Бронхолекс (Hederae helicis folium) інструкція із застосування

Бронхолекс фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Бронхолекс розчин ор., 9 мг/1 мл по 100 мл у конт. багатодоз. №1

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Відхаркувальні засоби. Листя плюща.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: сухий екстракт листя плюща (6 – 7:1);100 мл розчину орального містить 0,9 г сухого екстракту листя плюща (6 – 7:1), екстрагент: етанол 40% (м/м);допоміжні речовини: мальтодекстрин (10% м/м в екстракті), пропіленгліколь, повідон, фруктоза, натрію бензоат (Е 211), калію сорбат, кислота лимонна, вода очищена, вишневий ароматизатор, 218904, Symrise (ароматизуюча речовина, пропіленгліколь, мальтол, розчинник, підсилювач ароматизатора).

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Відхаркувальні засоби. Листя плюща.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Припускається, що відхаркувальний ефект забезпечується стимуляцією слизових оболонок шлунка із рефлекторною стимуляцією слизових залоз в слизових оболонках бронхів, обумовленою дією чутливих волоконець парасимпатичної нервової системи.Фармакокінетика. Дані досліджень відсутні.

Показання до застосування:

Гострі запальні захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем; симптоматичне лікування хронічних запальних захворювань бронхів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препаратів листя плюща або до рослин родини аралієвих, або до будь-яких допоміжних речовин, що містяться в складі засобу.Цей лікарський засіб не слід застосовувати для лікування дітей віком до 6 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Якщо скарги зберігаються або спостерігається задуха, підвищення температури тіла, а також при появі гнійної мокроти або крові в мокроті при відхаркуванні слід негайно звернутись до лікаря.Одночасне застосування із протикашльовими засобами, наприклад кодеїном чи декстрометорфаном, можливе лише після попередньої консультації з лікарем.Слід застосовувати з обережністю пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка.Лікарський засіб не слід застосовувати для лікування пацієнтів із рідким спадковим станом непереносимості фруктози. Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб. Інформація для діабетиківВ 1 мл сиропу міститься 0,03 хлібних одиниць.Застосування у період вагітності або годування груддю.Дослідження можливості проникнення діючої речовини через плаценту або в грудне молоко не проводились. Тому лікарський засіб не слід приймати в період вагітності та годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Для внутрішнього застосування.Контейнер слід струшувати перед кожним застосуванням.Діти віком від 6 до 12 роківПо 1,5 мл розчину 3 рази на день (еквівалент 40,5 мг сухого екстракту листя плюща на день);Дорослі та підлітки віком понад 12 роківПо 2 мл розчину 3 рази на день (еквівалент 54 мг сухого екстракту листя плюща на день).Діти. Застосовують для лікування дітей віком від 6 років.

Передозування:

Передозування може викликати нудоту, блювання, діарею та нервове збудження.Повідомлялося про один випадок, коли у 4-річної дитини розвинулися агресивність та діарея після випадкового прийому всередину екстракту плюща у кількості, що відповідає 1,8 г рослинної субстанції.При прийомі великої кількості засобу можливий гастроентерит, нудота, блювання, діарея, обумовлені переважно вмістом сапонінів. Необхідно негайно проконсультуватися з лікарем.

Побічні дії:

З боку імунної системи:Нечасто: Спостерігалися алергічні реакції (кропив’янка, шкірний висип, червоні плями на обличчі, утруднене дихання).При прийомі лікарських засобів із вмістом препаратів плюща дуже рідко спостерігаються алергічні реакції, такі як задуха, набряк Квінке, екзантема та кропив’янка.У осіб із підвищеною чутливістю часто спостерігаються несприятливі реакції з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, діарея). У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Дотепер взаємодія невідома.

Термін придатності:

2 роки.Термін придатності після першого відкриття упаковки – 12 місяців.

Умови зберігання:

Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати в недоступному для дітей місці.Умови зберігання після першого відкриття упаковки – зберігати при температурі не більше 25º С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

1 або 2 багатодозових контейнери з коричневого скла, що містять 100 мл розчину орального, разом з аплікатором та кришкою, що нагвинчується, у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.