Біовіталь Класік (Combined drugs) інструкція із застосування

Биовиталь Классик фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Біовіталь Класік розчин д/перор. заст. по 250 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Ліхтенхельдт ГмбХ Фармацойтіше Фабрік для "Байєр Консьюмер Кер", Німеччина/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 мл препарату містить
заліза (ІІІ) натрію цитратного комплексу тіаміну хлориду гідрохлориду (вітаміну В 1) рибофлавіну фосфату мононатрієвої солі (вітаміну В2) нікотинаміду (вітаміну РР) піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) ціанокобаламіну (вітаміну В12) аскорбінової кислоти (вітаміну С) настойки глоду (плоди, листя, квітки) настойки трави пустирника 0,333 мг (відповідає 0,1 мг заліза), 0,02 мг, 0,0285 мг,  0,2 мг, 0,02 мг, 0,05 мкг, 1,0 мг, 1,0 мг, 0,5 мг;
допоміжні речовини: сорбітолу розчин 70%, сироп цукру інвертованого, олія лимонна, ванілін, етанол 96%, основа винна, настойка ароматична, виготовлена з цедри гіркої помаранчевої, кори дерева Кондуранго, гвоздики, кореня імбиру, кори дерева корицевого, коренів дягелю, натрію цитрату двоводного, карамель, вода очищена.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий розчин, що має колір від жовто-жовтогарячого до червоно-жовтогарячого, кисло-солодкий на смак, з легким ароматом;

Виробник:

Ліхтенхельдт ГмбХ Фармацойтіше Фабрік для "Байєр Консьюмер Кер", Німеччина/Швейцарія

Фармакотерапевтична група:

Полівітамінні препарати

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Фармакологічна дія визначається комплексом рослинних екстрактів, заліза та вітамінів, що входять до складу препарату. Препарат тонізує діяльність серця і покращує кровообіг за рахунок кардіотропних рослинних екстрактів, підвищує знижену працездатність і поліпшує загальний стан організму, забезпечуючи необхідну кількість вітамінів і заліза: комбінація вітамінів В1, В6 і В12 впливає на регенерацію нервових тканин після їх пошкодження;залізо і вітаміни ефективно впливають на метаболізм системи споживання кисню і створення енергії; вітамін С поліпшує всмоктування заліза. Бере участь в окисно-відновних процесах, сприяє нормальному функціонуванню імунної системи.Пустирник має м’яку кардіотропну дію, знижує частоту пульсу та справляє м’яку седативну дію.Вітамін В1 нормалізує діяльність серця та сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.Вітамін В2 сприяє процесам регенерації тканин, у тому числі клітин шкіри.Вітамін В6 сприяє підтримці структури і функцій кісток, зубів, ясен; впливає на еритропоез, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи.Вітамін В12 бере участь у гемопоезі та інших процесах регенерації тканин.Залізо бере участь в еритропоезі; є важливою складовою частиною гемоглобіну, який забезпечує транспорт кисню до тканин. Нікотинамід бере участь в окисно-відновних процесах, забезпечує перенос водню та фосфату.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Як тонізуючий засіб для загального зміцнення серцевої діяльності, кровообігу та нервової системи.Для профілактики гіпо- та авітамінозів, дефіциту заліза (у тому числі при залізодефіцитній анемії):у складі комбінованої терапії при лікуванні захворювань нервової, серцево-судинної системи;при підвищеному фізичному та психічному навантаженні, при порушенні сну внаслідок стресу;у періоди одужання після тривалих та/або тяжких захворювань, у тому числі інфекційних, а також у післяопераційний період, при втраті крові.

Протипоказання:

Прийом препарату протипоказаний при: гемохроматозі (акумуляція заліза);сидероахрестичній анемії (порушення засвоювання заліза).Препарат слід з обережністю призначати хворим, у нирках яких створюються оксалати кальцію.Застереження. Препарат містить 15% алкоголю. При кожному прийомі (20 мл) пацієнт отримує 3 г алкоголю, тому не рекомендується приймати препарат:дітям до 14 років; ;в періоди вагітності та годування груддю; ;під час керування автомобілем та роботи з механізмами.хворим із захворюваннями печінки; особам, що страждають на алкоголізм; хворим на епілепсію; особам з ушкодженнями головного мозку.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

У випадку появи будь-яких алергічних реакцій необхідно припинити застосування препарату.Не приймати одночасно з іншими полівітамінними препаратами.Вказівки для хворих на цукровий діабет: 1 доза (20 мл) відповідає 0,24 ХО (хлібні одиниці).Впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами: при кожному прийомі (20 мл) пацієнт отримує 3 г алкоголю, тому не рекомендується приймати препарат під час керування автомобілем та роботі з іншими механізмами.При застосуванні препарату можливе забарвлення сечі в жовтий колір, що є наслідком застосування рибофлавіну та цілком безпечно. При прийомі препарату випорожнення може мати чорний колір, що може бути наслідком застосування заліза і є безпечним.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Залізо, яке входить до складу препарату, знижує всмоктування тетрациклінів. Антацидні препарати, які містять алюміній, кальцій, магній, а також холістерамін, порушують всмоктування заліза. При одночасному призначенні з іншими лікарськими засобами слід враховувати, що 20 мл препарату містять 3 г алкоголю.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Як правило, призначають дорослим по 20 мл 3 рази на добу, перед або разом з їжею. Тривалість лікування визначається індивідуально, залежно від тяжкості гіповітамінозу.

Передозування:

Передозування заліза може призвести до шлунково-кишкових розладів, які супроводжуються блюванням, нудотою, болем в епігастральній ділянці, діареєю або запором.Лікування.Необхідно спровокувати блювання, зробити промивання шлунка, підтримувати кровообіг; як антидот: бікарбонатний або фосфатний буфер, за необхідності також ввести 5 г дифералу. Проводити повторний контроль рівня заліза в сироватці крові. Протягом декількох годин спостерігатиметься зниження згортання крові.

Побічні дії:

Біовіталь® Класік розчин добре переноситься.У поодиноких випадках можливі шлунково-кишкові розлади (запор, діарея). Можливі алергічні реакції на будь-який компонент препарату.

Лікарська взаємодія:

Термін придатності:

Зберігати при температурі, що не перевищує 25 °С,у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 21 місяць. Термін придатності після розкриття флакона – 4 тижні.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 250 мл, 325 мл і 650 мл у флаконі; 1 флакон у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Розчин для перорального застосування.

Адреса

Pharmazeutische Fabrik, 23812 Wahlstedt, Germany.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.