Долопрокт інструкція по застосуванню

Долопрокт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Долопрокт крем рект. по 15 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10318/01/01_ від 10.12.2009. Наказ № 256 від 09.04.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: флуокортолону півалат, лідокаїну гідрохлорид;1 г крему містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 20 мг;1 супозиторій містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 40 мг;допоміжні речовини: крем ректальний натрію гідрофосфату додекагідрат, динатрію едетат, натрію дигідрофосфату дигідрат, спирт бензиловий, сорбітану стеарат, полісорбат 60, спирт цетостеариловий, парафін рідкий, вазелін білий, вода очищена;супозиторії ректальні жир твердий.

Виробник:

Байєр АГ

Фармакотерапевтична група:

Гормони кори надниркових залоз

Показання до застосування:

Симптоматичне полегшення болю, набряку, свербежу, печіння, що пов’язані згемороїдальними вузлами; проктитом;экземою в ділянці заднього проходу ( тільки крем ректальний).Інфекційні процеси в ділянці нанесення препарату. Специфічні шкірні процеси (туберкульоз, сифіліс), вітряна віспа, реакція після щеплення в ділянці нанесення препарату. Відома підвищена чутливість до компонентів препарату.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Якщо Ви вагітні, будь ласка, повідомте про це лікарю. У перші три місяці вагітності, як правило, не рекомендується застосовувати препарати, що містять кортикостероїди, призначені для місцевого застосування. Особливо слід уникати їхнього тривалого застосування.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Не рекомендується застосування препарату у дітей, оскільки клінічних досліджень застосування у дітей не проводилось.Перед застосуванням препарату Долопрокт® (який рекомендується застосовувати одразу ж після дефекації) ділянку задньопрохідного отвору слід ретельно очистити. Тривалість лікування не повинна перевищувати 2 тижні.Крем ректальний Ректальний крем слід наносити двічі на день: ранком та ввечері. В перші дні лікування крем можна наносити три рази на день. По мірі полегшення симптомів часто буває достатньо однієї аплікації на день. Невелику кількість крему (приблизно розміром з горошину) розтирають пальцем у ділянці задньопрохідного отвору і задньопрохідного кільця, переборюючи кінцем пальця опір сфінктера. Перед нанесенням в середину прямої кишки на тюбик нагвинчують аплікатор, що додається, та вставляють його в задньопрохідний отвір. Після цього невелику кількість крему вводять у пряму кишку, легко стискаючи тубу. Однак у разі сильних запальних, і тому особливо болісних, процесів, внутрішнє застосування мазі рекомендується проводити також пальцем. На вузли, що випадають, наносять товстий шар мазі, а потім обережно вдавлюють пальцем всередину.СупозиторіїЗазвичай щоденно вводять по 1 супозиторію глибоко в задньопрохідний отвір двічі на день, вранці та ввечері. При сильних болях у перші 3 дні вводять по 1 супозиторію 3 рази на день. При полегшенні симптомів у багатьох випадках достатнім є застосування одного супозиторію на день або навіть через день. Після передозування при ректальному чи періанальному застосуванні препарату Долопрокт® не очікується жодного ризику гострої токсичності. Після ненавмисного перорального застосування препарату (наприклад, після проковтування кількох грамів крему або кількох супозиторіїв) очікуються головним чином серйозні симптоми, спричинені лідокаїну гідрохлоридом, що можуть проявлятися в залежності від дози у вигляді тяжких ефектів з боку серцево-судинної системи (пригнічення або зупинка функції серця) і симптомів з боку ЦНС (конвульсії, пригнічення або зупинка дихальної функції).

Побічні дії:

Як і всі лікарські засоби, Долопрокт® може спричиняти побічні ефекти.Долопрокт, крем ректальний:Частота небажаних ефектів була обчислена на основі пулу даних клінічних досліджень, що включали 661 пацієнта. Небажані ефекти включали лише ефекти з боку шкіри в ділянці задньопрохідного отвору, причому печіння було поширеним небажаним ефектом (≥ 1 %, <10 %), а подразнення та алергічні реакції – непоширеними.Не можна виключити алергічні реакції на будь-який із компонентів препарату.Після тривалого лікування препаратом Долопрокт® (більше чотирьох тижнів) є ризик розвитку локальних реакцій шкіри, таких як атрофія, стриї або телеангіектазії.Долопрокт, супозиторії ректальні:Частота небажаних ефектів була обчислена на основі пулу даних клінічних досліджень, що включали 367 пацієнтів. Небажані ефекти включали лише розлади шкіри в ділянці задньопрохідного отвору, причому печіння було поширеним небажаним ефектом (≥ 1 %, <10 %), а подразнення - непоширеним ефектом (≥ 0,1 %, <1 %). Не можна виключити алергічні реакції на будь-який із компонентів препарату.Після тривалого лікування препаратом Долопрокт® (більше чотирьох тижнів) є ризик розвитку локальних реакцій шкіри, таких як атрофія, стриї або телеангіектазії.У разі, якщо Ви помітили будь-які побічні ефекти, не зазначені в цій інструкції, будь ласка, повідомте про це Вашого лікаря.Пацієнти, що приймають протиаритмічні препарати, повинні застосовувати лідокаїн з обережністю. Будь ласка, поінформуйте Вашого лікаря, якщо Ви застосовуєте або нещодавно застосовували будь-які лікарські засоби, навіть ті, які відпускаються без рецепта.Крем ректальний – 3 роки.Супозиторії ректальні – 4 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Крем: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.Супозиторії: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С. 

Форма випуску / упаковка:

Крем: туби по 15, 30 г та аплікатор.Супозиторії: по 10 штук у стрипах.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняПри грибкових ураженнях потрібна додаткова спеціальна терапія.Слід уникати випадкового потрапляння препарату в очі. Рекомендується ретельно вимити руки після застосування препарату.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ C05AX03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Долопрокт
Виробник:Байєр АГ
Форма випуску: Крем: туби по 15, 30 г та аплікатор.Супозиторії: по 10 штук у стрипах.Категорія відпуску. Без рецепта.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10318/01/01_ від 10.12.2009. Наказ № 256 від 09.04.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: флуокортолону півалат, лідокаїну гідрохлорид;1 г крему містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 20 мг;1 супозиторій містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 40 мг;допоміжні речовини: крем ректальний натрію гідрофосфату додекагідрат, динатрію едетат, натрію дигідрофосфату дигідрат, спирт бензиловий, сорбітану стеарат, полісорбат 60, спирт цетостеариловий, парафін рідкий, вазелін білий, вода очищена;супозиторії ректальні жир твердий.

Фармакотерапевтична група:Гормони кори надниркових залоз
Код АТС:C05AX03 - Препарати для лікування геморою та анальних тріщин в комбінації
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама