Ериніт (Pentaerithrityl tetranitrate) інструкція із застосування

Эринит фото, інструкція
Дозування:
Ериніт таблетки по 0,01 г №50 (10х5)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

таблетки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Татхімфармпрепарати, ВАТ, м. Казань, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Серцево-судинні засоби, вазодилататори.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка містить пентаеритритилу тетранітрату 10 мг;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, глюкоза, кислота стеаринова, сахароза, тальк.

Лікарська форма:

таблетки

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки білого кольору, злегка мармурові, опуклі з двох боків.

Виробник:

Татхімфармпрепарати, ВАТ, м. Казань, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Серцево-судинні засоби, вазодилататори.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Венозний вазодилататор, має антиангінальну дію. Стимулює створення у стінці судин окису азоту, який є ендотеліальним релаксуючим фактором. Зменшує переднавантаження (розширення периферичних вен і зменшення притоку крові до правого передсердя) та післянавантаження на серце; знижує потребу міокарда в кисні.Відновлює кровообіг по дрібних ендокардіальних судинах, покращує – в епікардіальних коронарних артеріях. Підвищує толерантність до фізичного навантаження у хворих на ішемічну хворобу серця. При серцевій недостатності сприяє розвантаженню міокарда за рахунок зменшення переднавантаження. Знижує тиск у малому колі кровообігу.У порівнянні з нітрогліцерином спричиняє більш повільну, але тривалішу дію (до 10 годин). Фармакокінетика. Слизовою оболонкою всмоктується повільно. При застосуванні внутрішньо ефект настає через 30-45 хвилин, при сублінгвальному застосуванні – через 15-20 хвилин. Тривалість дії – 4-5 годин.

Показання до застосування:

Профілактика нападів стенокардії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату та до інших органічних нітратів, виражена артеріальна гіпотензія, колапс, шок, гострий інфаркт міокарду з ортостатичною гіпотензією, геморагічний інсульт. Черепно-мозкова травма, порушення мозкового кровообігу, закритокутова глаукома, вагітність, період годування груддю, дитячий вік до 18 років (ефективність та безпека не встановлені).

Особливості застосування:

У зв’язку з повільним розвитком ефекту від застосування препарату, не застосовують для купірування нападів стенокардії. Необхідно виключити в процесі лікування вживання алкоголю. Препарат містить сахарозу, що треба враховувати хворим на цукровий діабет.При тривалому застосуванні можливе зниження терапевтичного ефекту (розвиток толерантності). При застосуванні препарату 1 раз на добу у поєднанні з іншими атиангінальними засобами ризик розвитку толерантності зменшується.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Протипоказано.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Дослідження щодо вивчення впливу на здатність керування транспортом та механізмами не проводились.

Діти:

Застосування препарату протипоказано.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі приймають препарат внутрішньо по 10-20 мг за 1 годину до прийому їжі (1-2 таблетки) 3-4 рази на добу, при необхідності – до 40 мг 4 рази на добу, допускається призначення до 80 мг 2 рази на добу.Для попередження нічних нападів стенокардії призначають по 20 мг препарату перед сном. Курс лікування зазвичай триває 2-4 тижні. Повторні курси лікування – за призначенням лікаря.

Передозування:

Посилення побічних ефектів. Лікування – промивання шлунку, застосування активованого вугілля, симптоматична терапія.

Побічні дії:

Алергічні реакції, шкірні висипання, свербіж, головний біль, шум у вухах, запаморочення, нудота, слабкість, тахікардія, підвищена втомлюваність, тривожність, підвищене потовиділення, зниження артеріального тиску, ортостатична гіпотензія, іноді спостерігається діарея.

Лікарська взаємодія:

При одночасному прийомі інших лікарських засобів проконсультуйтеся з лікарем.Підсилює дію інших гіпотензивних препаратів.Під впливом дигідроерготаміну можливе зниження антиангінального ефекту Ериніту. Комбінація з пропранололом є раціональною, антиангінальна дія Ериніту посилюється.Етанол посилює дію Ериніту.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ˚С.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, 5 блістерів у пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Місцезнаходження

Російська Федерація, 420091, м. Казань,вул. Біломорська, 260.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.