Дезрадин (Desloratadine) інструкція із застосування

Дезрадин фото, інструкція
Дозування:
Дезрадин таблетки, в/плів. обол., по 5 мг №10 (10х1)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби – антагоністи H1-рецепторів.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: дезлоратадин;1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 5 мг дезлоратадина;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, кислота хлористоводнева, натрію гідроксид, крохмаль кукурудзяний (висушений), лактози моногідрат, тальк, макрогол 400, титану діоксид (E 171), індигокармін (E 132).

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби – антагоністи H1-рецепторів.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Дезрадин® показаний дорослим та дітям віком від 12 років для усунення симптомів, пов’язаних з: алергічним ринітом (чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель); кропив'янкою (свербіж та висип).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої допоміжної речовини чи до лоратадину.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Хворим з тяжкою нирковою недостатністю прийом препарату слід здійснювати під контролем лікаря.Особливі застереження щодо неактивних інгредієнтівЗастосування у період вагітності або годування груддю. ВагітністьБезпека застосування препарату під час вагітності не встановлена, тому застосування препарату під час вагітності не рекомендується.Годування груддюДезлоратадин проникає у грудне молоко, тому застосування препарату жінкам, які годують груддю, не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Під час оцінювання здатності керувати автотранспортом жодних погіршень у пацієнтів, які приймали дезлоратадин, не виявлено. Однак пацієнтів слід проінформувати, що у дуже рідких випадках деякі люди відчувають сонливість, що може вплинути на їхню здатність керувати автомобілем та складною технікою.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти віком від 12 роківРекомендованою дозою препарату Дезрадин® є 1 таблетка 1 раз на день.Лікування інтермітуючого алергічного риніту (присутність симптомів менше 4 днів на тиждень та менше 4 тижнів) здійснюється з урахуванням історії хвороби пацієнта до усунення симптомів та може бути поновлене при їх повторній появі. При лікуванні персистувального алергічного риніту (присутність симптомів більше 4 днів на тиждень та більше 4 тижнів) можна пропонувати пацієнтам тривале лікування упродовж періодів дії алергену.Спосіб застосуванняЗастосовується препарат перорально незалежно від прийому їжі. Діти. Безпека та ефективність препарату у цій лікарській формі для дітей віком до 12 років не була встановлена через відсутність достатніх даних.

Передозування:

У разі передозування слід застосовувати стандартні заходи для видалення неабсорбованої активної речовини. Рекомендується симптоматичне та підтримувальне лікування. При введенні дезлоратадину у дозі 45 мг (що у 9 разів перевищувала рекомендовану), клінічно значущі небажані реакції не спостерігалися. Дезлоратадин не видаляється шляхом гемодіалізу. Можливість його видалення при перитонеальному діалізі не встановлена.

Побічні дії:

Найчастішими побічними ефектами є стомлюваність, сухість у роті та головний біль. У підлітків віком від 12 до 17 років найбільш розповсюдженим побічним ефектом був головний біль. Інші побічні ефекти, про які дуже рідко повідомлялося, наведені нижче. З боку психіки: галюцинації.З боку нервової системи: запаморочення, сонливість, безсоння, психомоторна гіперактивність, судоми.З боку серця: тахікардія, відчуття серцебиття.З боку шлунково-кишкового тракту: біль у животі, нудота, блювання, диспепсія, діарея.З боку печінки та жовчовивідних шляхів: збільшення рівня ферментів печінки, підвищений білірубін, гепатит.З боку скелетно-м'язової системи та сполучної тканини: міалгія.Загальні порушення: реакції гіперчутливості (такі як анафілаксія, набряк Квінке, задишка, свербіж, висипи та кропив'янка).

Лікарська взаємодія:

У клінічних дослідженнях при сумісному застосуванні таблеток дезлоратадину з еритроміцином або кетоконазолом жодних клінічно значущих взаємодій не спостерігалося.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °C в оригінальній упаковці для захисту від дії вологи. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.