Болінєт інструкція по застосуванню

Болінєт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Болінєт таблетки шип. по 200 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4944/01/01 від 18.08.2006. Наказ № 572 від 18.08.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 таблетка містить 200 мг ібупрофену;допоміжні речовини: натрію докузат, повідон, альфа-токоферол, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, натрію сахаринат, лактоза безводна, тримагнію дицитрат безводний, кремній колоїдний гідрофобний, ароматизатор лимонний природний.

Основні фізико-хімічні властивості:

плоскі білі таблетки зі скошеними краями, розчиняються у воді з шипучою реакцією;

Виробник:

Брістол-Майєрс Сквібб, Франція

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Має протизапальну, аналгетичну, жарознижувальну дію, а також протягом короткого часу знижує агрегацію тромбоцитів. Усі фармакологічні властивості ібупрофену обумовлені його здатністю пригнічувати біосинтез простагландинів. Антипіретичний ефект обумовлений впливом на гіпоталамус.Фармакокінетика.Максимальна концентрація в крові досягається приблизно через 90 хв після прийому ібупрофену. При наступному застосуванні у дорослих максимальна концентрація в крові досягається пропорційно прийнятій дозі. Фармакокінетика ібупрофену має лінійну залежність від терапевтичної дози. Їжа уповільнює абсорбцію препарату. Період напіввиведення становить приблизно 2 год. 99 % ібупрофену зв’язується з білками плазми крові. У синовіальній рідині постійна концентрація ібупрофену зберігається протягом 2-8 год після одноразового перорального вживання.У матерів, які годують груддю, при застосуванні ібупрофену по 400 мг кожні 6 годин з грудним молоком виділяється не більше 1 мг препарату на добу. 90 % ібупрофену метаболізується (головним чином - за рахунок утворення сполук із глюкуроновою кислотою) й у неактивній формі виводиться з організму, 10 % виводиться в незміненому вигляді. Препарат виводиться переважно із сечею.Фармакокінетика ібупрофену майже не змінюється у літніх пацієнтів, а також у хворих з нирковою та печінковою недостатністю. Однак клінічні дослідження показують, що для таких хворих немає потреби у спеціальній корекції доз.

Показання до застосування:

Біль різного походження легкої та середньої інтенсивності (головний біль, біль у м’язах та суглобах, різноманітні невралгії, зубний біль, біль під час менструацій).Підвищена температура при грипі, застудних та інших інфекційно-запальних захворюваннях.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до ібупрофену або інших компонентів препарату, або до інших нестероїдних протизапальних препаратів.Останній триместр вагітності.Годування груддю (оскільки препарат потрапляє в грудне молоко).Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.Тяжкі порушення функцій нирок або печінки.Червоний системний вовчак.Бронхіальна астма.Ураження зорового нерву.Вік дитини до 12 років.

Особливості застосування:

Не слід застосовувати препарат водночас із іншими нестероїдними протизапальними лікарськими засобами.Перед початком курсу необхідно виключити наявність таких захворювань, як:бронхіальна астма, що пов’язана з хронічним ринітом, синуситом та поліпами в носі (ібупрофен може викликати напад астми);лікування антикоагулянтами (ібупрофен може викликати серйозні шлунково-кишкові розлади);розлади травлення (виразка шлунку та дванадцятипалої кишки, шлункові кровотечі, грижі);порушення функції нирок або печінки;порушення слуху.Однак гінеколог, керуючись певними критеріями, може призначити препарат. У таких випадках слід ретельно дотримуватись усіх наданих інструкцій щодо правильного застосування препарату.Лактація. Ібупрофен проникає у грудне молоко, тому не слід застосовувати препарат у період годування груддю.Хворим, які дотримуються безсольової або низькосольової дієти, слід пам’ятати, що кожна таблетка препарату містить 150 мг натрію, і брати до уваги це, розраховуючи добове вживання солі.Хворим на цукровий діабет або хворим, які дотримуються дієти зі зниженим вмістом цукру, слід пам’ятати, що кожна таблетка препарату містить 1,4 г лактози, що треба мати на увазі, розраховуючи щоденне надходження цукру в організм. Якщо випадково не була прийнята чергова разова доза препарату, не слід у наступний прийом її збільшувати.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначений для дорослих та підлітків, віком від 12 років. Максимальна добова доза становить 1200 мг (не більше 6 таблеток на добу). Зазвичай приймають 1 або 2 таблетки 2-3 рази на день. Безпосередньо перед прийомом таблетку (таблетки) розчиняють у склянці води. Бажано приймати під час їжі. Інтервал між окремими прийомами препарату має бути не менше 6 год.Якщо після приймання препарату ознаки поліпшення відсутні (понад 3 дні зберігається підвищена температура тіла і понад 5 днів – больовий синдром) або навіть з’явилися нові симптоми захворювання, лікування слід припинити.

Передозування:

Ознаками передозування можуть стати такі явища, як біль у шлунку, нудота, блювання, пронос. У разі передозування слід негайно припинити прийом препарату та звернутися до лікаря. Хворих госпіталізують, специфічного антидоту до ібупрофену не існує, промивають шлунок, дають адсорбенти (активоване вугілля), призначають симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Зазвичай препарат добре переноситься, не спричиняє подразнення слизової оболонки шлунка. Однак при тривалому прийомі більше 1200 мг на добу не виключена можливість виникнення побічних ефектів, серед яких зустрічаються такі:шлунково-кишкові розлади (печія, нудота, блювання, метеоризм, біль, ульцерогенна дія, кровотеча, підвищення активності печінкових ферментів);шкірні прояви (подразнення, набряк, кропив’янка);алергічні реакції (у пацієнтів, які мають алергію на ацетилсаліцилову кислоту або інші нестероїдні протизапальні засоби, можливий розвиток нападу бронхіальної астми або виникнення набряку Квінке);загальні прояви (запаморочення, головний біль, гематурія та інші).

Лікарська взаємодія:

Щоб уникнути небажаних ефектів, перед прийманням препарату слід з’ясувати можливість прийому пацієнтом таких лікарських засобів, як:інши нестероїдні протизапальні засобі;антикоагулянти для перорального застосування;гепарин для ін’єкцій;літій;метотрексат (більше 15 мг на тиждень);тиклопідин;диуретики;інгібітори ангіотензин-перетворюючого фермету та інгібітори ангіотензину ІІ.Зберігати в недоступному для дітей місці.Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 оС.Термін придатності – 5 років.

Форма випуску / упаковка:

10 таблеток у пластиковій тубі, одна туба у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назвиibuprofen; d, 1-2-(4-ізобутилфеніл)-пропіонова кислота;Форма випускуТаблетки шипучі.Адреса47000, Франція, м. Ажан, авеню Д-ра Жана Брю, 304.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C01EB16:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Болінєт
Виробник:Брістол-Майєрс Сквібб, Франція
Форма випуску: 10 таблеток у пластиковій тубі, одна туба у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4944/01/01 від 18.08.2006. Наказ № 572 від 18.08.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Ibuprofen
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 таблетка містить 200 мг ібупрофену;допоміжні речовини: натрію докузат, повідон, альфа-токоферол, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, натрію сахаринат, лактоза безводна, тримагнію дицитрат безводний, кремній колоїдний гідрофобний, ароматизатор лимонний природний.

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Код АТС:C01EB16 - Ібупрофен
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Як заздалегідь діагностувати інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама