Ебермін інструкція по застосуванню

Ебермін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ебермін мазь д/зовн. заст. по 200 г у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10549/01/01 від 30.03.2010. Наказ № 267 від 30.03.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 100 г мазі містять епідермального фактора росту людського рекомбінантного (рлЕФР) 0,001 г, сульфадіазину срібла 1 г;допоміжні речовини: кислота стеаринова, калію карбонат, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), гліцерин, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

біла однорідна маса з м’якою консистенцією крему і слабким характерним запахом.

Виробник:

Центр Генної Інженерії і Біотехнології (ЦГІБ) для "Ебер Біотек, АТ", Республіка Куба

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що сприяють загоєнню ран.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат чинить комплексну ранозагоювальну і бактерицидну дію. рлЕФР є пептидом, що стимулює міграцію і проліферацію фібробластів, кератиноцитів, ендотеліальних та інших клітин, що активно беруть участь у загоєнні ран, сприяючи епітелізації, рубцюванню і відновленню еластичності тканин. рлЕФР, отриманий на основі технології рекомбінантної ДНК, за механізмом дії ідентичний ендогенному епідермальному фактору росту, який утворюється в організмі.Сульфадіазин срібла, що міститься в мазі, має широкий спектр протимікробної дії. Він активний щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій, грибів роду Candida і дерматофітів. Гідрофільна основа мазі забезпечує помірний дегідратуючий ефект, послаблює біль, створює і підтримує необхідні терапевтичні концентрації діючих речовин у місці ураження.Мазь має косметичний ефект, забезпечує естетику рубця за рахунок нормалізації орієнтації і визрівання колагенових волокон, попереджуючи патологічне рубцювання.Фармакокінетика. При застосуванні препарату на неушкоджену шкіру, раньову та виразкову поверхню резорбції рлЕФР з місця нанесення в системний кровотік не спостерігається.

Показання до застосування:

Поверхневі та глибокі опіки шкіри різного ступеня тяжкості (I – IV); трофічні виразки (у тому числі хронічна венозна недостатність, облітеруючий ендартеріїт, цукровий діабет, бешихові запалення); пролежні, рани, які довго не загоюються (включаючи рани кукси, рани при проведенні аутодермопластики на ділянках лізису і ті, що прижились між аутошматочками шкіри, а також залишкові на донорських ділянках); порушення цілісності шкіри при травмах, хірургічних і косметологічних втручаннях; відмороження; виразки, що розвиваються при введенні цитостатиків, лікування і профілактика променевого (радіаційного) дерматиту (у тому числі при проведенні поверхневої радіотерапії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Ділянки з активними пухлинними ураженнями або стимуляція рубцювання в зонах хірургічних вирізань пухлин. Вроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Дитячий вік до 1 року.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Уникати потрапляння мазі на слизові оболонки або в очі. При випадковому потраплянні в очі їх слід ретельно промити проточною водою.

Особливості застосування:

Мазь застосовується на всіх стадіях ранового процесу (I – III).При відкритому (без пов’язки) методі лікування слід уникати прямого впливу сонячних променів на ділянку нанесення мазі.Сульфадіазин срібла слід застосовувати з обережністю при печінковій і нирковій недостатності. Якщо сульфадіазин срібла застосовують протягом тривалого часу або наносять препарат на великі опікові ділянки, то у зв’язку з небезпекою виникнення лейкопенії, тромбоцитопенії або еозинофілії слід регулярно визначати кількість білих клітин крові. Хворому слід давати пити багато води.Як при місцевому застосуванні інших препаратів з антимікробною дією, під час терапії сульфадіазином срібла також може розвинутися суперінфекція.Не доцільно застосовувати для лікування глибоких гнійних і опікових ран з рясною ексудацією.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає достатнього досвіду застосування препарату в період вагітності і годування груддю, тому не рекомендується його застосовувати у ці періоди. У разі необхідності застосування препарату в період лактації необхідно припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Не призначають дітям віком до 1 року.

Спосіб застосування та дози:

Попередньо проводиться стандартна хірургічна обробка рани із застосуванням розчинів антисептиків, якщо вона інфікована. Після висушування на ранову поверхню шпателем або стерильною рукавичкою наноситься тонкий шар мазі приблизно 1 - 2 мм. При закритому методі лікування зверху кладуть марлеві серветки або оклюзійні плівкові покриття (загоєння у вологому середовищі). У низці випадків, наприклад, при поверхневих неглибоких (І - ІІ ступенів) і частково глибоких (ІІІ ступінь) опіках, можливе застосування мазі з атравматичними сітчастими рановими покриттями.При вологому способі загоєння, а також при вираженій ексудації рекомендується проводити перев’язки 1 раз на день. При помірній або слабкій ексудації перев’язки можна проводити 1 раз на 2 дні. У разі прилипання пов’язки до рани і для попередження небажаного підсушування ранової поверхні рекомендується зволожити серветку, покладену зверху на мазь, фізіологічним розчином або розчинами антисептиків. При відкритому (без пов’язки) методі лікування мазь наносять 1 - 3 рази на добу.Туалет рани перед повторними аплікаціями мазі проводять із застосуванням фізіологічного розчину або розчинів антисептиків. Процедуру виконують обережно, уникаючи травмування грануляційної тканини, що утвориться, і молодого епітелію при видаленні залишків мазі.Лікування продовжують до епітелізації або готовності рани до пластичного закриття шматком шкіри. Курс лікування для різних видів уражень шкіри: поверхневі ураження шкіри – час епітелізації – 9 днів;глибокі ураження шкіри – час епітелізації – 12 днів;ураження гіподермальні – час підготовки для пересадки – 18 днів.Для профілактики радіаційного дерматиту мазь шаром 1 мм наносять на ділянку шкіри, що опромінюється, 1 - 2 рази на день, не видаляючи з місця аплікації протягом 6 - 8 годин після опромінення. Застосування мазі продовжують протягом усього курсу радіотерапії і не переривають у випадку змушеного пропуску будь-якої з процедур опромінення.

Передозування:

При тривалому лікуванні великих опікових ділянок в плазмі крові можуть утворюватися такі концентрації сульфаніламідів, які порівняні з концентраціями, що утворюються при системному застосуванні, і тому можливе виникнення побічних дій, пов’язаних із системним застосуванням всіх сульфаніламідів, таких як нудота, блювання, пронос, глосит, біль у суглобах, ушкодження печінки, головний біль, сплутаність свідомості, судомні спазми, кристалурія, ушкодження нирок, лейкопенія, тромбоцитопенія, еозинофілія.Лікування. Терапія симптоматична. Призначається великий об’єм рідини внутрішньо (рекомендується підтримувати добовий діурез на рівні 1200 - 1500 мл і більше). Проведення гемодіалізу та переливання крові знижують сироваткову концентрацію срібла.

Побічні дії:

Місцеві алергічні реакції, характерні для сульфаніламідних препаратів (почервоніння, відчуття жару, висипи, свербіж); відчуття печіння, біль, стягування, дискомфорт у ділянці нанесення мазі (зазвичай минають самостійно протягом 5 - 10 хв після накладання пов’язки).

Лікарська взаємодія:

Сульфадіазин срібла може інактувати засоби, що ферментно очищують рану, тому одночасно застосовувати ці препарати не рекомендується.Одночасне застосування з циметидином може підвищити частоту розвитку лейкопенії.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 15 °С до 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 г або 200 г у флаконах; по 1 флакону в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняПроспект 31 між 158 і 190, Кубанакан, Плайя, 6162, м. Гавана, Республіка Куба.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ебермін
Виробник:Центр Генної Інженерії і Біотехнології (ЦГІБ) для "Ебер Біотек, АТ", Республіка Куба
Форма випуску: По 30 г або 200 г у флаконах; по 1 флакону в картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/10549/01/01 від 30.03.2010. Наказ № 267 від 30.03.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 100 г мазі містять епідермального фактора росту людського рекомбінантного (рлЕФР) 0,001 г, сульфадіазину срібла 1 г;допоміжні речовини: кислота стеаринова, калію карбонат, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), гліцерин, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Препарати, що сприяють загоєнню ран.
Реклама
Свині вирощуватимуть органи для трансплантології
Химерна технологія включає інтеграцію людських сто...
Цей чудодійний препарат допоможе зберегти вічну молодість
За даними Федерального управління з лікарських зас...
Реклама
Як зняти свербіж при молочниці
Чим зняти свербіж при молочниціЯк прибрати свербіж...
Лікування молочниці в домашніх умовах
Як позбутися молочниці в домашніх умовах за допомо...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама