Флюколд Найт (Combined drugs) інструкція із застосування

Флюколд Найти фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Флюколд Найт капсули №10

Адаптована інструкція

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Наброс Фарма Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить парацетамолу 500 мг, прометазину гідрохлориду 10 мг, декстрометорфану гідроброміду 7,5 мг;допоміжні речовини: натрію метилпарабен (E 219), натрію пропілпарабен (E 217), динатрію едетат (Трилон Б), бутилгідрокситолуол (Е 321), тальк очищений, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний.

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Наброс Фарма Пвт. Лтд., Індія

Фармакотерапевтична група:

Анальгетики та антипіретики.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування інфекційно-запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються гарячкою, головним болем, болем у горлі, у м’язах, закладеністю носа, сухим кашлем.

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Гіпертрофія передміхурової залози, стеноз шийки сечового міхура, закритокутова глаукома, бронхіальна астма, емфізема легень, дихальна недостатність, пневмонія, епілепсія. Тяжкі порушення функції печінки або нирок, тяжка артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, алкоголізм. Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори, пацієнтам, які застосовували інгібітори моноамінооксидази протягом останніх двох тижнів.Вагітність, період годування груддю. Дитячий вік до 12 років, вік старше 65 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат протипоказаний у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

При застосуванні препарату слід уникати керування транспортними засобами та роботи з іншими механізмами, що потребують концентрації уваги.

Діти:

Протипоказаний дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі (віком до 65 років) та діти старше 12 років: 1-2 капсули перед сном. Курс лікування – до 3 днів.

Передозування:

Симптоми. Судоми, артеріальна гіпотензія, головний біль, зупинка дихання, гепатонекроз, нудота, блювання, біль в епігастрії, прискорене серцебиття, тремор, запаморочення, втрата свідомості. Лікування симптоматичне. Промивання шлунка, прийом сорбентів. Введення ацетилцистеїну та метіоніну.Симптоми передозування в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати очевидним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, кому та смерть. Гостра ниркова недостатність із гострим некрозом канальців може розвинутись навіть за відсутності тяжкого ураження печінки. Відмічалась також серцева аритмія. Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. При передозуванні потрібна швидка медична допомога. Метіонін перорально або ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також вжити загальнопідтримуючі заходи.

Побічні дії:

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, сухість у роті, запор, диспепсичні явища, біль в епігастрії, порушення функції печінки.Порушення з боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, збудження, шум у вухах, тремор, судоми, порушення рухів, занепокоєння, порушення сну.Серцево-судинні порушення: порушення ритму серця, артеріальна гіпотензія.Порушення з боку системи крові: тромбоцитопенія, нейтропенія, лейкоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, метгемоглобінемія.Порушення з боку сечовидільної системи: порушення функції нирок, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз, затримка сечовипускання. Порушення з боку імунної системи: анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, шкірні алергічні реакції, фотосенсибілізація.

Лікарська взаємодія:

Парацетамол може посилювати антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів з підвищенням ризику кровотечі. Метоклопрамід та домперидон можуть збільшувати швидкість всмоктування парацетамолу, а холестерамін – зменшувати. Барбітурати послаблюють жарознижувальну дію препарату. Ефект парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, сколопаміном, хлорфенаміном, пропіфезоном та кофеїном. При одночасному застосуванні барбітуратів, трициклічних антидепресантів, а також при вживанні алкоголю можливе збільшення періоду напіввиведення парацетамолу.Дексметорфан не сумісний з інгібіторами МАО, флуоксетином, пароксетином, хінідином та аміодароном.Прометазину гідрохлорид слід обережно застосовувати з аналгетиками, седативними препаратами, засобами для наркозу, снодійними, трициклічними антидепресантами та транквілізаторами (потенціюють дію на центральну нервову систему); адреналіном (можлива артеріальна гіпотензія та тахікардія); засобами з холіноблокуючою дією (посилюється ця дія); антигіпертензивними засобами (посилення їх ефекту); засобами, що спричиняють екстрапірамідні синдроми (посилення їх ефекту).

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістерах, по 1 або 10 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Якщо висока температура тіла зберігається протягом 3 днів і більше, або виникає знову, хворому необхідно звернутися за консультацією до лікаря, який перегляне тактику лікування.

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.