Автор: Герасименко Олег Вадимович
Дата оновлення: 3 March 2020
Інформація про використання рецептурних препаратів

Доппельгерц Женьшень Актив (Combined drugs)

Немає Реєстрації
Дозування:
Доппельгерц Женьшень Актив розчин ор. по 1000 мл у флак.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

раствор

Виробник:

Непосредственное производство: Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Офіційна інструкція

Склад:

100 мл Доппельгерц® Женьшеню Активу містять рідкого екстракту коріння женьшеню 3,243 г, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 6,49 мг, нікотинаміду 54 мг, кофеїну 22 мг;допоміжні речовини: настій ароматичний, цукор інвертований 70 %, мед, пропіленгліколь, натрію цитрату дигідрат, барвник цукровий Е150, вино лікерне, етанол 96 %.

Лікарська форма:

раствор

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина темно-коричневого кольору, ароматна, з присмаком женьшеню; рН 5,0 – 6,9, щільність 1,08 – 1,09 г/мл;

Виробник:

Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат загальнотонізуючої дії. Комплекс біологічно активних речовин женьшеню (сапоніни, ефірна і жирні олії, пектини, глікозиди) чинить стимулюючу та тонізуючу дію на ЦНС, збільшує споживання кисню тканинами, підвищує розумову і фізичну працездатність, а також виявляє антидіуретичні властивості, чинить гонадотропну дію, незначно стимулює кровотворення. Посилює неспецифічну резистентність організму.Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) як кофермент бере участь у білковому обміні і синтезі нейромедіаторів.Нікотинамід (вітамін РР) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового і вуглеводного обміну.Кофеїн справляє стимулюючу дію на ЦНС, головним чином на кору головного мозку, дихальний і судиноруховий центри.Фармакокінетика. Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичних спостережень не є можливим; усі разом компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біодосліджень.

Показання до застосування:

Як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб.Астенії різного генезу.Інтенсивна фізична і розумова діяльність.Зниження опірності організму до стресових ситуацій і несприятливих впливів навколишнього середовища.Період одужання після перенесених захворювань.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Артеріальна гіпертензія, підвищена збудливість, безсоння, підвищена схильність до кровотеч, захворювання печінки, алкоголізм, епілепсія, ушкодження мозку. Вагітність та період годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Особливості застосування:

Препарат містить 16 об’ємних відсотків алкоголю. При дотриманні вказівок щодо дозування при кожному прийомі препарату в організм потрапляє до 1,9 г алкоголю. Групу ризику становлять хворі на епілепсію, хронічний алкоголізм, з черепномозковими травмами та захворюваннями печінки.Застереження для діабетиків.15 мл препарату відповідають 0,3 хлібним одиницям.Вплив на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами.У рекомендованих дозах не впливає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 15 мл (1 столова ложка) 1-2 рази на день після їди, у першій половині дня.Курс лікування становить 35–40 днів. За необхідності, курс лікування можна повторити через 2–3 тижні.

Передозування:

Досі не спостерігалося випадків передозування препарату. При виникненні підвищеної чутливості до компонентів препарату проводять десенсибілізуючу терапію.

Побічні дії:

Як правило, препарат переноситься добре, при застосуванні рекомендованих доз побічні ефекти не спостерігаються. Але в окремих випадках можливі алергічні реакції на компоненти препарату (почервоніння шкіри, свербіж). У поодиноких випадках – головний біль, незначні розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, пронос).При перших ознаках підвищеної чутливості до препарату необхідно припинити його застосування.

Лікарська взаємодія:

Через наявність у препараті алкоголю дія інших лікарських засобів може послаблюватись або посилюватись.

Термін придатності:

Досі не спостерігалося випадків передозування препарату. При виникненні підвищеної чутливості до компонентів препарату проводять десенсибілізуючу терапію.

Умови зберігання:

3 роки.Не застосовуйте препарат після закінчення зазначеного на упаковці терміну придатності.

Форма випуску / упаковка:

По 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл у флаконі з коричневого скла. 1 флакон в картонній коробці.Назва та адреса виробника лікарського засобу.Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Шлезвігер Штр. 74, 24941 Фленсбург, Німеччина.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Розчин оральний.

Додаткові дані

Редакція

Автор: Герасименко Олег Вадимович