Дикломек інструкція по застосуванню

Дикломек фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Дикломек гель 1 % по 50 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/4781/01/01 від 20.07.2006. Наказ № 499 від 20.07.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

100 г містить диклофенаку діетиламіну 1,16 г, що еквівалентно диклофенаку натрію 1г;допоміжні речовини: карбопол 934Р, парафін рідкий важких фракцій, спирт ізопропіловий, цетомакрогол 1000, цетіол ЛС, діетиламін, есенція адонію, пропіленгліколь, вода деіонізована.

Основні фізико-хімічні властивості:

білий, непрозорий, однорідний гель;

Виробник:

Абді Ібрахім Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччина

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Фармакологічні властивості:

ФармакодинамікаДикломек виявляє місцеву протизапальну, протиревматичну і знеболювальну дією. Даний препарат, пригнічуючи циклооксигеназу, порушує утворення простагландинів, що беруть участь у процесах виникнення болі і пропасниці.Фармакокінетика.При місцевому застосуванні диклофенаку у формі гелю тільки незначна кількість препарату всмоктується у кров. Виводиться із сечею у формі диклофенаку та його метаболітів. Завдяки цьому місцеве застосування диклофенаку не проявляє системного токсичного впливу на організм. При нанесенні препарату на ушкоджену шкіру утворюється плівка, з якої поступово вивільняється діюча речовина, що завдяки спеціально підібраним допоміжним речовинам ефективно й глибоко проникає в підлягаючі тканини. В результаті цього встановлено, що концентрація Дикломеку в синовіальній тканині і в рідині, взятій із зони запалення суглоба, є вищою, ніж у плазмі, що доводить місцеву дію препарату. При цьому небезпека передозування даного лікарського засобу відсутня.

Показання до застосування:

Показаний дорослим і дітям старше 6 років для симптоматичної терапії:остеоартрозу периферичних суглобів і суглобів хребта;посттравматичного запалення сухожилля, зв'язок, м’язів і суглобів (розтягнення, перенаванта- ження, забиття);локалізованих форм ревматичних захворювань м'яких тканин (у тому числі тендовагініт, синдром плече - кістка, бурсит, періартрит).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних препаратів або до будь-якого з компонентів препарату.Досвіду щодо застосування препарату у періоди вагітності та лактації, а також у дітей до 6 років не має, тому препарат не рекомендується призначати даній категорії пацієнтів.

Особливості застосування:

Наносять гель тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Після нанесення гелю не слід накладати оклюзійну пов'язку. При нанесенні на більші поверхні шкіри протягом тривалого часу підвищується ризик розвитку системних побічних ефектів. Варто уникати потрапляння препарату в очі, на слизову оболонку або відкриті рани. Використовувати тільки як засіб для зовнішнього застосування. Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати з механізмами на початку та кінці лікування .

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям старше 6 років полоску гелю довжиною приблизно 4 - 8 см, залежно від площі ураженої ділянки або запаленого місця, наносять на шкіру і втирають.Нанесення повторюють 3 - 4 рази на день протягом 10 - 14 днів.Після нанесення необхідно вимити руки.

Передозування:

Передозування малоймовірне, тому що абсорбція диклофенаку в системний кровотік при місцевому застосуванні невелика.

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливе виникнення свербежу, еритеми або відчуття печіння. Здатний спричиняти системні алергічні побічні ефекти у вигляді шкірного висипу при тривалому застосуванні на великих ділянках поверхні шкіри.

Лікарська взаємодія:

На сьогодні не повідомлялося про які небудь взаємодії препарату Дикломек з іншими лікарськими засобами.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС.Термін придатності - 4 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 50 г гелю в алюмінієвій тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічні назви: диклофенак [2-[2,6-дихлорофеніл)аміно] феніл] ацетат;Форма випускуГель.ЗаявникТріфарма Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччина.Адреса виробника. Хадимкой Йолу Хошдере Мевкіі, Йозгюр Наклійат Аркаси Хадімкой, Стамбул, Туреччина. Адреса заявника. Корі Шехітлері № 23, 34394 Зінджирлікую, Стамбул, Туреччина.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Дикломек
Виробник:Абді Ібрахім Ілач Санаї ве Тіджарет А.Ш., Туреччина
Форма випуску: По 50 г гелю в алюмінієвій тубі в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/4781/01/01 від 20.07.2006. Наказ № 499 від 20.07.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Diclofenac
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

100 г містить диклофенаку діетиламіну 1,16 г, що еквівалентно диклофенаку натрію 1г;допоміжні речовини: карбопол 934Р, парафін рідкий важких фракцій, спирт ізопропіловий, цетомакрогол 1000, цетіол ЛС, діетиламін, есенція адонію, пропіленгліколь, вода деіонізована.

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.
Код АТС:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
Підтверджено зв'язок вірусу Зіка з пошкодженням головного мозку
Центри США з контролю та профілактики захворювань ...
Швидке сканування очей допоможе діагностувати розсіяний склероз на ранній стадії
Сканування очей дозволяє діагностувати розсіяний с...
Реклама
Хронічний бронхіт
Хронічний бронхіт у дітей та дорослих — причиниХро...
Синусит у дітей
Види синуситів — по локалізації та формі захворюва...
Реклама
Вчені пояснили, чому виглядати молодше свого віку не тільки приємно, а й корисно
Багато хто прагне виглядати молодше свого віку. І ...
Реклама