Фітоцеребралізін (Combined drugs) інструкція із застосування

Фитоцеребрализин фото, інструкція
Дозування:
Фітоцеребралізін капсули №20 у бліс.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фіто Фарма Ко. Лтд., Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Ноотропні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула міститьекстракту гінкго білоба (Ginkgo biloba extractum) – 40 мг,трави багатозонтичнику (Herba Polysciacis) – 400 мг,квітів софори (Flores Sophorae) – 250 мг;допоміжні речовини:крохмаль, лактоза, тальк, магнезії стеарат, натрію бензоат.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді капсули, порошок у капсулах сіро-коричневого кольору з характерним запахом лікарських рослин та гіркуватим смаком;

Виробник:

Фіто Фарма Ко. Лтд., Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Ноотропні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат містить екстракт гінкго дволопатевого. Активними речовинами екстракту є флавонові глікозиди, гінкголіди та білобаліди. Завдяки наявності сухого екстракту гінкго білоба препарат посилює кровотік, покращує мікроциркуляцію та реологічні характеристики крові; підвищує стійкість тканин до гіпоксії, особливо тканин головного мозку; сповільнює вікові зміни у тканинах головного мозку; покращує пам’ять та здатність до навчання; поліпшує стан вестибулярного апарату при порушеннях рівноваги; інактивує токсичні кисневі радикали; чинить антагоністичну дію відносно фактора активації тромбоцитів; має нейропротекторну активність.Завдяки сапоніну з коріння багатозонтичника препарат підвищує опірність організму до захворювань, підвищує працездатність, зменшує потребу клітин організму в кисні. Рутин, що міститься у квітках софори японської, зменшує ламкість і проникливість капілярів.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Деменція внаслідок порушення мозкового кровообігу з такими основними симптомами: порушення пам’яті, погіршення концентрації уваги, запаморочення, шум у вухах, головний біль.

Протипоказання:

Період вагітності та годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

Особливості застосування:

Вагітність і період годування груддю. Не рекомендується приймати в період вагітності і годування груддю. Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами. При наявності побічних реакцій слід уникати керування транспортними засобами та роботи зі складними механізмами. На початку лікування Фітобралізіном у поодиноких випадках може виникнути легке запаморочення. Застосовувати з обережністю особам, які страждають на артеріальну гіпертензію.

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають внутрішньо (перорально). Дорослим - 1-2 капсули 3 рази на добу. Дітям віком від 12 до 18 років - 1 капсула 2-3 рази на добу. Тривалість курсу лікування - 6 - 8 тижнів.

Передозування:

Не описане.

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливі головний біль, запаморочення, легкі диспептичні розлади, алергічні реакції на шкірі (висипи) у разі підвищеної чутливості до препарату.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Форма випуску / упаковка:

Для капсул № 40 - поліетиленовий флакон у картонній коробці.Для капсул № 20 - два блістери № 10 у контейнері з фольги в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Капсули.

Адреса

Вул. 26 Біс /1 Вінь Фу, р-н хуан АН, Бінь Зионг, В'єтнам. Тел.: (84) 065843210.

Додаткові дані

Дозування:
Фітоцеребралізін капсули №20 у бліс.
Реєстрація:
№ UA/8852/01/01 від 21.08.2008. Наказ № 485 від 21.08.2008
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.