Флавозід Форте інструкція по застосуванню

Флавозід Форте фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Флавозід Форте сироп по 150 мл у конт.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5013/01/02 від 18.08.2006. Наказ № 686 від 27.11.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Активні речовини 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаків Deschampsia caespitosa L та Calamagrostis epigeios L, з вмістом флавоноїдів у перерахуванні на рутин не менше 0,0035 мг/мл;допоміжні речовини D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 – 4,2 %, вода очищена.

Виробник:

Луганська обласна Фармація ФФ, КП

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Флавоноїди, які входять до складу препарату, мають здатність пригнічувати реплікацію вірусів герпесу людини як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних досліджень виявлено активність препарату щодо вірусів простого герпесу I та II типів (HSV-1, HSV-2), вірусу Епштейна-Барр, вірусу Varicella zoster.Флавоноїди діють на клітини, які інфіковані вірусами та мають підвищену активність вірусіндукованих кіназ, пригнічують активну реплікацію вірусів.Під час досліджень, проведених на тваринах, а також з використанням культур тканин встановлено, що препарат стимулює синтез ендогенного a- та g - інтерферонів дозозалежно, одноразове пероральне приймання призводить до активного синтезу інтерферону до шести діб з піком концентрації на другу добу в селезінці, печінці та головному мозку.Препарат має антиоксидантну активність, так як запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів і тим самим інгібує перебіг вільнорадикальних процесів.При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Флавозід застосовують для профілактики та лікування:інфекцій, які обумовлені Herpes simplex I та II типів, а також при неонатальному герпесі;вітряної віспи, оперізуючого лишаю;інфекційного мононуклеозу; у комплексному лікуванні гепатитів А, В, С;

Протипоказання:

Флавозід не слід застосовувати при проявах алергії до компонентів, які входять до складу препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід використання препарату флавозід у II та III триместрах вагітності та в період годування груддю небажаної побічної дії не виявив. Проте необхідно дотримуватися загальних правил призначення лікарських засобів вагітним, оцінюючи співвідношення доцільність/ризик.При лікуванні вірусного гепатиту у 10–15% хворих з вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше рівня білірубіну), який істотно не впливає на перебіг відновних процесів у печінці та не потребує відміни препарату.Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Флавозід дозується за допомогою дозуючої ємності та вживається до їди за 20–30 хвилин.Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Добре збовтайте контейнер і щільно вставте дозатор у його шийку, обережно потягніть поршень, втягуючи сироп у дозатор до потрібної позначки. Набравши необхідну кількість сиропу, обережно вийміть дозатор. Після використання промийте деталі дозатора теплою водою.Дорослі застосовують флавозід по 8 мл 2 рази на день протягом 1 місяця.У педіатричній практиці застосовують препарат за схемою: Діти з народження до року по 0,5 мл 2 рази на день. Діти від 1 до 2 років по 1 мл 2 рази на день. Діти віком від 2 до 4 років з 1-го по 3-й день - по 1,5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 3 мл 2 рази на день. Діти віком від 4 до 6 років з 1-го по 3-й день - по 3 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 4 мл 2 рази на день. Діти віком від 6 до 9 років з 1-го по 3-й день - по 4 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 5 мл 2 рази на день. Діти віком від 9 до 12 років з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 6 мл 2 рази на день. Діти віком старші 12 років та дорослі з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 8 мл 2 рази на день. Ця схема відповідає терапії гострих та рецидивуючих форм герпетичної інфекції протягом 1 місяця.

Передозування:

Випадки передозування не описані.

Побічні дії:

Застосування препарату не спричиняє побічної дії.

Лікарська взаємодія:

Поки що не відома.

Термін придатності:

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (15 – 25°С). Після першого відкриття контейнера зберігати закритим у захищеному від світла місці не більше 30 діб при кімнатній температурі.Термін придатності - 2 рокиНе застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності!

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Контейнер з темного скла по 60, 150, 200 мл з дозуючою ємністю у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаосновні фізико-хімічні властивості прозора жовто-зеленого кольору зі слабким специфічним запахом солодка рідина;ЗаявникТОВ НВК “Екофарм”. АдресаПросп. Московський, 9в, м. Київ, 04073, Україна. Тел/факс: (044) 461 9277.АдресаСтеповий тупик, 2, м. Луганськ, 91020, Україна. Тел/факс: (0642) 55 5782, 34 6443.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J05AX10:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Флавозід Форте
Виробник:Луганська обласна Фармація ФФ, КП
Форма випуску: Контейнер з темного скла по 60, 150, 200 мл з дозуючою ємністю у картонній упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5013/01/02 від 18.08.2006. Наказ № 686 від 27.11.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Активні речовини 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаків Deschampsia caespitosa L та Calamagrostis epigeios L, з вмістом флавоноїдів у перерахуванні на рутин не менше 0,0035 мг/мл;допоміжні речовини D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 – 4,2 %, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Противірусні засоби.
Код АТС:J05AX10 - Марибавір
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама