Дерматон (Combined drugs) інструкція із застосування

Дерматон фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Дерматон крем д/зовн. заст. по 35 г у тубах
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

крем

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Озон Лаб., Румунія/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

100 г крему містить диклофенаку натрію 1 г, гепарину натрію 0,142 г (що еквівалентно 25 000 МО);допоміжні речовини: ментол, цетилстеариловий спирт, парафін рідкий, гліцерол, октилдодеканол, метил-4-гідроксибензоат, n-пропіл-4-гідроксибензоат, вода очищена.

Лікарська форма:

крем

Основні фізико-хімічні властивості:

м’який, гомогенний, білого кольору крем зі слабким запахом ментолу;

Виробник:

Озон Лаб., Румунія/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Диклофенак натрію, похідне від бензолоцтової кислоти - нестероїдний протизапальний препарат з високою протизапальною, знеболюючою та жарознижуючою дією, що обумовлена пригніченням синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення. Гальмує агрегацію тромбоцитів. Гепарин натрію – речовина, якій властива антикоагулянтна та антитромботична активність, послаблює запальну реакцію. Гепарин виявляє протинабряковий ефект, сприяє регенерації сполучної тканини. Антикоагулянтний ефект обумовлений прямою дією на систему згортанні крові за рахунок утворення комплексу з антитромбіном ІІІ.

Показання до застосування:

Препарат показаний для: лікування захворювань вен: тромбофлебіту, поверхневих тромбозів, флебіту; профілактики флебіту; лікування запальних захворювань суглобів, болю у м’язах із супутнім ревматизмом: остеоартрит, гідроартроз, тендовагініт, бурсит, плечелопатковий періартрит; лікування посттравматичних ушкоджень зв’язок, сухожиль та м’яких тканин: вивихів, розтягнень, забоїв, м’язової контрактури, ушкоджень меніску, тендобурситів, контрактур, гематом.

Протипоказання:

Препарат протипоказаний при таких станах:відома гіперчутливість до диклофенаку натрію, інших нестероїдних протизапальних засобів, гепарину або до будь-якої з допоміжних речовин;ексудативний дерматит, висип, екземи, виразки, опіки та інфіковані ураження шкіри або інші ушкодження шкіри;вагітність;період лактації;дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не можна наносити крем на ділянки біля губ, ніздрів, ділянки біля очей, статевих органів та анального отвору, а також на ушкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння крему на вищеперелічені ділянки негайно змити препарат великою кількістю чистої води. Не наносити на слизові оболонки.Слід уникати контакту крему з очима та потрапляння його в дихальні шляхи. При потраплянні препарату на слизову оболонку ока, його слід промити чистою теплою водою.Після застосування препарату завжди слід мити руки, якщо тільки вони не є об’єктом лікування.У випадку появи висипу застосування крему Антифлебітик слід припинити.Необхідно з обережністю застосовувати преапарат людям, які страждають на: хвороби шлунково-кишкового тракту, такі як геморагічний гастрит та виразкова хвороба шлунка; серцева та ниркова дисфункції та при коагулопатіях, пов’язані з коагуляцією крові; зневоднення, гіповолемію або гіпотензію, бо існує збільшений ризик підвищення токсичності. Вагітність і годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності або при плануванні вагітності та годуванні груддю. Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмами. Можливі запаморочення та нечіткість зору.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Тільки для зовнішнього застосування. Дорослим наносити на уражену ділянку 2 – 3 г крему (смужка довжиною приблизно 5 см) тонким шаром до трьох разів на добу та злегка втирати в шкіру.У випадку лікування захворювань вен масаж не показаний, можлива лише герметична пов’язка на місце, де був нанесений крем.Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та отриманих результатів. Через два тижні після початку лікування показана повторна оцінка терапевтичної дії препарату.

Передозування:

Не описане.

Побічні дії:

Застосування препарату може спричинити небажані ефекти типові для нестероїдних протизапальних засобів, гепарину натрію та ментолу. Можливі алергічні реакції у вигляді еритеми, кропив’янки, свербежу шкіри та подразнень слизових оболонок, сльозотечі, гарячки та бронхоспазму. Можливі крововиливи під шкіру або в слизові оболонки, кровотеча з ран, шлунково-кишкові кровотечі, гематурія (які можуть посилитися у випадку прийому перорального антикоагулянту), запаморочення та порушення чіткості зору, тромбоцитопенія, підвищення рівнів трансаміназ у сироватці крові.

Лікарська взаємодія:

Не описана.

Термін придатності:

Зберігати при температурі до 25°С в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 35 г у тубі, по 1 тубі у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Крем для зовнішнього застосування.

Адреса

35 Моара де Фок стріт, 700520 Іасі, Румунія

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.