Дигель (Combined drugs) інструкція із застосування

Дигель фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Дигель суспензія по 10 мл у пак. №20

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

суспензія

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Дженом Біотек Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

В'яжучі, обволікаючі та антацидні засоби

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 5 мл суспензії містять магалдрату 400 мг, симетикону 20 мг;

допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), аспартам (Е 951), натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219), натрію пропілпарагідроксибензоат (Е 217), пропіленгліколь, натрію цитрат, гліцерин (Е 422), D–сорбіт 70 % (Е 420), ксантанова камедь, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію гіпохлорит розчин 6 %, ароматизатор кардамону, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), вода очищена.

Лікарська форма:

суспензія

Основні фізико-хімічні властивості:

Суспензія світло-жовтого кольору із запахом кардамону та характерним присмаком.

Виробник:

Дженом Біотек Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

В'яжучі, обволікаючі та антацидні засоби

Фармакологічні властивості:

Дигель – це комбінований препарат. Магалдрат, що входить до його складу, чинить антацидну дію; нейтралізуючи соляну кислоту в шлунку. Зменшує активність пепсину, адсорбує жовчні кислоти і лізолецитин. Чинить також захисну дію на слизову оболонку шлунка.

Симетикон – поверхнево-активна речовина, діє як інгібітор метеоризму. Зменшує поверхневе натягання на межі фаз (газ/рідина), утруднює утворення газів і сприяє руйнуванню газових пухирців у харчовій рідині та слизу в травному тракті. Гази, що вивільняються, поглинаються стінками кишечнику або виводяться з організму завдяки перистальтиці. У фізіологічному і хімічному відношенні симетикон є інертним. У травній системі не абсорбується і виводиться з організму в незміненому вигляді. Зменшує метеоризм (діє як піногасник) при здутті і коліках у животі.

Магалдрат не всмоктується в травному тракті. Симетикон не засвоюється в організмі і після проходження травного тракту виводиться в незміненому вигляді.

Показання до застосування:

Гастрити з підвищеною кислотоутворювальною функцією шлунка, езофагіти, рефлюкс-езофагіт; печія, відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці внаслідок порушення дієти, підвищена кислотність вмісту шлунка, що супроводжується метеоризмом. Як допоміжний засіб при пептичній виразці шлунка та дванадцятипалої кишки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату. Виражена ниркова недостатність при відсутності контролю за концентрацією алюмінію та магнію в крові. Жінки в період вагітності. Дитячий вік до 4 років.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

При вагітності протипоказаний. У період годування груддю препарат можна застосовувати, якщо, на думку лікаря, користь для матері переважає над ризиком для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат протипоказаний дітям до 4 років.

Спосіб застосування та дози:

Приймають внутрішньо через 1–2 години після прийому їжі 3 рази на день. Разова доза для дорослих та дітей старше 15 років становить 10–20 мл (2–4 чайні ложки). Максимальна добова доза – 70 мл. Тривалість лікування – 3-4 тижні.

Дітям:

віком 4 – 8 років призначають по 5 мл (1 чайна ложка) суспензії 3 рази на день;

віком 8 – 12 років – по 10 мл (2 чайні ложки) 3 рази на день;

віком 12 – 15 років – по 15 мл (3 чайні ложки) суспензії 3 рази на день.

Максимальні добові дози для дітей (залежно від віку) - від 15 до 45 мл.

Передозування:

Прийом препарату у високих дозах може спричинити діарею. У разі передозування слід проводити симптоматичну терапію.

Побічні дії:

При тривалому застосуванні у хворих зі зниженою функцією нирок (особливо у дітей) можливий розвиток енцефалопатії і метаболічних зрушень у кістковій тканині (остеопатія, остеомаляція) внаслідок інтоксикації магнієм.При застосуванні у високих дозах можлива діарея.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні препарату з тетрациклінами, препаратами жовчних кислот, дигоксином, бензодіазепінами, дикумаролом, препаратами заліза, ізоніазидом, похідними хінолону (ципрофлоксацин, офлоксацин, норфлоксацин), індометацином, циметидином може порушуватись всмоктування цих лікарських засобів.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 170 мл у флаконі; 1 флакон у картонній коробці. По 10 мл у пластикових пакетиках; по 20 пакетиків у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.