Бронхосан (Combined drugs) інструкція із застосування

Бронхосан фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Бронхосан краплі д/перор. заст. по 25 мл у флак.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Зентіва, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 г розчину містить бромгексину хлориду 8,0 мг, ментолу 1,5 мг, олії фенхелю 0,75 мг, олії анісової 0,25 мг, олії материнки 0,25 мг, олії м’яти перцевої 0,25 мг, олії евкаліптової 0,25 мг;допоміжні речовини: сахароза, кислота хлористоводнева 35%, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат, триетиленгліколь, полісорбат 80, спирт етиловий 96%, вода очищена. Прозорий, безбарвний або світло-жовтий розчин із запахом ментолу.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Зентіва, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Гострі та хронічні захворювання бронхів і легенів, що супроводжуються порушенням утворення мокротиння.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до бромгексину або будь-яких компонентів препарату; уроджена непереносимість фруктози; виразка шлунка та/або дванадцятипалої кишки; вагітність (особливо у першому триместрі) та лактація; дитячий вік до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Слід мати на увазі, що муколітична дія бромгексину підтримується за рахунок вживання рідини.З особливою обережністю Бронхосан® слід застосовувати при тяжких захворюваннях печінки. При  тяжкій нирковій недостатності треба враховувати ймовірність кумуляції метаболітів, що утворюються в печінці (слід подовжувати проміжки часу між прийманням ліків або зменшувати їх дозу).

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат містить 36% розчин спирту етилового. Це може негативно впливати на діяльність, що вимагає високої швидкості психічних і фізичних реакцій, прийняття швидкого рішення (наприклад, керування транспортними засобами, обслуговування машин і механізмів, робота на висоті тощо).

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Якщо лікар не призначить інакше:діти 2 – 6 років: по 10 крапель 4 рази на добу;діти старше 6 років, підлітки та дорослі: по 20 крапель 4 рази на добу.Тривалість лікування залежить від показань і перебігу захворювання. Бронхосан® не рекомендується приймати більше 5 днів без консультації з лікарем.Діти 2 – 6 років приймають краплі, розчинивши їх у 1 столовій ложці води. Препарат приймають до або після їди, запиваючи рідиною.

Передозування:

Зважаючи на низьку токсичність препарату, передозування практично неможливе.

Побічні дії:

Іноді може виникнути нудота, біль у животі, блювання, пронос і дуже рідко – загострення виразки шлунка або дванадцятипалої кишки. Рідко зустрічаються головний біль, минуще підвищення активності ферментів печінки, алергічні висипання на шкірі та/або слизових оболонках.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні з протизапальними засобами (саліцилати, фенілбутазон, оксибутазон) можливо взаємне підсилення ефектів подразнення слизової оболонки.При комбінованому застосуванні з протикашльовими засобами у зв’язку з пригніченням кашльового рефлексу може розвинутись небезпечний застій секрету, тому проведення такої терапії потребує особливої обережності.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній внутрішній упаковці, при температурі до 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 25 мл розчину у скляному флаконі з кришкою та крапельницею (1 мл = 25 крапель); по 1 флакону в упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.