Доппельгерц Актив Вітамін Е Форте (Tocopherol) інструкція із застосування

Доппельгерц Актив Витамин Е Форте фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Доппельгерц Актив Вітамін Е Форте капсули по 200 мо №60

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати вітамінів. Токоферол (вітамін Е).

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула містить концентрату вітаміну Е рослинного походження, що відповідає вітаміну Е (RRR -a- токоферол ацетат) 200 МО (147 мг).допоміжні речовини: олія соєва, желатин, гліцерин, 70 % розчин сорбітолу, вода очищена.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

м’які желатинові капсули, які містять маслянисту рідину жовтого кольору;

Виробник:

Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Вітаміни. Прості препарати вітамінів. Токоферол (вітамін Е).

Фармакологічні властивості:

Вітамін Е належить до групи жиророзчинних вітамінів.Чинить антиоксидантну дію, сприяє нормалізації рівня ліпідів у плазмі крові, запобігає підвищеній проникності капілярів. Токоферол бере участь у тканинному диханні й інших процесах тканинного метаболізму. Вітамін Е необхідний для нормального розвитку і функціонування статевих залоз. Фармакокінетика. Вітамін Е швидко всмоктується в травному тракті, при цьому він потрапляє в кров і лімфу у формі ліпопротеїнового комплексу. Інтенсивність абсорбції залежить від дози: при дозі 50 – 500 мг всмоктуваність становить близько 70 %, а при дозі 1500 мг – приблизно 55 %.Поглинений a-токоферол у незміненому стані або окиснений у a-токоферолову кислоту виводиться разом із калом. При перетворенні в a-токоферолову кислоту вітамін Е виділяється із сечею у вигляді лактону.

Показання до застосування:

Загроза переривання вагітності, профілактика порушень ембріонального розвитку плода;порушення менструального циклу;у комплексній терапії серцево-судинних захворювань і атеросклерозу;м’язові дистрофії, дерматоміозити;порушення функцій статевих залоз у чоловіків;вегетативні клімактеричні розлади;істотні фізичні навантаження;у період одужання після перенесених захворювань, що супроводжувалися пропаснимсиндромом;дегенеративні і проліферативні зміни суглобів і зв'язкового апарату хребта.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до токоферолу або інших складових препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат не застосовують дітям віком до 12 років.Необхідно з обережністю призначати препарат пацієнтам із тяжким кардіосклерозом, ризиком емболії, при інфаркті міокарда і з підвищеним ризиком розвитку тромбофлебіту.Вагітність і годування груддю. Токоферол потрапляє у материнське молоко і у незначній кількості проникає через плаценту. Добова профілактична доза у цей періоди становить 147 мг (1 капсула). Накопичений на сьогодні досвід свідчить, що і при більш значних дозах негативного впливу на плід/дитину не спостерігається.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.Не описаний.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовувати внутрішньо. Капсули Доппельгерц®актив Вітамін Е форте рекомендується приймати під час або після їди, не розжовуючи та запиваючи невеликою кількістю рідини.Для дорослих та дітей старше 12 років лікувальні дози – 1-3 капсули на добу.Максимальна добова доза становить 3 капсули (441 мг, або 600 МО).При загрозі переривання вагітності та для профілактики порушень ембріонального розвитку плода призначають по 1 капсулі 1 раз на добу протягом 7-14 днів.При порушеннях менструального циклу – по 1 капсулі 1-2 рази на добу протягом 2-3 місяців.У складі комплексної терапії серцево-судинних захворювань і атеросклерозу – по 1 капсулі 1 раз на добу протягом 1-3 тижнів, у комбінації з вітаміном А.При м’язових дистрофіях, дерматоміозитах – по 1 капсулі через день протягом 20-40 днів із повторенням курсу через 2-3 місяці.При порушенні функції статевих залоз у чоловіків добова доза становить 1-2 капсули, яку призначають одночасно з гормональними засобами курсом 30 днів.При інших захворюваннях і станах, що потребують застосування Доппельгерц®актив Вітамін Е форте, дозовий режим і тривалість лікування визначаються в кожному випадку індивідувально в залежності від терапевтичного ефекту та індивідуальної переносимості препарату.

Передозування:

Досі не спостерігалось випадків тяжких і небезпечних для життя побічних ефектів, навіть в умовах екстремального передозування.При прийомі великих доз, 880 мг (6 капсул) і більше на добу, можливі розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, пронос, біль у ділянці епігастрія).При тривалому застосуванні Вітаміну Е в дозі 590 мг (4 капсули) на добу може спостерігатися зниження концентрації гормонів щитовидної залози в сироватці крові.

Побічні дії:

В окремих випадках можливі алергічні реакції (свербіж, гіперемія шкіри). При перших ознаках підвищеної чутливості до препарату необхідно припинити його застосування.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні з препаратами, які містять залізо, ефективність дії токоферолу знижується. Тому препарати заліза рекомендується застосовувати через 8–12 год перед або після прийому Доппельгерц® Вітамін Е форте.Великі дози токоферолу можуть підсилювати дію антагоністів вітаміну К.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище +25ºС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 4 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 20 капсул у блістері. По 3 блістери в картонній коробці.Назва та адреса виробника лікарської форми.Свісс Капс АГ, Хусенштрассе 35, 9533 Кирхберг, Швейцарія.Назва та адреса виробника готового лікарського засобу.Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Шлезвігер Штр. 74, 24941 Фленсбург, Німеччина.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: tocopherol; RRR-α-токоферолу ацетат;

Форма випуску

Капсули.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.