Бонадерм (Combined drugs) інструкція із застосування

Бонадерм фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Бонадерм розчин д/зовн. заст. по 1 л у пляш.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Новодез, ВАТ НВО, м.Москва, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Дезінфекційні засоби

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Діючі речовини: 100 г розчину містять: спирт ізопропіловий – 60 г; комплекс амонійних четвертинних сполук – 0,11 г , в тому числі – алкілдиметилбензиламонію хлорид – 0,044 г; октилдецилдиметиламонію хлорид – 0,033 г; діоктилдиметиламонію хлорид – 0,014 г; дідецилдиметиламонію хлорид – 0,019 г;  допоміжні речовини: гліцерин дистильований, ароматизатор Лимон AR23259, пантенол, вода дистильована.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Новодез, ВАТ НВО, м.Москва, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Дезінфекційні засоби

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Хірургічна дезінфекція рук;гігієнічна дезінфекція рук;дезінфекція ліктьових згинів у донорів;дезінфекція шкіри операційного поля;дезінфекція ділянки шкіри перед проведенням ін’єкції, встановленням катетера у вену, пункцією та інші інвазивні процедури, пов’язані з порушенням цілісності шкіри.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Змінена реактивність та захворювання шкіри, наявність на руках та місцях обробки виразок, відкритих ран тощо. Дитячий вік до 18 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

У випадку потрапляння препарату в очі слід негайно промити їх великою кількістю проточної води та закапати кілька крапель 30 % розчину сульфацилу натрію в уражене око. При необхідності – звернутися до лікаря.При випадковому потраплянні препарату в шлунок необхідно негайно промити шлунок, випивши кілька склянок теплої води, та викликати блювання. Після очищення шлунка необхідно випити декілька склянок води з додаванням сорбенту (10-15 таблеток подрібненого активованого вугілля на склянку води). При необхідності – звернутися до лікаря.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Може застосовуватись у період вагітності та годування груддю відповідно до показань.Жінкам, які годують груддю, слід уникати будь-якого впливу препарату на дитину.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Через відсутність даних щодо безпеки й ефективності препарату у дітей віком до 18 років не рекомендується застосовувати засіб пацієнтам цієї вікової категорії. Обмежень у застосуванні дорослими при догляді за дітьми, у тому числі немовлятами, немає.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовується без розведення!Хірургічна дезінфекція рук:  перед застосуванням засобу кисті рук та передпліч ретельно миють, не менше 2 разів, теплою проточною водою та туалетним милом протягом 2 хвилин, висушують стерильною марлевою серветкою. Потім 5 мл препарату рівномірно розподіляють по поверхні оброблюваної зони рук та передпліч (долоні, пальці, ділянки між пальцями, тильні сторони долонь, нігтьове ложе пальців) та втирають протягом 2,5 хвилин. Процедуру повторюють двічі. Протягом всього часу експо­зиції шкіра повинна бути зволожена препаратом (долоні треба тримати вище рівня ліктів). Останню порцію препарату втирати в шкіру до висихання.Загальний час обробки становить 5 хвилин. Стерильні рукавички одягають після повного висихання засобу.Гігієнічна антисептика рук: для гігієнічної обробки рук необхідно 3 мл препарату втирати в суху шкіру рук – у долоні, пальці, між пальцями, у шкіру на тильній стороні рук, у нігтьове ложе протягом 30 секунд. Протягом всього часу обробки руки повинні бути зволожені препаратом.Для профілактики туберкульозу процедуру повторити двічі. У разі забруднення рук виділеннями, секретом, кров’ю тощо необхідно видалити забруднення одноразовою серветкою, змоченою препаратом, а потім провести гігієнічну антисептику рук як зазначено вище, повторивши її двічі.Обробка шкіри операційного поля та ліктьових згинів рук донорів: шкіру двічі протирають роздільними стерильними марлевими тампонами, рясно змоченими препаратом. Час експозиції після обробки – 2 хвилини.Напередодні операції пацієнт приймає душ, змінює білизну.Обробка ін’єкційного поля, ділянки шкіри перед встановленням катетера у вену, пункцією: шкіру у місці введення ін’єкції або пункції протирають стерильним тампоном, добре змоченим препаратом. Час експозиції після обробки – 1 хвилина.

Передозування:

Невідоме.

Побічні дії:

З боку шкіри: можливе подразнення у місці втирання препарату.

Лікарська взаємодія:

Невідома.

Термін придатності:

5 років.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці в приміщеннях, що добре провітрюються, в сухому, захищеному від прямого сонячного проміння місці, на безпечній відстані від джерела відкритого вогню або нагрівальних приладів, при температурі не вище 30 оС.Зберігати у недоступному для дітей місці. Вогненебезпечно!

Форма випуску / упаковка:

По 1 л у пляшці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Назва та місцезнаходження Виробника

ВАТ НВО „Новодез”, Росія.Російська Федерація, м. Москва, вул. Менжинського, 6, будівля 1, 129327.

Особливі застереження

Хірургічна дезінфекція рук проводиться перед кожним оперативним втручанням. Гігієнічна дезінфекція рук проводиться:перед роботою, пов’язаною з небезпекою зараження (наприклад, підготовкою до ін’єкцій, приготуванням змішаних ін’єкцій тощо);до і після будь-якого контакту з ранами;після контакту з потенційно або вже інфікованим матеріалом (кров, виділення, фекалії) або інфікованими ділянками тіла;до і після контакту з шкірою навколо місця введення катетерів, дренажів тощо;перед інвазійними маніпуляціями, навіть якщо при цьому одягаються рукавички, наприклад, встановлення катетера у вену або катетера у сечовий міхур, перед ангіографією,бронхоскопією, ендоскопією, ін’єкціями, пункціями тощо;після контакту із зараженими предметами або поверхнями (сечозбірні системи, прилади для відсмоктування, апарати штучного дихання, кисневі маски, інтубаційні трубки, дренажі тощо);перед контактом із пацієнтами, особливо схильними до впливу інфекцій (наприклад, хворими на лейкемію, пацієнтами, які одержали множинні травми, опроміненими або іншими тяжко хворими пацієнтами, пацієнтами з опіками); після контакту з пацієнтами, які можуть бути носіями інфекцій або проблемних мікроорганізмів (наприклад, МRSА).

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.