Деситин (Zinc oxide) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КІК Кастом Продактс для "МакНіл Продактс Лтд", Канада/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби. Препарати з пом’якшуючою та захисною дією.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г мазі містить 0,4 г цинку оксиду;допоміжні речовини: бутилгідроксіанізол (ЕЗ20), масло печінки тріски, нейтралізатор LC-2, ланолін, метилпарагідроксибензоат (Е218), парафін білий м’який, тальк, вода очищена.

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

КІК Кастом Продактс для "МакНіл Продактс Лтд", Канада/Великобританія

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби. Препарати з пом’якшуючою та захисною дією.

Показання до застосування:

Лікування та профілактика пелюшкового дерматиту.

Протипоказання:

Деситин® не рекомендується застосовувати при індивідуальній підвищеній чутливості до будь-якого з інгредієнтів, що входять до складу препарату, при гострих гнійно-запальних захворюваннях шкіри та прилеглих тканин.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Деситин® призначений тільки для зовнішнього застосування. Не слід допускати потрапляння препарату в очі. Мазь застосовують лише при поверхневих ураженнях шкіри.Препарат не слід наносити на інфіковані ураження шкіри та застосовувати для лікування гнійничкових захворювань.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат застосовують дітям.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Дані відсутні.

Діти:

Застосовують у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози:

З метою профілактики мазь наносять на чисту та суху шкіру (під пелюшки), особливо перед сном, для запобігання виникненню подразнення шкіри через тривалий контакт з мокрими пелюшками. З лікувальною метою мазь наносять на шкіру тонким шаром тричі на добу (у разі необхідності – під час кожної зміни пелюшок) при появі перших ознак гіперемії (почервоніння шкіри), попрілості або незначного подразнення шкіри.Деситин® наносити тонким шаром на уражену поверхню. У разі необхідності накладати марлеву пов’язку.Якщо протягом 7 днів від початку застосування препарату симптоми не зникають, необхідно припинити лікування і звернутися за повторною консультацією до лікаря.

Передозування:

Небезпека передозування препарату практично виключена. При випадковому прийомі внутрішньо у великих дозах може виникнути біль у шлунку, нудота, блювання, діарея, стимуляція центральної нервової системи та судоми.

Побічні дії:

Деситин® може спричиняти побічні ефекти, які наведені нижче та класифіковані за органами і системами.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості.Загальні розлади і реакції у місці введення препарату: зміни у місці нанесення мазі - свербіж, еритема, висипання, опіки, лущення, біль, кропив’янка; при тривалому застосуванні можливе подразнення шкіри.У постреєстраційних звітах зустрічалися наступні побічні реакції:З боку імунної системи: реакції гіперчутливості.Загальні розлади і реакції у місці введення препарату: зміни у місці нанесення мазі - свербіж, еритема, висипання, опіки, лущення, біль, кропив’янка; при тривалому застосуванні можливе подразнення шкіри.

Лікарська взаємодія:

Взаємодія Деситину® з іншими лікарськими засобами не встановлена.

Термін придатності:

2 роки. Не можна застосовувати Деситин® після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 57 г у тубах. По 1 тубі в картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.