Флавозід Форте інструкція по застосуванню

Флавозід Форте фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Флавозід Форте сироп по 150 мл у конт.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5013/01/02 від 18.08.2006. Наказ № 686 від 27.11.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Активні речовини 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаків Deschampsia caespitosa L та Calamagrostis epigeios L, з вмістом флавоноїдів у перерахуванні на рутин не менше 0,0035 мг/мл;допоміжні речовини D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 – 4,2 %, вода очищена.

Виробник:

Луганська обласна Фармація ФФ, КП

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Флавоноїди, які входять до складу препарату, мають здатність пригнічувати реплікацію вірусів герпесу людини як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних досліджень виявлено активність препарату щодо вірусів простого герпесу I та II типів (HSV-1, HSV-2), вірусу Епштейна-Барр, вірусу Varicella zoster.Флавоноїди діють на клітини, які інфіковані вірусами та мають підвищену активність вірусіндукованих кіназ, пригнічують активну реплікацію вірусів.Під час досліджень, проведених на тваринах, а також з використанням культур тканин встановлено, що препарат стимулює синтез ендогенного a- та g - інтерферонів дозозалежно, одноразове пероральне приймання призводить до активного синтезу інтерферону до шести діб з піком концентрації на другу добу в селезінці, печінці та головному мозку.Препарат має антиоксидантну активність, так як запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів і тим самим інгібує перебіг вільнорадикальних процесів.При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання до застосування:

Флавозід застосовують для профілактики та лікування:інфекцій, які обумовлені Herpes simplex I та II типів, а також при неонатальному герпесі;вітряної віспи, оперізуючого лишаю;інфекційного мононуклеозу; у комплексному лікуванні гепатитів А, В, С;

Протипоказання:

Флавозід не слід застосовувати при проявах алергії до компонентів, які входять до складу препарату.

Особливості застосування:

При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід використання препарату флавозід у II та III триместрах вагітності та в період годування груддю небажаної побічної дії не виявив. Проте необхідно дотримуватися загальних правил призначення лікарських засобів вагітним, оцінюючи співвідношення доцільність/ризик.При лікуванні вірусного гепатиту у 10–15% хворих з вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше рівня білірубіну), який істотно не впливає на перебіг відновних процесів у печінці та не потребує відміни препарату.Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Спосіб застосування та дози:

Флавозід дозується за допомогою дозуючої ємності та вживається до їди за 20–30 хвилин.Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Добре збовтайте контейнер і щільно вставте дозатор у його шийку, обережно потягніть поршень, втягуючи сироп у дозатор до потрібної позначки. Набравши необхідну кількість сиропу, обережно вийміть дозатор. Після використання промийте деталі дозатора теплою водою.Дорослі застосовують флавозід по 8 мл 2 рази на день протягом 1 місяця.У педіатричній практиці застосовують препарат за схемою: Діти з народження до року по 0,5 мл 2 рази на день. Діти від 1 до 2 років по 1 мл 2 рази на день. Діти віком від 2 до 4 років з 1-го по 3-й день - по 1,5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 3 мл 2 рази на день. Діти віком від 4 до 6 років з 1-го по 3-й день - по 3 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 4 мл 2 рази на день. Діти віком від 6 до 9 років з 1-го по 3-й день - по 4 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 5 мл 2 рази на день. Діти віком від 9 до 12 років з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 6 мл 2 рази на день. Діти віком старші 12 років та дорослі з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 8 мл 2 рази на день. Ця схема відповідає терапії гострих та рецидивуючих форм герпетичної інфекції протягом 1 місяця.

Передозування:

Випадки передозування не описані.

Побічні дії:

Застосування препарату не спричиняє побічної дії.

Лікарська взаємодія:

Поки що не відома.

Термін придатності:

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (15 – 25°С). Після першого відкриття контейнера зберігати закритим у захищеному від світла місці не більше 30 діб при кімнатній температурі.Термін придатності - 2 рокиНе застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності!

Форма випуску / упаковка:

Контейнер з темного скла по 60, 150, 200 мл з дозуючою ємністю у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаосновні фізико-хімічні властивості прозора жовто-зеленого кольору зі слабким специфічним запахом солодка рідина;ЗаявникТОВ НВК “Екофарм”. АдресаПросп. Московський, 9в, м. Київ, 04073, Україна. Тел/факс: (044) 461 9277.АдресаСтеповий тупик, 2, м. Луганськ, 91020, Україна. Тел/факс: (0642) 55 5782, 34 6443.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J05AX10:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Флавозід Форте
Виробник:Луганська обласна Фармація ФФ, КП
Форма випуску: Контейнер з темного скла по 60, 150, 200 мл з дозуючою ємністю у картонній упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5013/01/02 від 18.08.2006. Наказ № 686 від 27.11.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

Активні речовини 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаків Deschampsia caespitosa L та Calamagrostis epigeios L, з вмістом флавоноїдів у перерахуванні на рутин не менше 0,0035 мг/мл;допоміжні речовини D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 – 4,2 %, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Противірусні засоби.
Код АТС:J05AX10 - Марибавір
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама