Фридерм Дьоготь (Mono) інструкція із застосування

Фридерм Деготь фото, інструкція
Дозування:
Фридерм Дьоготь шампунь мед. дерм. 0,5 % по 150 мл у флак.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

шампунь

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

100 мл шампуню містять дьогтю очищеного 0,5 г; допоміжні речовини: ТЕА-лаурилсульфат, ПЕГ-8 дистеарат, MEA-кокамід, ДЕА-кокамід, натрію хлорид, вода очищена.

Лікарська форма:

шампунь

Основні фізико-хімічні властивості:

флуоресціююча рідина темно-янтарного кольору, без сторонніх включень;

Виробник:

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

Фармакотерапевтична група:

Антисептичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Медичний лікувально-профілактичний препарат для місцевого застосування з протизапальною, антипроліферативною дією. Фармакодинаміка. Препарат виготовлений на основі очищеного дьогтю, який пригнічує проліферацію клітин епідермісу та чинить протигрибкову дію, зокрема на грибки Pityrosporum ovale. Шампунь видаляє зі шкіри поверхневий шар відмерлих клітин епідермісу та сприяє видаленню жиру з волосистої частини голови. Фармакокінетика. Дані з фармакокінетики препарату не представлені.

Показання до застосування:

Себорея (лупа), себорейний дерматит волосистої частини голови, що супроводжується підвищеним виділенням шкірного сала, та псоріаз волосистої частини голови (в т.ч. у складі комплексної терапії).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Фридерм Дьоготь є гіпоалергенним препаратом та не чинить подразнення. Фридерм Дьоготь може застосовуватись самостійно або у комплексі з препаратом Фридерм Цинк або Фридерм рН-Баланс. Після досягнення бажаного ефекту рекомендовано застосовувати препарат Фридерм рН-Баланс для профілактики захворювань шкіри волосистої частини голови. При себорейному дерматиті волосистої частини голови, що супроводжується появою лупи та свербежу, атопічному дерматиті, дифузному порідінні волосся рекомендується застосовувати (у складі комбінованої терапії) препарат Фридерм Цинк.Тільки для зовнішнього застосування. Уникати потрапляння в очі. При потраплянні в очі промити їх чистою водою. Застосування в педіатричній практиці. Даних щодо застосування препарату у дітей немає. Вагітність і лактація. Досліджень щодо безпеки застосування препарату у вагітних та жінок, які годують груддю, не проводилось.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Струсити флакон перед застосуванням. Ретельно намочити волосся. Невелику кількість препарату Фридерм Дьоготь нанести на вологе волосся, втерти до утворення піни та ретельно промити. Після цього нанести шампунь повторно, залишити піну на голові приблизно на 5 хв, потім ретельно промити волосся. Препарат рекомендується застосовувати 1 – 2 рази на тиждень. Тривалість застосування залежить від ступеня ураження, локалізації процесу та клінічної відповіді пацієнта на лікування. Курс лікування при жирній себореї зазвичай становить 4 – 17 тижнів, при псоріазі волосистої частини голови – 8 – 12 тижнів. При необхідності курс лікування можна повторити.

Передозування:

Не описане.

Побічні дії:

Не описана.

Лікарська взаємодія:

Не виявлена. Сумісний з іншими засобами для лікування та догляду за волоссям.

Умови та термін зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 2оС до 30оС. Термін придатності – 3 роки. Застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці, не рекомендується.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Флакони по 150 мл у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Шампунь медичний дерматологічний.

Адреса

Schering-Plough Farma Lda., Rua Agualva dos Açores, n° 16 2735-557 Agualva – Cacém, Portugal (subsidiary of Schering-Plough Corporation, USA).

Додаткові дані

Дозування:
Фридерм Дьоготь шампунь мед. дерм. 0,5 % по 150 мл у флак.
Реєстрація:
№ UA/6513/01/01 від 06.06.2007. Наказ № 301 від 06.06.2007
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.