Еролін (Loratadine) інструкція із застосування

Эролин фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Еролін сироп 5 мг/5 мл по 120 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Егіс, Фармацевтичний завод, ЗАТ, Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби для системного застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: loratadine;5 мл сиропу містять 5 мг лоратадину;допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), сахароза (3 г/5 мл), пропіленгліколь, гліцерин (85 %), кислота лимонна безводна, добавка ванілінова ароматична, добавка полунична ароматична, вода очищена.

Лікарська форма:

сироп

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Егіс, Фармацевтичний завод, ЗАТ, Угорщина

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби для системного застосування.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого іншого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Сироп Еролін® містить сахарозу, тому препарат не застосовують хворим із рідкісною спадковою непереносимістю галактози, Lapp-лактазною недостатністю або глюкозо-галактозною мальабсорбцією.Прийом препарату необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.Особливі застереження.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки безпека застосування таблеток Еролін® у вагітних не встановлена, не рекомендується призначати даний препарат у період вагітності.Лоратадин виділяється у грудне молоко, тому не рекомендується застосування препарату в період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

У клінічних дослідженнях не відзначався вплив препарату на швидкість реакції пацієнтів при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Проте пацієнт повинен бути проінформований про дуже рідкісні випадки сонливості, які можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами

Діти:

Ефективність та безпека застосування препарату дітям віком до 2 років не встановлена.

Спосіб застосування та дози:

До препарату надається мірна ложка місткістю 5 мл (5 мг) сиропу.Дорослі та діти старше 12 років приймають по 10 мл сиропу (2 мірні ложки), (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.Діти віком до 12 років із масою тіла більше 30 кг - 10 мл сиропу (2 мірні ложки), (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.Дітям з масою тіла менше 30 кг -  5 мл сиропу(1 мірна ложка), (5 мг лоратадину) 1 раз на добу.Пацієнтам із тяжким порушенням функції печінки необхідно призначати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день).

Передозування:

При передозуванні відзначалися антихолінергічні симптоми: сонливість, тахікардія та головний біль. При передозуванні рекомендоване симптоматичне та підтримуюче лікування. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату, який не всмоктався зі шлунка: промивання шлунка, подрібнене активоване вугілля з водою. Лоратадин не виводиться шляхом гемодіалізу, також невідомо, чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу.Після невідкладної допомоги пацієнт повинен залишатися під медичним наглядом.

Побічні дії:

У клінічних дослідженнях у дітей віком від 2 до 12 років відзначалися такі небажані явища, як головний біль, нервозність або втома.Під час клінічних досліджень у дорослих та дітей старше 12 років відзначались сонливість, головний біль, підвищений апетит та безсоння.У ході постмаркетингових досліджень спостерігалися поодинокі випадки наступних побічних ефектів:
Клас системи органів

Побічні ефекти

Імунна система Анафілаксія
Нервова система Запаморочення
Серцево-судинна система Тахікардія, відчуття серцебиття
Шлунково-кишковий тракт Нудота, сухість у роті, гастрит
Гепатобіліарна система Порушення печінкових функцій
Шкіра та підшкірна тканина Висипання, алопеція
Загальні прояви та прояви у місцях введення Підвищена втомлюваність

Лікарська взаємодія:

Еролін® не посилює пригнічувальну дію алкоголю на психомоторні реакції.Одночасне застосування лоратадину з інгібіторами CYP3A4 або CYP2D6 може призводити до підвищення рівня лоратадину, що, в свою чергу, посилює побічні ефекти.При одночасному застосуванні лоратадину з кетоконазолом, еритроміцином, циметидином відзначалося підвищення концентрації лоратадину у плазмі, але це підвищення ніяк не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми.

Термін придатності:

3 роки. Відкритий флакон зберігати не більше 6 місяців.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 120 мл у флаконі з мірною ложкою, у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.