Енерготонік Доппельгерц (Combined drugs) інструкція із застосування

Энерготоник Доппельгерц фото, інструкція
Дозування:
Енерготонік Доппельгерц розчин ор. по 1000 мл у пляш.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

розчин

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

100 мл містять нікотинаміду 25 мг, кальцію пантотенату 16 мг, тіаміну гідрохлориду (вітамін В1) 5 мг, рибофлавіну (вітамін В2) 5 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамін В6) 5 мг, рутозиду тригідрату 2 мг, кислоти фолієвої 0,3 мг, марганцю (ІІ) сульфату моногідрату 0,1 мг, міді (ІІ) сульфату пентагідрату 0,1 мг, ціанокобаламіну (вітамін В12) 3,5 мкг, гліцерол-1(2)-дигідрогенфосфат динатрієвої солі 271 мг, холіну цитрату 222 мг, амонію заліза (ІІІ) цитрату (вміст заліза 16,5-18,5 %) 200 мг, інвертованого цукру 7,36 г, меду 1,2 г, настойки глоду (1:5) 0,6 мл, настойки звіробою (1:5) 0,2 мл, настойки деревію (1:5) 0,2 мл, настойки омели (1:5) 0,12 мл, настойки кореня дудника (1:5) 0,175 мл, настойки валеріани 0,16 мл, настойки шишок хмелю 0,16 мл, настойки помаранчі 0,1625 мл, морської солі 0,5 мг, олії шавлії 0,02 мкл, олії розмарину 0,02 мкл, олії меліси 0,04 мкл, ароматичної настойки 0,1625 мл;допоміжні речовини: вино лікерне, барвник карамелізований цукровий Е 150, ароматизатор вина солодкого, кислоти лимонної моногідрат, етанол 96 %, ванілін, вода очищена.

Лікарська форма:

розчин

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина темно-коричневого кольору, ароматна, солодкувата; рН 3,5 – 4,5, густина 1,050 – 1,065 г/мл;

Виробник:

Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, дія якого обумовлена властивостями вітамінів, мікроелементів і компонентів рослинного походження, які входять до його складу. Природний антиоксидант, виявляє антитоксичну, ангіопротекторну, судинорозширю-вальну властивість, регулює білковий, вуглеводний, жировий обміни, має нейропро-текторну і кардіопротекторну дії, посилює неспецифічну резистентність організму.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб;для профілактики і лікування гіповітамінозів;при інтенсивній фізичній і розумовій діяльності;після перенесених захворювань і у післяопераційний період;у комбінованій терапії хронічних захворювань серцево-судинної системи;при нервових перенавантаженнях та анемічних станах;сприяє підвищенню працездатності і поліпшує концентрацію уваги.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Порушення функції печінки та/або нирок.Підвищений вміст заліза в організмі, а також порушення засвоювання заліза.Травми мозку, епілепсія.Алкоголізм.Вагітність та період годування груддю.Діти віком до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Через вміст у препараті природних речовин можливі невеликі відхилення у кольорі та смаку, але це не впливає на дієвість ліків.Не застосовувати разом із препаратами, що містять вітаміни та мінеральні речовини марганець, мідь, залізо.Препарат містить 15 об’ємних відсотків алкоголю. При дотриманні вказівок щодо дозування при кожному прийомі препарату в організм потрапляє до 2,5 г алкоголю. Групу ризику становлять хворі на епілепсію, хронічний алкоголізм, із черепно-мозковими травмами та захворюваннями печінки.Оскільки у препараті міститься алкоголь, його застосування у періоди вагітності і годування груддю протипоказано.Через наявність у препараті алкоголю можливий його вплив на здатність керувати автомобілем і використовувати механізми.Вказівки для діабетиків.20 мл Доппельгерц® Енерготоніку відповідають 0,32 хлібної одиниці.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 1 столовій ложці (20 мл) 3 – 4 рази на день після їди. Тривалість курсу лікування – до 3 місяців. За необхідності курс лікування можна повторювати після 2-3 тижневої перерви.

Передозування:

Досі не спостерігалося тяжких і небезпечних для життя випадків передозування.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакції на компоненти препарату, диспептичні явища. У поодиноких випадках можлива фотосенсибілізація, особливо у людей зі світлою шкірою.Можливе фарбування калу в чорний колір.

Лікарська взаємодія:

Не рекомендується одночасне застосування Доппельгерц® Енерготоніку з препаратами, не сумісними з алкоголем, у тому числі з психотропними засобами.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки. Відкриту пляшку використати протягом 1 місяця !Не застосовувати препарат після закінчення зазначеного на упаковці терміну придатності.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл у пляшках із коричневого скла.По 1 пляшці у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Розчин оральний.

Адреса

Queisser Pharma GmbH & Co. KG,Schleswiger Strabe 74,

Додаткові дані

Дозування:
Енерготонік Доппельгерц розчин ор. по 1000 мл у пляш.
Реєстрація:
№ П.07.02/04942 від 23.07.2007. Наказ № 417 від 23.07.2007
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.