Докси-Хем (Calcium dobesilate) інструкція із застосування

Докси-Хем фото, інструкція
Дозування:
Докси-Хем капсули по 500 мг №30 (10х3)
Виробник:
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хемофарм АД.

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить кальцію добезилату (у формі моногідрату) 500 мг;допоміжні речовині: кукурудзяний крохмаль, магнію стеарат, титану діоксид, жовтий залізо- оксидний барвник, чорний залізооксидний барвник, індиготин.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули № 1, корпус капсули – матового світло-жовтого кольору, кришечка капсули – матового темно-зеленого кольору, наповнена порошком білого або бежевого кольору;

Виробник:

Хемофарм АД.

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Докси-хем має ангіопротекторну (капіляро- і венопротекторну) дію, знижує проникність і збільшує еластичність судинної стінки, покращує мікроциркуляцію, зменшує набряк тканин. Фармакокінетика. Кальцію добезилат повільно абсорбується із ШКТ. Максимальна концентрація в крові після прийому внутрішньо досягається через 5-6 годин. Зв’язування з білками плазми становить 20 – 25 %. Кальцію добезилат практично не проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Виводиться із сечею головним чином в незмінному стані протягом 24 годин. 

Показання до застосування:

Судинні ураження з підвищеною крихкістю і проникністю капілярів, у тому числі діабетична ретинопатія та інші ангіопатії, мікроангіопатії, пов’язані з різними серцево-судинними та обмінними захворюваннями.Венозна недостатність різного ступеня вираженості і її наслідки (передварикозний стан) з явищами набряку тканин, болем, парестезіями, застійним дерматозом; поверхневі флебіти, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, трофічні виразки.

Протипоказання:

Кровотечі, спричинені прийомом антикоагулянтів; підвищена чутливість до компонентів препарату; I триместр вагітності.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При тяжкій нирковій недостатності, яка потребує проведення діалізу, слід зменшити дозу препарату Докси-хем.Докси-хем протипоказаний у I триместрі вагітності. Дані з безпеки та ефективності застосування препарату у II і III триместрах вагітності, а також в період лактації відсутні.Досвід застосування препарату Докси-хем в педіатрії відсутній. Препарат можна призначати з метою профілактики.Докси-хем не впливає на здатність керувати транспортними засобами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Приймають по 500 мг (1 капсула) 1-2 рази на добу під час їжі протягом 2-3 тижнів, потім дозу знижують до 500 мг 1 раз на добу . При лікуванні діабетичної ретинопатії і мікроангіопатії в перші три місяці призначають по 500 мг (1 капсула) 3 рази на добу.Тривалість лікування – від кількох тижнів до кількох місяців, залежно від клінічної картини та терапевтичного ефекту.

Передозування:

Дані щодо передозування препарату Докси-хем відсутні.

Побічні дії:

В терапевтичних дозах зазвичай добре переноситься. Рідко виникають порушення з боку шлунково-кишкового тракту, тимчасові шкірно-алергічні реакції, лихоманка, головний біль.

Лікарська взаємодія:

До наступного часу дані щодо клінічно важливої взаємодії препарату Докси-хем з іншими лікарськими засобами відсутні.Умови та строк зберігання. Зберігати при температурі від 15 до 25°С у захищеному від вологи і недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 5 років.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

№ 30: по 10 капсул у блістері, по 3 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна і хімічна назва: кальцію добезилат; кальцію ді(2,5-дігідроксибензолсульфонат).

Форма випуску

Капсули.

Адреса

26300, м. Вршац, Белградський шлях б/н.

Додаткові дані

Дозування:
Докси-Хем капсули по 500 мг №30 (10х3)
Реєстрація:
№ UA/6581/01/01 від 26.06.2007. Наказ № 356 від 26.06.2007
Виробник:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.