Евіка (Combined drugs) інструкція із застосування

Эвика фото, інструкція
Дозування:
Евіка капсули №20

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хербіон Пакистан Прайвет Лтд, Пакістан

Фармакотерапевтична група:

Засоби рослинного походження

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

: діючі речовини: 1 капсула містить сухі екстракти сараки індійської (Saraca indica) 150 мг; симплокосу волотистого (Symplocos racemosa) – 50 мг; валеріани індійської (Valeriana wallichi) - 50 мг; ромашки аптечної (Matricaria chamomilla) – 50 мг; авраамового дерева (Vitex agnus castus) – 50 мг; пальми Катеху (Areca catechu) – 50 мг; допоміжна речовина: тальк.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

капсули “0” розміру синього кольору, на корпусі та ковпачку капсули надруковано написи EVICA; капсули містять аморфний порошок темно-коричневого кольору;

Виробник:

Хербіон Пакистан Прайвет Лтд, Пакістан

Фармакотерапевтична група:

Засоби рослинного походження

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Евіка комплексний препарат з лікарських рослин, співвідношення яких збалансовано для досягнення тонізуючого ефекту на матку. Препарат сприяє упорядкуванню менструального цикла і клімактеричних кровотеч за допомогою стимуляції яєчників і зміцнення міометрію та ендометрію.Завдяки своїм знеболюючим і протизапальним властивостям знижує гіперемію малого таза, зменшує транссудацію з вагінального епітелію і сприяє регулюванню лейкореї.Препарат ефективно діє при гіперменореї та аномальній матковій кровотечі шляхом зменшення поверхні порожнини матки і менорагії.Застосування капсул допомагає при передменструальному синдромі, тому що препарат контролює і вирівнює гормональні рівні.Сарака індійська ефективна при захворюваннях матки, особливо при менорагії, причиною якої є фіброма матки. Підсилює маткові скорочення, зменшує матковий крововилив. Симплокос мітлеподібний стимулює і зміцнює мускулатуру ендометрію.Валеріана індійська як помірний заспокійливий засіб полегшує неврастенію.Ромашка аптечна зменшує запалення і біль в органах малого таза.Авраамове дерево (прутняк) ефективно допомагає при передменструальному синдромі шляхом нормалізації гормональних рівнів, а також регулює менструальний цикл.Пальма Катеху ефективна при водянистих виділеннях з піхви.Фармакокінетика. Не вивчалася. Показання для застосування. Аномальни піхвови виділення, лейкорея,Менорагія, метрорагія, нерегулярний менструальний цикл, передместруальний синдром, клімактеричні кровотечі.

Показання до застосування:

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; період вагітності та годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат не впливає на швидкість психомоторних реакцій

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослим при метрорагії та менорагії по 1 капсулі 3 рази на день після їди, починаючи з 3-го дня менструального циклу. При інших захворюваннях з постійними чи довготривалими кровотечами починають прийом відразу. Дозування при потребі може бути збільшене до 6 капсул на день дробними дозами відповідно до тяжкості перебігу захворювання. Тривалість лікування визначається індивідуально. 

Передозування:

Не відоме. У разі перевищення рекомендованої дози – лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Можливі алергічні реакціі у випадках підвищеної чутливості до компонентів препарату у вигляді кропив׳янки і свербежу. 

Лікарська взаємодія:

Не вивчалася.

Термін придатності:

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці при кімнатній температурі не вище 25° С.Термін придатності - 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 20 капсул у флаконі.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Капсули.  

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.