Гарбеол (Cucurbita pero) інструкція із застосування

Гарбеол фото, інструкція
Дозування:
Гарбеол капсули по 0,3 г №30 (10х3)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Діюча речовина: олія насіння гарбуза;1 капсула містить олії насіння гарбуза 300 мг;допоміжні речовини: склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216).

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Різні біогенні препарати

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Препарат застосовують:для профілактики і у складі комплексного лікування початкової стадії аденоми передміхурової залози, доброякісній гіперплазії передміхурової залози I–II ступеня, у комплексній терапії простатиту; станів, при яких порушується мікроциркуляція і метаболічні процеси в тканинах передміхурової залози, що супроводжуються дизуричними розладами, болем, відчуттям дискомфорту в промежині; профілактики зниження фертильності сперми;для профілактики і комплексної терапії порушень ліпідного обміну (гіперліпідемії IІа і IIb типів), атеросклерозу, жирової дегенерації печінки;у комплексній терапії цирозу печінки, хронічного гепатиту, токсичних уражень печінки (лікарськими засобами, промисловими отрутами, алкоголем), гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, захворювань тонкого і товстого кишечнику; для поліпшення відтоку жовчі при застійних явищах у жовчному міхурі і жовчовивідних шляхах, при дискінезії жовчовивідних шляхів, для профілактики запорів і полегшення акту дефекації при геморої;як загальнозміцнюючий засіб при хронічних захворюваннях органів дихання (гайморит, бронхіт, пневмонія), серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця, вегетативно-судинна дистонія), шкірних покривів (екзема, гіперкератоз, піодермія), особам літнього віку.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до препарату. Період загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, калькульозний холецистит. Дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Передозування:

При одноразовому прийомі великої кількості препарату можливі диспептичні розлади (нудота, діарея). Вказані явища минають самостійно при відміні препарату або зниженні дози.

Побічні дії:

У поодиноких випадках можливі диспептичні розлади, у осіб з підвищеною чутливістю можлива алергічна реакція.

Лікарська взаємодія:

Препарат сумісний з іншими гіполіпідемічними засобами. Препарат не призначають у поєднанні з антацидами, блокаторами Н2-гістамінових рецепторів, препаратами вісмуту, блокаторами протонового насоса.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від 8 оС до 15 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері, по 6 блістерів у пачці. По 10 капсул у блістері; по 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

У процесі лікування ГарбЕолом необхідні регулярні обстеження у лікаря, особливо при аденомі передміхурової залози та простатиті.З обережністю призначают хворим з гемофілією або іншими захворюваннями зі схильністю до геморагій, а також особам, які приймають антикоагулянти (варфарин, аценокумарол), оскільки препарат має незначну антитромботичну активність. У таких пацієнтів необхідно проводити лабораторний контроль параметрів згортання крові з певними інтервалами (зазвичай кожні 2-3 місяці). Рекомендується припинити застосування препарату мінімум за 4 дні до проведення оперативних втручань. З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам, які мають жовчокам’яну хворобу.При запально-дегенеративних процесах слизової оболонки верхніх відділів ШКТ необхідно під час прийому розкушувати капсули. Застосування у період вагітності або годування груддю. У зв’язку з відсутністю клінічних даних про ефективність і безпеку застосування препарату у період вагітності або годування груддю препарат не рекомендують назначати в ці періоди.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає.Діти. Клінічні дані про ефективність і безпеку застосування препарату у дітей відсутні.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.