Флузид інструкція по застосуванню

Флузид фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Флузид капсули по 150 мг №1
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/3783/01/01 від 09.11.2005. Наказ № 589 від 09.11.2005
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула містить флуконазолу 150 мг;допоміжні речовини: гранули плацебо для капсули (крохмаль + DCP), кремнію діоксид колоїдний, тальк.

Основні фізико-хімічні властивості:

яскраво-червоного кольору закрита капсула з твердого желатину розміром “2”, з написом “Concept/Concept” на капсулі, яка містить від білого до майже білого кольору порошок;

Виробник:

Концепт Фармасьютікалз Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Флуконазол є потужним селективним інгібітором синтезу стеролів у клітині грибів. Препарат активний при мікозах, спричинених Candida spp., Cryptococcus neoformans, Microsporum spp., Trichoptyton spp., Blastomyces dermatidides, Coccidioides immitis, Histoplasma capsulatum. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо флуконазол добре всмоктується. Одночасний прийом їжі не впливає на всмоктування препарату при прийомі внутрішньо. Концентрація в плазмі досягає максимального значення через 0,5 - 1,5 год після прийому препарату натщесерце. Зв’язується з білками плазми на 11 - 12%. Період напіввиведення становить приблизно 30 год. Біодоступність після прийому внутрішньо перевищує 90%.Флуконазол добре проникає в усі рідини організму. У роговому шарі, епідермі, дермі та потовій рідині досягаються концентрації, що перевищують сироваткові; флуконазол накопичується в роговому шарі, через 6 місяців після завершення терапії препарат визначається в нігтях. Виявляється у грудному молоці у таких самих концентраціях, що й у крові.Виводиться здебільшого нирками; приблизно 80% введеної дози, що була введена, виявляють у сечі в незміненому вигляді. Кліренс препарату пропорційний кліренсу креатиніну.

Показання до застосування:

Вагінальний кандидоз, баланіт.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або триазольних сполук, вагітність, лактація (під час лікування годування груддю припиняють), вік до 16 років.

Особливості застосування:

Препарат слід з обережністю застосовувати при лікуванні хворих з вираженими порушеннями функції печінки, нирок; хворих на СНІД (при інших станах з послабленим імунітетом). При підвищенні активності печінкових ферментів у крові слід визначити доцільність подальшого застосування препарату залежно від співвідношення очікуваного лікувального ефекту та ризику продовження лікування. При появі шкірних висипань застосування препарату слід припинити.

Спосіб застосування та дози:

Добова доза Флузиду залежить від етіології та тяжкості грибкової інфекції і визначається індивідуально. Капсули по 150 мг рекомендуються тільки дорослим.При вагінальному кандидозі і баланіті Флузид приймають одноразово в дозі 150 мг; для зниження частоти рецидивів вагінального кандидозу препарат може бути призначений у дозі 150 мг 1 раз на місяць. Тривалість терапії визначають індивідуально, вона варіює від 4 до 12 місяців. Для деяких хворих можливо частіше застосування препарату.

Передозування:

Симптоми: галюцинації, параноїдна поведінка, судоми, нудота, блювання. Лікування – симптоматичне (у тому числі підтримуюча терапія і промивання шлунка). Флуконазол виводиться в основному з сечею, тому форсований діурез може прискорити виведення препарату. Сеанс гемодіалізу тривалістю 3 год знижує рівень флуконазолу у плазмі крові приблизно на 50%.

Побічні дії:

Можливі нудота, біль у ділянці живота, діарея, шкірні висипання, головний біль; алопеція, лейкопенія, тромбоцитопенія, судоми, метеоризм, порушення функції печінки, нирок, токсичний епідермальний некроліз, анафілактичні реакції, гіоневротичний набряк, збільшення рівня лужної фосфатази, білірубину, амінотрансфераз (АЛТ, АСТ); гепатит, некроз гепатоцитів, жовтяниця, запаморочення, судоми. Збільшення рівня холестерину, тригліцеридів, гіпокаліємія.

Лікарська взаємодія:

Флуконазол посилює дію антикоагулянтів, пероральних гіпоглікемічних засобів, дифеніну, гідрохлортіазиду. При поєднанні з рифампіцином період напіввиведення флуконазолу скорочується, тому необхідно деяке підвищення його дози. При спільному застосуванні з циклоспорином, зидовудином можливо збільшення їх концен­трації у крові. Одночасний прийом Флузиду з їжею, циметидином, антоцидами не впливає на його всмоктування. Слід відмітити, що взаємодія з іншими лікарськими засобами спеціально не вивчалась, але вона можлива. При одночасному застосуванні з цизапридом зростає ризик серцево-судинних порушень, у тому числі ризик розвитку пароксизму шлуночкової тахікардії.

Термін придатності:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при темпера­турі не више 25°С. Термін придатності - 3 роки. 

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 150 мг у стрипах № 1, у картонних конвертах, у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна ті хімічна назви: fluconazole; 2-(2,4-дифторфеніл)-1,3-біс(1Н-1,2,4-триазол-1-іл)-2-пропанол; Форма випускуКапсули тверді.Адреса167, C.S.T. Road, Kalina Santacruz (East), Mumbai – 400 098, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ J02AC01:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Флузид
Виробник:Концепт Фармасьютікалз Лтд, Індія
Форма випуску: Капсули по 150 мг у стрипах № 1, у картонних конвертах, у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/3783/01/01 від 09.11.2005. Наказ № 589 від 09.11.2005
Міжнародне непатентоване найменування:Fluconazole
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 капсула містить флуконазолу 150 мг;допоміжні речовини: гранули плацебо для капсули (крохмаль + DCP), кремнію діоксид колоїдний, тальк.

Фармакотерапевтична група:Протигрибкові засоби для місцевого застосування.
Код АТС:J02AC01 - Флуконазол
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама