Популярні препарати Лоратадин Омез Німесил

Феназепам IC - Адаптована інструкція

Склад

Склад

діюча речовина: phenazepam;1 таблетка містить 0,5 мг (0,0005 г), 1 мг (0,001 г) або 2,5 мг (0,0025 г) феназепаму;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, желатин.

Лікарська форма

Лікарська форма

Таблетки.
Основні фізико-хімічні властивості

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білого кольору, плоскоциліндричної форми, з фаскою; з одного боку таблетки нанесено товарний знак підприємства.

Виробник

Виробник

Товариство з додатковою відповідальністю ІНТЕРХІМ.

Фармакотерапевтична група

Фармакотерапевтична група

Анксіолітики. Код АТС N05B А.

Особливості застосування

Особливості застосування

Феназепам® ІС посилює дію алкоголю, тому вживання спиртних напоїв у період лікування феназепамом заборонене. Препарат містить лактозу, тому його не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, дефіцитом лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції. Пацієнтам літнього віку необхідне зниження дози.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і механізмами

Під час застосування препарату Феназепам® ІС слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.
Діти

Діти

Не застосовують дітям віком до 18 років.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Таблетки Феназепаму® ІС застосовують внутрішньо. Приймають не розжовуючи. Режим дозування встановлюється індивідуально, залежно від показань, перебігу захворювання та чутливості до препарату.Для досягнення призначеної дози препарату слід застосовувати таблетки з відповідним вмістом діючої речовини.Для лікування невротичних, психопатичних, неврозоподібних та психопатоподібних станів, іпохондрично-синестопатичного синдрому, вегетативних дисфункцій, які супроводжуються відчуттям тривоги, страху, психомоторного збудження, емоційною лабільністю, середня доза препарату зазвичай становить 0,5-1 мг 2-3 рази на добу. Через 2-4 дні з урахуванням ефективності та переносимості препарату за необхідності доза може бути збільшена до 4-6 мг на добу. Ранкова та денна дози становлять 0,5-1 мг, на ніч – решта від встановленої добової дози. При значно вираженій ажитації, страхові, тривозі лікування починають з дози 3 мг на добу, швидко збільшуючи дозу до 4-6 мг на добу до отримання терапевтичного ефекту. При розладах сну доза становить 0,5 мг за 20-30 хвилин до сну.У складі комплексної терапії при тиках, гіперкінезах разова доза становить 0,5-3 мг (1 або 2 рази на добу); при абстинентному синдромі – 2,5-5 мг на добу.Максимальна добова доза препарату становить 10 мг та може застосовуватись виключно в умовах стаціонарного лікування під наглядом лікаря. Тривалість курсу лікування – до 2 місяців – визначається лікарем індивідуально залежно від стану хворого та перебігу захворювання. При відміні препарату дозу слід зменшувати поступово.Побічні реакції.Передозування. Симптоми: Лікування:

Лікарська взаємодія

Лікарська взаємодія

Феназепам® ІС посилює дію снодійних, наркотичних та протисудомних препаратів, етилового спирту. Не слід приймати феназепам водночас з інгібіторами моноамінооксидази, похідними фенотіазину, барбітуратами через значне взаємне потенціювання ефектів. Фармакодинаміка®Феназепам є екзогенним лігандом специфічних бензодіазепінових рецепторів ЦНС. Механізм дії пов’язаний із зменшенням збудливості підкоркових центрів головного мозку та гальмуванням їхньої взаємодії з корою мозку.Фармакокінетика. При пероральному застосуванні феназепам добре всмоктується з травного тракту, час досягнення максимальної концентрації феназепаму в крові – від 1 до 2 годин, період напіввиведення з організму – від 6 до 10 годин. Метаболізується в печінці. Екскреція препарату здійснюється переважно нирками.

Термін придатності

Термін придатності

4 роки.
зберігання

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Упаковка

Форма випуску / упаковка

По 10 таблеток у блістері; по 5 блістерів (для дозування 0,5 мг), по 2 або 5 блістерів (для дозування 1 мг), по 2 блістери (для дозування 2,5 мг) у пачці.
Категорія відпуску

Категорія відпуску

За рецептом.
Додатково

Додатково

Клінічні характеристики

Показання.Протипоказання.

Місцезнаходження

Україна, 65080, Одеська обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 86.

Дозування:

Феназепам IC таблетки по 0,0005 г №50 (10х5)

МНН:

Phenazepam

Фарм. група:

Анксіолітики.

Реєстрація:

№ UA/8564/01/01 від 14.06.2013. Наказ № 507 від 14.06.2013