Флуіфорт (Carbocisteine) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

сироп

Виробник:

Безпосереднє виробництво: М&H Мануфектурінг Ко., Лтд, Таїланд

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: карбоцистеїну лізинової солі моногідрат. 5 мл сиропу містять 450 мг карбоцистеїну лізинової солі, що еквівалентно 247,8 мг карбоцистеїну.допоміжні речовини: цукроза, ароматизатор вишневий натуральний, метилпарабен (Е 218), карамель, вода очищена.

Лікарська форма:

сироп

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

М&H Мануфектурінг Ко., Лтд, Таїланд

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Лікування гострих запальних захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів, що супроводжуються порушенням виведення мокротиння.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якої з допоміжних речовин препарату. Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Необхідний ретельний лікарський нагляд при виділенні гнійного мокротиння, високій температурі, тривалому попередньому періоді хронічного захворювання бронхів або легенів.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Хоча активні інгредієнти препарату не мають ані тератогенних, ані мутагенних властивостей, і препарат не виявляє ніякого негативного впливу на репродуктивну функцію у тварин, Флуіфорт сироп не слід приймати під час вагітності. Немає даних щодо проникнення карбоцистеїну лізинової солі в грудне молоко, отже прийом препарату годування груддю протипоказаний.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не повідомлялося про негативний вплив препарату на здатність керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами, але слід враховувати можливість запаморочення, що є небезпечним при керуванні або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Застосовують дітям старше 2 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі та діти віком від 12 років:По 15 мл два або три рази на день. Діти. Діти віком від 2 до 5 років: по 2,5 мл два рази на день. Діти від 5 до 12 років: по 5 мл два рази на день. Застосування препарату у дітей слід проводити під наглядом лікаря.Зважаючи на фармакокінетичні властивості та високу переносимість препарату, немає потреби у зниженні рекомендованих доз пацієнтам з нирковою та печінковою недостатністю.Тривалість лікування визначається лікарем залежно від стану пацієнта та перебігу захворювання.

Передозування:

Симптоми: біль у шлунку, нудота, блювання, діарея.Специфічних антидотів не існує. Рекомендується провести промивання шлунка, після чого слід розпочати симптоматичне лікування.

Побічні дії:

Побічні реакції при прийомі препарату спостерігаються рідко. Повідомляється про наступні побічні реакції, що спостерігалися в поодиноких випадках при прийомі препарату (випадок < 1/10,000) Флуіфорт сироп.З боку шкіри. Висип, кропив’янка, еритема, екзантема, екзантема/еритема, бульозний висип, свербіж, ангіоедема, дерматити.З боку травної системи. Біль у животі, нудота, блювання, діарея.З боку центральної нервової системи. Запаморочення.З боку серцево-судинної системи. Припливи крові до обличчя.З боку органів дихання. Задишка.З боку органів чуття. Гіпогевзія, паросмія.Препарати, до складу яких входить метилпарагідроксибензоат, відомі своєю здатністю викликати кропив’янку. Парагідроксибензоати, як правило, викликають сповільнені реакції, такі як контактні дерматити, у поодиноких випадках – алергічні реакції негайного типу, такі як кропив’янка та бронхоспазм.

Лікарська взаємодія:

Випадків взаємодії із загальновідомими препаратами, які застосовують для лікування захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів не виявлено.

Термін придатності:

24 місяці.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.Умови зберігання та термін придатності для відкритого флакону не відрізняються.

Форма випуску / упаковка:

40 або 120 мл сиропу у флаконі. По 1 флакону (40 мл) з мірною ложкою або по 1 флакону (120 мл) з мірним ковпачком та інструкцією в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.