Файберлекс (Ispaghula (psylla seeds)) інструкція із застосування

Файберлекс фото, інструкція
Дозування:
Файберлекс порошок натур. у пак.-саше. №10
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

порошок

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Хербіон Пакистан Прайвет Лтд, Пакістан

Фармакотерапевтична група:

Проносні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 саше-пакет містить; подорожника овального (Plantago ovata) лушпиння насіння 5 г;допоміжні речовини: аспартам (Е – 951), ароматизатор апельсиновий або ароматизатор фруктовий.

Лікарська форма:

порошок

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Хербіон Пакистан Прайвет Лтд, Пакістан

Фармакотерапевтична група:

Проносні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Волокна з насіння подорожника (Plantago ovata), які містяться в препараті Файберлекс, здатні поглинати таку кількість води, яка в 40 разів перевищує їх власну вагу. Таким чином, випорожнення стають більш об’ємними і пом’якшується консистенція вмісту кишечнику, відбувається стимуляція перистальтики кишечнику і полегшується проходження калових мас.Фармакокінетика. Після прийому Файберлекс поглинається в тонкій кишці. Полісахариди Файберлексу стійкі до гідролізу та дії травних ферментів. Деяка ферментація полісахаридів препарату відбувається в товстій кишці під впливом кишкових бактерій. Продукти ферментації включають коротколанцюгові жирні кислоти, ацетат, пропіонат і бутират, а також водень і діоксид вуглецю. Коротколанцюгові жирні кислоти, які не піддаються метаболізму в кишечнику, переносяться в печінку за допомогою портальної циркуляції, де вони піддаються метаболізму.

Показання до застосування:

Хронічні запори, діарея, геморой, синдром подразненого кишечнику.

Протипоказання:

Препарат не слід застосовувати у разі підвищеної чутливості до одного зі складників препарату, загрози або наявності непрохідності кишечнику, органічного звуження стравоходу та/або інших відділів шлунково-кишкового тракту; тяжкої форми цукрового діабету; дітям віком до 6 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

У хворих на цукровий діабет під час прийому препарату іноді необхідне зниження дози інсуліну. Препарат можна застосовувати в період вагітності та годування груддю, враховуючи співвідношення ризик/користь.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослі: по 1 саше-пакету 2 рази на день.Діти старше 6 років: по 1 саше-пакету 1 раз на день. Вміст одного саше-пакету розчинити в 150 мл теплої води і повільно випити. Розчин запивають ще однією склянкою води. Тривалість лікування визначається індивідуально.Побічні дія. Можливі алергічні реакції. Такі симптоми, як метеоризм, відчуття переповнення кишечнику можуть посилюватись під час перших днів лікування, а протягом лікування можуть зникнути.

Передозування:

Можуть посилюватися побічні ефекти: біль у животі, метеоризм, відчуття переповнення кишечнику. Лікування. Необхідно дати хворому велику кількість рідини.Терапія симптоматична.

Побічні дії:

Лікарська взаємодія:

Можливе обмежене всмоктування інших лікарських засобів (наприклад, препаратів із залізом, літієм) зі шлунково-кишкового тракту; крім того, необхідно дотримуватись інтервалу в прийманні інших ліків до і після прийому лікарського засобу, який становить від 30 хвилин до 1 години. Лікарські засоби проти проносу, які гальмують моторику кишечнику (наприклад, лоперамідо гідрохлорид), не можна застосовувати одночасно.

Термін придатності:

Термін придатності. 3 роки.Зберігати в сухому місці, при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 10 саше-пакетів.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Основні фізико-хімічни властивості:зі смаком апельсину: кремово-білий порошок з ароматом апельсинузі смаком фруктів: кремово- білий порошок з ароматом фруктівнатуральний: кремо-білий порошок.

Форма випуску

Порошок.

Адреса

30/28, промислова зона Корангі, Карачі, Пакистан.

Додаткові дані

Дозування:
Файберлекс порошок натур. у пак.-саше. №10
Реєстрація:
№ UA/8607/01/01 від 22.07.2008. Наказ № 403 від 22.07.2008
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.