Автор: Герасименко Олег Вадимович
Дата оновлення: 3 March 2020

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

паста

Виробник:

Непосредственное производство: none

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

паста

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

none

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

У комплексній терапії гострих та хронічних інфекційно-запальних захворювань;період видужування після інфекційних хвороб;підвищені емоційні та/або фізичні навантаження;астенія, синдром підвищенної втомлюваності, стрес;порушення менструального циклу, передменструальний синдром;запори, слабка моторика кишечника, гіперацидний гастрит, послаблений апетит, диспепсія;ослаблена потенція та знижений сперматогенез; низький рівень гемоглобіну;підвищений або знижений кров’яний тиск;порушення шкірних покривів (акне тощо);потоншання та випадання волосся.

Протипоказання:

Препарат не призначається при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату, гострому панкреатиті та дітям до 4 років. Належні заходи безпеки при застосуванніОсобливі застереженняЗастосування у період вагітності або годування груддю.Чавансил сприяє виношуванню вагітності і нормальному розвитку плода, посилює виділення грудного молока.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та іншими механізмамиЗважаючи на ноотропні властивості препарату, він покращує здатність керувати автомобілем або працювати з іншими технічними засобами.Діти віком до 4 роківКлінічні дані стостовно застосування Чавансилу у дітей цієї вікової групи відсутні.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим: по 1 чайній ложці перед їжею 2 рази на день (бажано запивати молоком та медом).Дітям з 4 років: по ½ чайної ложки перед їжею 2 рази на день (бажано запивати молоком та медом).Курс лікування залежить від тяжкості захворювання, стану пацієнта та показань до застосування і становить від 1 до 6 місяців. Передозування. Не відоме.Побічні ефекти.Можливі алергічні прояви.

Передозування:

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Не виявлена.

Термін придатності:

Умови зберігання:

5 років.

Форма випуску / упаковка:

По 150 г, 250 г, 500 г, 1000 г. у пластикових контейнерах, вкладених у картоні коробки разом з інструкцією для медичного застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Редакція

Автор: Герасименко Олег Вадимович