Автор: Герасименко Олег Вадимович
Дата оновлення: 3 March 2020
Інформація про використання рецептурних препаратів

Доппельгерц Виталотоник (Combined drugs)

Немає Реєстрації
Дозування:
Доппельгерц Віталотонік розчин ор. по 1000 мл у флак.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

раствор

Виробник:

Непосредственное производство: Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Офіційна інструкція

Склад:

100 мл Доппельгерц® Віталотоніку містять рідкого екстракту листя і квіток глоду, гліколевого (1:1) 1,22 г, рідкого екстракту листя меліси, гліколевого (1:1) 0,84 г, рідкого екстракту шишок хмелю, гліколевого (1:1) 0,84 г;допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин 85 %, сахарин натрій, натрію цикламат, ванілін, ароматизатор мандариновий, кислота сорбінова, вода очищена.

Лікарська форма:

раствор

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина світло-коричневого кольору, прозора, ароматна, з легким фруктовим присмаком; рН 3,8 – 4,8, щільність 1,020 – 1,035 г/мл;

Виробник:

Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Комбінований препарат загальнотонізуючої дії.Фармакодинаміка. Препарати з листя і квіток глоду мають такі властивості: підвищують коронарний кровоток і перфузію міокарда, чинять позитивну інотропну і дромотропну дію, подовжують ефективний рефрактерний період міокарда, знижують периферичний опір судин.Листя меліси застосовують при порушеннях сну і функціональних шлунково-кишкових розладах. Лікарський засіб має слабкий седативний ефект і тому застосовується при станах напруженості, занепокоєння та дратівливості.Шишки хмелю застосовуються при подібних терапевтичних показаннях – легких психічних розладах і порушеннях сну.Обидва компоненти сприяють відновленню зниженої опірності до нервових навантажень. Крім того, вони сприятливо впливають на загальний стан організму після хвороби.Фармакокінетика. Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних спостережень не є можливим; усі разом компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біодосліджень.

Показання до застосування:

Лікування легких серцево-судинних порушень функціонального характеру, підвищення опірності до нервових перенапружень, поліпшення загального стану після перенесених захворювань, як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячій вік до 12 років.

Особливості застосування:

Препарат не містить ні алкоголю, ні цукру, ні вуглеводів. Тому його також можуть застосовувати хворі на діабет, епілепсію, хронічний алкоголізм, а також пацієнти з черепно-мозковими травмами та захворюваннями печінки.Вагітність і годування груддюЧерез відсутність клінічних даних застосування препарату у ці періоди не рекомендується.Вплив на здатність керування автомобілем або працювати зі складними механізмами. Не впливає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовується внутрішньо. Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 20 мл (2 десертні ложки) 3 рази на добу, після їди.

Передозування:

При дуже великих дозах глід може знижувати артеріальний тиск і спричиняти серцеву аритмію.При виникненні підвищеної чутливості до компонентів препарату проводять десенсибілізуючу терапію.

Побічні дії:

Як правило, препарат переноситься добре. При застосуванні рекомендованих доз побічні ефекти не спостерігаються. Але в окремих випадках можливі алергічні реакції на компоненти препарату (почервоніння шкіри, свербіж), незначні розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, пронос).При дуже великих дозах глід може знижувати артеріальний тиск.При перших ознаках підвищеної чутливості до препарату необхідно припинити його застосування.Якщо Ви помітите у себе побічні явища, не зазначені вище, будь ласка, повідомте про них своєму лікарю.

Лікарська взаємодія:

Не описана.

Термін придатності:

При дуже великих дозах глід може знижувати артеріальний тиск і спричиняти серцеву аритмію.При виникненні підвищеної чутливості до компонентів препарату проводять десенсибілізуючу терапію.

Умови зберігання:

5 років.Не застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл у флаконі з коричневого скла. 1 флакон в картонній коробці.Назва та адреса виробника лікарського засобу.Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ Шлезвігер Штр. 74, 24941 Фленсбург Німеччина.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Розчин оральний.

Додаткові дані

Редакція

Автор: Герасименко Олег Вадимович