Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор
Дата оновлення: 13 April 2020

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

порошок

Виробник:

Непосредственное производство: Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 флакон містить не менше 1,1·109 живих мікробних клітин Bacillus subtilis УКМ В-5007, Bacillus licheniformis УКМ В-5514;допоміжні речовини: цукор кристалічний (сахароза), натрію цитрат.B.subtillis, B.licheniformis виявляють високу антагоністичну активність до збудників кишкових інфекцій, таких як Salmonella spp., Shigella spp., ентеропатогенних E.соli, Proteus spp., Campylobacter coli, C.jejuni, Yersinia enterocolitica, Yersinia pseudotuberculosis, Staphylococcus spp., Candida spp., в тому числі полірезистентних. За рахунок стійкості до кислого середовища шлунку спори в незмінному вигляді проникають в кишечник, де перетворюються у вегетативні клітини. Бактерії роду Bacillus виявляють антимікробну активність, що пов’язана, в першу чергу, з продукцією майже 200 антибіотикоподібних речовин. Також штами, що входять до складу Біоспорину, активно продукують комплекси ферментів, які стимулюють і регулюють травлення та сприяють кращому засвоєнню їжі, амінокислот, у т.ч. незамінних, а також стимулюють захисні реакції макроорганізму.Біоспорин створює умови для відновлення індивідуальної фізіологічної мікробіоти кишечника за рахунок елімінації патогенних та умовно-патогенних бактерій, грибкової флори, а також позитивного впливу на стан загального та місцевого імунітету, цитопротекторних властивостей слизового бар’єру кишечника. Сприяє нормалізації якісного та кількісного складу індивідуальної фізіологічної мікробіоти кишечника здорової людини. Біоспорин рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування як джерело активних культур Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis для дорослих та дітей від народження.

Лікарська форма:

порошок

Виробник:

Биофарма, ЧАО/Биофарма ФЗ, ООО, Украина

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні мікробні препарати. Лактобактерії.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Застосування можливе за рекомендацією лікаря.

Спосіб застосування та дози:

для нормалізації мікробіоценозу кишечника у разі його порушення; у випадках, пов’язаних з виникненням діареї, закрепів, здуття живота, що виникли зокрема на тлі антибіотикотерапії;для зниження алергенності продуктів, що містять глютен;для зниження алергенності продуктів, що містять білки коров’ячого молока;для стимуляції росту лактобактерій і біфідобактерій;при подорожах.Спосіб вживання і рекомендована добова доза. Вживати внутрішньо у вигляді розчину за 30-40 хвилин перед їжею.Дітям з народження: по 1 флакону 2 рази на добу.Дорослим: по 2 флакона 2-3 рази на добу.Для дорослих доцільно застосовувати Біоспорин-Форте, що містить 2,2∙109 живих мікробних клітин Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis. Для розчинення слід використовувати кип'ячену воду кімнатної температури (20-25 ºС). Добавку розчиняти протягом 1-2 хвилин до утворення гомогенного розчину. Не розбавляти гарячою рідиною! Неприпустиме зберігання Біоспорину після розчинення.Рекомендований курс – 3 тижні.

Умови зберігання:

2 роки.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Застереження

Не вживати при індивідуальній чутливості до компонентів добавки дієтичної.Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання.Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Перед прийомом добавки слід проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.

Форма випуску

Порошок або пориста маса для приготування розчину у флаконах. По 10 флаконів в упаковці.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"