Ехінацин Мадаус Капсети (Echinacea purpurea) інструкція із застосування

Эхинацин Мадаус Капсеты фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Ехінацин Мадаус Капсети пастилки №20 (10х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

пастилки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: МАДАУС ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Імуномодулятори широкого спектру дії

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 пастилка містить 88,5 мг сухого свіжовичавленого соку квітучої трави ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea) [31,5-53,6:1];допоміжні речовини: гліцерин, желатин, лецитин соєвий, крохмаль кукурудзяний, гуарова камедь, сахарин натрію, кислота лимонна безводна, натрію цикламат, ароматизатор вишневий.

Лікарська форма:

пастилки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

МАДАУС ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Імуномодулятори широкого спектру дії

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Підтримуюче лікування рецидивуючих інфекцій верхніх дихальних шляхів i нижніх відділів сечовивідних шляхів.

Протипоказання:

Гіперчутливість до рослин родини складноцвітних або до інших складових препарату. Не застосовувати пацієнтам з прогресуючими системними захворюваннями, таких як туберкульоз, розсіяний склероз, колагеноз, захворювання системи кровотворення (лейкоз, агранулоцитоз), онкологічні захворювання, СНІД, ВІЛ-інфекції, первинний імунодефіцит, первинна імуносупресія, хронічні вірусні інфекції та інші аутоімунні захворювання (системний червоний вовчак).

Належні заходи безпеки при застосуванні:

1 пастилка препарату відповідає приблизно 0,003 хлібним одиницям.У дуже рідких випадках фосфоліпіди соєвої олії можуть викликати алергічні реакції.Препарат не містить консервантів та барвників; не містить цукру.При лікуванні інфекцій дихальних шляхів: якщо респіраторні захворювання мають часті рецидиви і довготривалі симптоми, які проявляються утрудненим диханням, гарячкою, виділенням мокротиння з домішками гною або крові, хворому необхідно звернутися до лікаря, щоб переглянути тактику лікування.При лікуванні інфекцій нижніх відділів сечовивідних шляхів: у випадку виявлення крові у сечі, гарячки, постійних скарг протягом більше 5 днів пацієнту необхідно звернутися до лікаря, щоб переглянути тактику лікування.Пацієнти зі схильністю до алергії мають проконсультуватися з лікарем перед прийомом препарату, оскільки існує ризик анафілактичних реакцій.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Ефективність і безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю вивчені недостатньо, тому препарат не слід застосовувати у цей період.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Слід бути обережними при керуванні транспортними засобами, так як іноді застосування препарату може викликати запаморочення.

Діти:

Препарат не слід застосовувати дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози:

1 пастилка відповідає 1,7 мл вичавленого соку.Дітям від 6 до 12 років застосовувати по 1 пастилці 2-3 рази на добу.Дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 1 пастилці 4 рази на добу.Пастилки слід розсмоктувати. Курс лікування без перерви не має перевищувати 2 тижнів.

Передозування:

Про випадки інтоксикації препаратами, що містять ехінацею, не повідомлялося. Можливий більш виражений прояв описаних побічних ефектів.

Побічні дії:

Критерії оцінки частоти розвитку побічної реакції лікарського засобу:дуже часті: >1/10, часті: >1/100 - <1/10, нечасті: >1/1 000 - <1/100, рідкі: >1/10 000 - <1/1000, дуже рідкі: <1/10 000, невідомо – частоту випадків оцінити неможливо.Дуже рідко можуть спостерігатися реакції гіперчутливості (висипання на шкірі, свербіж, ангіоневротичний набряк обличчя), кропив’янка, задишка, бронхоспазм з обструкцією, анафілактичний шок, астма, запаморочення та зниження артеріального тиску, синдром Стівенса-Джонсона.Були окремі повідомлення про можливий зв’язок з аутоімунними захворюваннями (дисемінований енцефаломієліт, вузликова еритема, імунотромбоцитопенія, синдром Еванса, синдром Шегрена-Ларсена з порушенням тубулярної функції нирок).У дуже рідкісних випадках фосфоліпіди соєвої олії можуть викликати алергічні реакції.У випадку виникнення побічних ефектів необхідно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Унаслідок імуностимулюючої дії ехінацея може зменшувати ефективність препаратів, які чинять імунодепресивну дію.Препарат не рекомендується застосовувати одночасно з препаратами з гепатотоксичною дією, такими як аміодарон, метотрексат, кетоконазол, стероїдні препарати.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25°С, у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 пастилок у блістері; по 2 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Ехінацин Мадаус Капсети пастилки №20 (10х2)
Реєстрація:
№ UA/5674/01/01 від 23.02.2012. Наказ № 127 від 23.02.2012

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.