Інформація про використання рецептурних препаратів

Флумібакт IC інструкція по застосуванню

Флумібакт IC фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Флумібакт IC таблетки вагін. по 10 мг №6 (6х1)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/15786/01/01 від 21.02.2017. Наказ № 169 від 21.02.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 12.11.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: деквалінію хлорид;1 таблетка вагінальна містить 10 мг деквалінію хлориду;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Виробник:

Інтерхім, ТДВ, м. Одеса, Україна

Місцезнаходження виробника:

Україна, 65025, м. Одеса, 21-й км. Старокиївської дороги, 40-А.

Фармакотерапевтична група:

Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології, за винятком комбінацій з корт

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Флумібакт ІС містить деквалінію хлорид – четвертинну амонієву сполуку із широким антимікробним спектром дії проти різних грампозитивних та грамнегативних бактерій, грибів та найпростіших одноклітинних організмів (Trichomonas vaginalis). Було встановлено активність деквалінію хлориду in vitro проти нижчезазначених значимих для ділянки піхви патогенів. Цю активність виражено як мінімальну інгібуючу концентрацію (МІК).

MІК (мг/л) MІК (мг/л)Грампозитивні бактерії Грамнегативні бактеріїStreptococci групи В 2-8 Fusobacteria 32-64Staphylococcus aureus 0,2-10 Gardnerella vaginalis 2,0-256Streptococci групи А 0,25-20 E. coli 1-400Listeria sp. 4-32 Serratia sp. 3,1-400Peptostreptococci 1-32 Klebsiella sp. 3,1-400Streptococci групи D 0,2-64 Pseudomonas sp. 5-400Гриби Bacteroides sp./Prevotella sp. 64-512Candida tropicalis 0,2-50 Proteus sp. 20 - > 1024Candida albicans 0,2-200 Найпростіші одноклітинні організмиCandida glabrata 0,2-256 Trichomonas vaginalis 28,8-400Candida krusei 128

Після розчинення вагінальної таблетки Флумібакт ІС (10 мг деквалінію хлориду) у приблизно 2,5-5 мл піхвової рідини концентрація деквалінію хлориду у піхвовій рідині становить 2000-4000 мг/л, яка є вищою, ніж MІК90 для всіх протестованих збудників. Про розвиток резистентності мікроорганізмів до деквалінію хлориду не повідомлялося. Як і щодо інших поверхнево-активних сполук, основний механізм дії деквалінію хлориду полягає у посиленні проникності клітини та подальшій втраті активності ферментів, що призводить до загибелі клітини. Деквалінію хлорид у формі вагінальних таблеток діє місцево у піхві. Помітне зменшення виділень та запалення зазвичай настає через 24-72 години.Фармакокінетика.Оскільки вагінальне всмоктування деквалінію хлориду є незначним, немає даних щодо його фармакокінетики у людини.

Показання до застосування:

Вагінальні інфекції бактеріального та грибкового походження (наприклад бактеріальний вагіноз та кандидоз).Трихомоніаз. Санація перед гінекологічними втручаннями та пологами.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.Виразки епітелію піхви і шийки матки.Дитячий вік.

Особливості застосування:

Флумібакт ІС містить допоміжні речовини, що повністю не розчиняються. Залишки таблетки іноді можна знайти на спідній білизні. На ефективність лікарського засобу це не впливає.Інколи у разі сухості піхви вагінальна таблетка може не розчинитися і виділитися з піхви цілою. У такому випадку лікування не є ефективним. Для запобігання цьому, перед тим як вводити таблетку у суху піхву, можна зволожити таблетку невеликою кількістю води.Пацієнткам слід використовувати гігієнічні прокладки або щоденні прокладки. Препарат не змінює кольору білизни. Пацієнткам слід рекомендувати щоденно міняти спідню білизну та прати її при температурі не менше 80 ºС.Застосування у період вагітності або годування груддю.Флумібакт ІС можна застосувати у період вагітності або годування груддю. Проте, як і щодо лікарських засобів у цілому, слід дотримуватися обережності при призначенні Флумібакту ІС вагітним у І триместрі вагітності. Дані, отримані при застосуванні деквалінію хлориду вагітним, у т. ч. дані постмаркетингових досліджень, вказують на відсутність жодних небажаних впливів деквалінію хлориду на вагітність або здоров’я плода/новонародженого.Немає даних щодо проникнення деквалінію хлориду у грудне молоко. З огляду на дані щодо низької вагінальної абсорбції деквалінію хлориду та той факт, що лікування триває лише 6 днів, побічні ефекти на плід або новонародженого є малоймовірними.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Рекомендується застосовувати 1 вагінальну таблетку щодня. Курс лікування – 6 днів. Вагінальну таблетку вводити глибоко у піхву ввечері перед тим, як лягти спати. Краще зробити це, лежачи на спині, ледь зігнувши ноги.Під час менструації лікування слід припинити і продовжити застосування препарату після її припинення. Необхідно продовжувати лікування, навіть якщо вже немає відчуття дискомфорту (свербіж, виділення, запах). Лікування, що триває менше 6 днів, може призвести до рецидиву. Діти.Оскільки дані щодо безпеки та ефективності застосування деквалінію хлориду дітям (віком до 18 років) обмежені, не рекомендується призначати препарат пацієнтам даної вікової категорії.

Передозування:

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.

Побічні дії:

Загальні розлади та місцеві реакції у ділянці введенняУ поодиноких випадках можливі свербіж, печіння або почервоніння. Проте ці небажані реакції можуть також бути пов’язані із симптомами піхвової інфекції.В індивідуальних випадках можливі місцеві реакції подразнення, такі як кровотеча з ерозій піхви. У цих випадках відзначалося попереднє пошкодження поверхні епітелію піхви внаслідок дефіциту естрогенів чи місцевого запалення.Дуже рідко повідомлялося про пропасницю. Можливі реакції гіперчутливості.У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування лікарського засобу та обов’язково звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома. У разі необхідності одночасного застосування будь-яких лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.Флумібакт ІС несумісний з милом та іншими аніонними поверхнево-активними речовинами.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 6 таблеток у блістері; по 1 блістеру в пачці.

Категорія відпуску:

За рецептом.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G01AC05:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Флумібакт IC
Виробник:Інтерхім, ТДВ, м. Одеса, Україна
Форма випуску:По 6 таблеток у блістері; по 1 блістеру в пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/15786/01/01 від 21.02.2017. Наказ № 169 від 21.02.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Dequalinium
Умови відпуску:За рецептом.
Склад:

діюча речовина: деквалінію хлорид;1 таблетка вагінальна містить 10 мг деквалінію хлориду;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Протимікробні та антисептичні засоби, що застосовуються у гінекології, за винятком комбінацій з корт
Код АТС:G01AC05 - Деквалінію хлорид
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама