Екофемін (Mono) інструкція із застосування

Экофемин фото, інструкція
Дозування:
Екофемін капсули вагін. тв. №12
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фарма-Вінчі А/С, Данія

Фармакотерапевтична група:

Пробіотики.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить лактобактерій (Lactobacillus Acidophilus LaCH-2) ≥1х108 КУО;допоміжні речовини: лактоза, моногідрат, магнію стеарат; склад капсули - желатин.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Фарма-Вінчі А/С, Данія

Фармакотерапевтична група:

Пробіотики.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Профілактика та лікування порушення екологічного балансу нормальної бактеріальної флори піхви, що проявляється збільшенням піхвових виділень та слабким свербежем (нормалізація мікрофлори піхви).

Протипоказання:

Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Можна застосовувати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Оскільки безпека та ефективність застосування ЕКОФЕМІНУ у дітей не вивчались, препарат не слід призначати пацієнтам цієї категорії.

Спосіб застосування та дози:

Для профілактики: 1 вагінальна капсула на ніч протягом 3-7 днів.Для лікування: 1 вагінальна капсула 2 рази на добу протягом 6 днів. При необхідності за рекомендацією лікаря курс лікування повторюють.Профілактику та лікування слід проводити перед очікуваною менструацією або одразу після менструації.ЕКОФЕМІН без аплікатора: вагінальну капсулу ввести пальцем якомога глибше у піхву.ЕКОФЕМІН з аплікатором: вагінальну капсулу помістити на кінчик аплікатора. Аплікатор зі встановленою капсулою ввести якомога глибше у піхву. Внутрішню трубку аплікатора просунути вгору і, таким чином, капсула опиниться на місці. Аплікатор вийняти та викинути.

Передозування:

Малоймовірне.

Побічні дії:

Не відомі.

Лікарська взаємодія:

Не вивчалась.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Алюмінієвий контейнер, що містить 6 або 12 капсул, закритий кришкою з десикантом, вміщений у картонну упаковку.Алюмінієвий контейнер, що містить 6 або 12 капсул, закритий кришкою з десикантом, вміщений у картонну упаковку разом з 6 або 12 аплікаторами.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.