Фарисіл інструкція по застосуванню

Фарисіл фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Фарисіл таблетки д/розсмок. зі смак. апельс. №20 (10х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12843/01/01 від 05.04.2013. Наказ № 274 від 05.04.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: хлоргексидин, бензокаїн;1 таблетка містить хлоргексидину дигідрохлориду 5 мг, бензокаїну 5 мг; допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, натрію цикламат, сахарин натрію, ароматизатор апельсину або ароматизатор лимону, ароматизатор ментолу.

Виробник:

Алкала Фарма, С.Л. для Сперко Україна, СУІП

Фармакотерапевтична група:

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики

Показання до застосування:

Місцеве лікування гострих інфекційно-запальних захворювань порожнини рота та горла.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до хлоргексидину, бензокаїну чи інших компонентів препарату або інших засобів з анестетичною активністю.Повышенная чувствительность к хлоргексидину, бензокаину или другим компонентам препарата, а также к другим средствам с анестетической активностью.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Незважаючи на те, що хлоргексидин та бензокаїн не чинять ембріотоксичної та фетотоксичної дії, проте клінічних даних щодо застосування вагітним недостатньо, тому необхідність призначення вагітним жінкам визначає лікар з огляду на очікувану користь для матері та потенційний ризик для плода/дитини. Невідомо, чи виділяються активні компоненти препарату в грудне молоко.Несмотря на то, что хлоргексидин и бензокаин не оказывают эмбриотоксического и фетотоксического действия, клинических данных о применении беременным недостаточно, поэтому необходимость назначения беременным женщинам определяет врач, исходя из ожидаемой пользы для матери и потенциального риска для плода/ребенка.Неизвестно, выделяются ли активные компоненты препарата в грудное молоко.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или работе с другими механизмами. Не влияет.Дети. Фарисил применяют детям старше 12 лет.Способ применения и дозы. Одну таблетку следует медленно рассасывать в полости рта. Взрослые и дети старше 12 лет принимают по 1 таблетке каждые 2-3 часа, но не более 8 таблеток в сутки.Продолжительность применения препарата зависит от течения заболевания и обычно составляет от 3 до 7 дней, но если симптомы заболевания сохраняются или усиливаются через двое суток после начала применения препарата, следует обратиться к врачу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Фарисіл застосовують дітям віком від 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Одну таблетку слід повільно розсмоктувати в ротовій порожнині. Дорослі та діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці через кожні 2-3 години, але не більше ніж 8 таблеток на добу.Тривалість застосування препарату залежить від перебігу захворювання і зазвичай становить від 3 до 7 днів, але якщо симптоми захворювання зберігаються чи посилюються через дві доби після початку застосування препарату, слід звернутись до лікаря.

Передозування:

Через низьку абсорбцію препарату передозування малоймовірне. Теоретично передозування хлоргексидином може супроводжуватися симптомами алкогольної інтоксикації (порушення мовлення, нестійкість при ходьбі), особливо у дітей. Передозування бензокаїном спричиняє симптоми з боку центральної нервової системи (запаморочення, двоїння в очах, збудження, судоми, пригніченість). Лікування симптоматичне, промивання шлунка, застосування сорбентів. У випадку метгемоглобінемії слід призначити метиленовий синій.Из-за низкой абсорбции препарата передозировка является маловероятной. Теоретически передозировка хлоргексидином может сопровождаться симптомами алкогольной интоксикации (нарушение речи, неустойчивость при ходьбе), особенно у детей. Передозировка бензокаином вызывает симптомы со стороны центральной нервной системы (головокружение, двоение в глазах, возбуждение, судороги, подавленность). Лечение симптоматическое, промывание желудка, применение сорбентов. В случае метгемоглобинемии следует назначить метиленовый синий.

Побічні дії:

З боку травної системи: зміна смакових відчуттів та подразнення слизової оболонки рота; при тривалому застосуванні препарату можливе забарвлення зубів та язика, що поступово зникає після відміни препарату. Алергічні реакції: свербіж, кропив'янка, екзантема, ангіоневротичний набряк. Со стороны пищеварительной системы: изменение вкусовых ощущений и раздражение слизистой рта; при длительном применении препарата возможно окрашивание зубов и языка, которое постепенно исчезает после отмены препарата. Аллергические реакции: зуд, крапивница, экзантема, ангионевротический отек.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Препарат не следует применять с другими местными антисептиками. Необходимо учитывать, что метаболиты бензокаина значительно ослабляют антибактериальное действие производных сульфаниламидов.

Лікарська взаємодія:

Препарат не слід застосовувати з іншими місцевими антисептиками. Необхідно враховувати, що метаболіти бензокаїну значно послаблюють антибактеріальну дію похідних сульфаніламідів.

Термін придатності:

2 роки. Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.2 года. Не следует применять препарат после окончания срока годности, указанного на упаковке.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30˚С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Хранить при температуре не выше 30 ˚С. Хранить в недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері. 2 блістера в пачці з картону.По 10 таблеток в блистере. 2 блистера в пачке из картона.Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Власник реєстраційного посвідчення

Спільне українсько-іспанське підприємство Сперко Україна. Україна, 21027, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25. Тел. + 38(0432)52-30-36.E-mail: trade@sperco.com.ua. www.sperco.com.ua.

Особливі застереження

Пацієнти із непереносимістю анестетиків ефірного типу (новокаїн), парабенів також можуть не переносити бензокаїн. Препарат слід застосовувати з обережністю дітям, пацієнтам літнього віку та тяжкохворим, оскільки вони більш чутливі до бензокаїну, і перевищення дози може призвести до метгемоглобінемії. Таблетки не слід розкушувати та ковтати, оскільки дія препарату є місцевою і можлива тільки при прямому контакті з ураженою ділянкою.

Особые предостережения

Пациенты с непереносимостью анестетиков эфирного типа (новокаин), парабенов также могут не переносить бензокаин. Препарат следует применять с осторожностью детям, пациентам пожилого возраста и тяжелобольным, так как они более чувствительны к бензокаину, превышение дозы может привести к метгемоглобинемии. Таблетки не следует раскусывать и глотать, так как действие препарата является местным и возможно только при прямом контакте с пораженным участком.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Фарисіл
Виробник:Алкала Фарма, С.Л. для Сперко Україна, СУІП
Форма випуску:По 10 таблеток у блістері. 2 блістера в пачці з картону.По 10 таблеток в блистере. 2 блистера в пачке из картона.Категория отпуска. Без рецепта.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12843/01/01 від 05.04.2013. Наказ № 274 від 05.04.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: хлоргексидин, бензокаїн;1 таблетка містить хлоргексидину дигідрохлориду 5 мг, бензокаїну 5 мг; допоміжні речовини: маніт (Е 421), целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, натрію цикламат, сахарин натрію, ароматизатор апельсину або ароматизатор лимону, ароматизатор ментолу.

Фармакотерапевтична група:Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама