Біфон Скін (Bifonazole) інструкція із застосування

Бифон Скин фото, інструкція
Дозування:
Біфон Скін розчин н/ш 1 % по 15 мл у флак.-крап.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хюбнер Натурарцнайміттель

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: біфоназол;1 мл розчину нашкірного містить 10 мг біфоназолу;допоміжні речовини: етанол 96 %, ізопропілміристат. 

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Хюбнер Натурарцнайміттель

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Показання до застосування:

Лікування інфекцій шкіри, спричинених дерматофітами, дріжджовими й пліснявими грибками, а також іншими збудниками, такими як Malassezia furfur або Corynebacterium minutissimum, наприклад: мікози шкіри та складок шкіри (Tinea corporis і Tinea inguinalis);міжпальцеві мікози (Tinea pedis, Tinea manuum);різнобарвний (висівковий) лишай (Pityriasis versicolor);поверхневі кандидози шкіри;еритразма.

Протипоказання:

Біфон® Скін не застосовують у пацієнтів з підвищеною чутливістю до будь-якого з компонентів препарату.Біфон® Скін, розчин нашкірний, не призначено для лікування уражень слухового проходу.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Застосування препарату Біфон® Скін дітям здійснюють тільки під наглядом лікаря.Обмеження при застосуванні препарату пацієнтам літнього віку відсутні.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Досвід застосування препарату вагітним жінкам відсутній, тому Біфон® Скін слід застосовувати тільки тоді, якщо, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода.Під час годування груддю не слід наносити Біфон® Скін, розчин нашкірний, на ділянку молочних залоз.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Застосування препарату Біфон® Скін дітям можливе тільки під наглядом лікаря.

Спосіб застосування та дози:

ДозуванняЗа відсутності інших призначень лікаря препарат слід наносити на шкіру 1 раз на день. Спосіб і тривалість застосуванняНайкраще наносити розчин нашкірний Біфон® Скін тонким шаром або розпилювати на уражені ділянки шкіри, втираючи, ввечері перед сном. У більшості випадків для нанесення на ділянку шкіри розміром з долоню з подальшим втиранням досить декількох крапель розчину (приблизно 3 краплі). При використанні спрею з дозатором достатньо одного-двох натискань на розпилюючу голівку.Для досягнення тривалого ефекту Біфон® Скін слід застосовувати і після послаблення симптомів. У цілому тривалість лікування при:мікозі ступнів, міжпальцевому мікозі (Tinea pedis, Tinea pedis interdigitalis) становить 3 тижні; мікозах на інших ділянках шкіри, на руках і складках шкіри (Tinea corporis, Tinea manuum, Tinea inguinalis) становить 2-3 тижні; різнобарвному лишаї (Pityriasis versicolor), еритразмі становить 2 тижні;поверхневому кандидозі шкіри становить 2-4 тижні.Курс лікування необхідно продовжувати до зникнення позитивних грибкових культур, але не менше 14 днів після послаблення симптомів. Між останнім нанесенням препарату та посівом грибкової культури слід зробити перерву тривалістю 3-4 дні, щоб запобігти можливій дії залишків діючої речовини на культуру.

Передозування:

Повідомлень про випадки передозування препаратом не надходило.

Побічні дії:

Згідно з отриманими даними, виникнення побічних ефектів класифікують таким чином:дуже часто (>1/10); часто (від >1/100 до <1/10); нечасто (від >1/1000 до <1/100); рідко (від >1/10000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10000); невідомо (не можна оцінити частоту виникнення на основі існуючих даних).Часто можуть виникати такі тимчасові явища, як легке почервоніння, печіння або подразнення шкіри.При підвищеній чутливості до діючої речовини або до будь-якого іншого компонента препарату можуть виникнути контактні алергічні реакції, проявом яких є свербіж, почервоніння, пухирці (везикули), що виходять за ділянку контакту (так звані реакції висипання).

Лікарська взаємодія:

Невідомі.

Термін придатності:

3 роки.Після першого відкриття флакона-крапельниці, флакона-спрея з дозатором – 8 тижнів.

Умови зберігання:

Зберігати у місці, недоступному для дітей при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 15 або 35 мл розчину у флаконі-крапельниці, по 25 мл – у флаконі-спреї з дозатором у картонній пачці разом із інструкцією для застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

При проявах будь-яких небажаних реакцій необхідно відмінити препарат.При лікуванні значних ділянок шкіри та/або ран можлива системна резорбція.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.