Інформація про використання рецептурних препаратів

Фібриназа-10 інструкція по застосуванню

Фібриназа-10 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Фібриназа-10 таблетки, в/о, киш./розч. по 10 мг №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/10426/01/01 від 11.01.2016. Наказ № 006 від 11.01.2016
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 13.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: serratiopeptidase;1 таблетка містить серратіопептидази у вигляді гранул 10 мг або 20 мг (еквівалентно ферментній активності 20 000 ОД або 40 000 ОД);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію крохмальгліколят (тип А), натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), ойдрагіт L 100, заліза оксид червоний (Е 172), олія рицинова, діетилфталат, поліетиленгліколь (ПЕГ 6000).

Виробник:

Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при патології опорно-рухового апарату. Ферменти.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Діюча речовина препарату – серратіопептидаза – є протеолітичним ферментом, який виділено з непатогенної кишкової бактерії Serratia E15. Чинить фібринолітичну, протизапальну та протинабрякову дію та послаблює біль внаслідок блокування вивільнення больових амінів із запалених тканин.Серратіопептидаза безпосередньо зменшує дилатацію (розширення) капілярів і контролює їх проникність завдяки гідролізу брадикініну, гістаміну та серотоніну. Також препарат блокує інгібітори плазміну, сприяючи, таким чином, його фібринолітичній активності. У вогнищі хронічного запалення серратіопептидаза сприяє зниженню рівня медіаторів запалення поліпептидної природи (брадикінін), фібрину, але не має значного впливу на білки живого організму, такі як альбумін та α- та γ-глобулін. Ферментативна активність серратіопептидази у 10 разів вища, ніж у α-хімотрипсину. Препарат добре проникає у місця запалення, лізує некротизовані тканини та продукти їх розпаду, зменшує гіперемію та прискорює проникнення та активність антибіотиків. Завдяки протеолізу структурних білків мокротиння фермент поліпшує реологічні властивості мокротиння та сприяє його відходженню. Також серратіопептидаза зменшує в’язкість слини та виділень із носа, цим самим полегшуючи їх видалення. Фармакокінетика. Після перорального застосування препарат у незміненому вигляді абсорбується у кишечнику. Не інактивується шлунковим соком та потрапляє у кровотік у ферментно активній формі. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 годину. Зв’язується з альфа-2-макроглобуліном крові у співвідношенні 1:1, який маскує антигенність ферменту, але зберігає його ферментативну активність. Не метаболізується в організмі. Виводиться в активній формі з жовчю та у незначній кількості – нирками.

Показання до застосування:

;Хірургічні захворювання: розтягнення та розриви зв’язок, переломи та вивихи, набряки, спричинені пластичною операцією.;Захворювання органів дихання: зменшення в’язкості мокротиння та полегшення його відходження з дихальних шляхів.;Захворювання ЛОР-органів: полегшення відходження секрету придаткових пазух.;Захворювання шкіри: гострі запальні дерматози.;Захворювання жіночих статевих органів та молочних залоз: гематоми, застій у молочних залозах.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату.Порушення системи згортання крові.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Через вплив на систему згортання крові препарат застосовувати з обережністю пацієнтам:при загрозі кровотечі;при одночасному застосуванні з антикоагулянтами;при порушенні часу згортання крові;при тяжких захворюваннях печінки;при тяжких захворюваннях нирок.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Через відсутність клінічних даних препарат не рекомендується застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Діти:

Через відсутність клінічних даних препарат не застосовувати у педіатричній практиці.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовувати дорослим внутрішньо у дозі 10-20 мг після їди. Максимальна добова доза – 30 мг. Таблетки слід ковтати, не розжовуючи, та запивати одним стаканом води.Доза та тривалість курсу лікування залежать від характеру та динаміки патологічного процесу та визначаються у кожному випадку лікарем індивідуально.

Передозування:

Симптоми: нудота, блювання, анорексія, дискомфорт в епігастрії, у деяких випадках – кровотеча та прожилки крові у мокротинні.Лікування: симптоматична терапія.

Побічні дії:

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: носова кровотеча, виділення мокротиння з домішками крові, гостра еозинофільна пневмонія.З боку травної системи: нудота, блювання, діарея, дискомфорт в епігастрії, анорексія.З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: реакції гіперчутливості, у т. ч. висипання, свербіж, гіперемія.

Лікарська взаємодія:

Препарат прискорює проникнення антибіотиків та нестероїдних протизапальних засобів у запалені тканини.При одночасному застосуванні препарат посилює дію антикоагулянтів; комбінацію препаратів слід застосовувати з обережністю та під наглядом лікаря.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 10 таблеток у блістері; по 1 або по 10 блістерів у картонній пачці.

Категорія відпуску:

За рецептом.

Додатково:

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ B01AD:

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама