Еморект (Combined drugs) інструкція із застосування

Эморект фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Еморект гель по 40 г у тубах
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гель

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Емо-Фарм, ТОВ для "Валеант Фармасьютикалз, ТОВ", Польща/Україна.

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 г препарату містить з насіння каштану кінського екстракту густого (Hippocastani seminis extractum spissum) 40 мг (що відповідає вмісту тритерпенових сапонінів у перерахуванні на безводний есцин 4,8 мг), арніки настойки (Arnicae tinctura) 15 мг; допоміжні речовини: з листя гінкго білоба гліколевий екстракт (1:10) рідкий, етилпарагідроксибензоат (Е 214), етанол 96 %, левоментол, карбомери, натрію гідроксид, вода очищена.

Лікарська форма:

гель

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Емо-Фарм, ТОВ для "Валеант Фармасьютикалз, ТОВ", Польща/Україна.

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Порушення венозного кровообігу (стегновий та гемороїдальний варикоз), післяопераційні та післятравматичні гематоми, набряки, екхімози.

Протипоказання:

Дитячий вік до 12 роківПідвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність; відкриті рани, фурункули, опіки II і III ступеня.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не застосовувати на великі рани або на ушкоджені ділянки шкіри; під пов'язку (бандажі, пластирі); внутрішньо. Слід уникати потрапляння препарату в очі (в цьому випадку очі слід промити великою кількістю води).

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У період годування груддю застосувати з урахуванням співвідношення ризик/користь.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Не проведено досліджень щодо застосування препарату дітям віком до 12 років, тому не рекомендується призначати його пацієнтам цієї вікової категорії.

Спосіб застосування та дози:

Mісцево на шкіру: смужку гелю довжиною приблизно 6 см (приблизно 2 г гелю) наносять на шкіру і обережно втирають. Застосовувати 2-3 рази на добу. Ректально: при ректальному застосуванні гелю накрутити на тубу канюлю, зняти з неї кришку і ввести у пряму кишку невелику кількість гелю – смужку довжиною приблизно 3 см (приблизно 1 г гелю). Застосовувати двічі на день – вранці і ввечері (краще після випорожнення). Після застосування канюлю зняти і ретельно промити водою. При зовнішньому геморої нанести лікарський засіб на вузли без використання канюлі. Тривалість лікування залежить від виду захворювання, а також ефективності лікування і, як правило, становить не більше 2 тижнів. Кількість гелю, що використовується, повинна відповідати розміру патологічно зміненої ділянки.

Передозування:

Симптоми передозування препарату не описані.

Побічні дії:

У поодиноких випадках в осіб із підвищеною чутливістю до компонентів засобу можуть з’явитись місцеві реакції: еритема, свербіж, кропив’янка, відчуття печіння, почервоніння шкіри. Ці симптоми зазвичай зникають після відміни препарату.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

Перед застосуванням препарату слід перевірити дату виготовлення, зазначену на упаковці. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.Термін придатності - 2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у щільно закритій тубі, при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Не зберігати у холодильнику і не заморожувати.

Форма випуску / упаковка:

Алюмінієва туба 40 г з мембраною, кришкою, що нагвинчується, та канюлею у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Дозування:
Еморект гель по 40 г у тубах
Реєстрація:
№ UA/8681/01/01 від 25.07.2008. Наказ № 406 від 25.07.2008
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.