Гастроліт інструкція по застосуванню

Гастроліт фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Гастроліт порошок д/ор. р-ну по 4,15 г у пак. №15
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8100/01/01 від 01.09.2010. Наказ № 750 від 01.09.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: натрію хлорид, калію хлорид, натрію гідрокарбонат, глюкоза безводна, сухий екстракт квіток ромашки (extractum siccum Matricariae flos).1 пакетик містить: натрію хлориду 0,35 г, калію хлориду 0,3 г, натрію гідрокарбонату 0,5 г, глюкози безводної 2,98 г, сухого екстракту квіток ромашки 0,02 г.

Виробник:

Тева Оперейшнз Поланд, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Антидіарейні препарати. Препарати електролітів з вуглеводами. Сольові суміші для пероральної регідра

Показання до застосування:

Попередження та лікування діареї з легким або середнім ступенем дегідратації у дітей та у дорослих.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіперкаліємія, гостра та хронічна ниркова недостатність з розладами електролітного обміну, анурія, невпинне блювання, порушення всмоктування вуглеводів, цукровий діабет.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Гастроліт® можна застосовувати жінкам у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Гастроліт® не впливає на психомоторику і не обмежує здатність до керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Діти:

Препарат застосовують дітям віком від 28 діб за призначенням та під наглядом лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Гастроліт® застосовують перорально. Перед застосуванням вміст пакетика розчиняють у 200 мл гарячої кип’яченої води та охолоджують. Розчин не можна підсолоджувати. Препарат застосовують до зникнення симптомів дегідратації або для попередження виникнення дегідратації, але не більше 24-48 годин без консультації лікаря.Дози при дегідратації.Дітям віком від 28 діб: залежно від ступеня дегідратації – зазвичай 50-100 мл/кг маси тіла дитини протягом перших 4-6 годин, а потім – приблизно 10 мл/кг маси тіла після кожного рідкого випорожнення.Дітям віком від 1 до 3 років: залежно від ступеня дегідратації – зазвичай 50 мл/кг маси тіла протягом перших 4 годин, а потім – приблизно 10 мл/кг маси тіла після кожного рідкого випорожнення.Дітям старше 3 років: протягом перших 4 годин 500 мл (до усунення спраги), а потім –приблизно 100-200 мл після кожного рідкого випорожнення.Дорослим: протягом перших 4 годин 500-1000 мл (до усунення спраги), а далі – приблизно 200 мл після кожного рідкого випорожнення.Профілактика дегідратації.Дітям віком від 28 діб до 3 років – 10 мл/кг маси тіла після кожного випорожнення. Дітям віком старше 3 років та дорослим – 200 мл після рідкого випорожнення.

Передозування:

У випадку передозування можливе виникнення гіперволемії, особливо у пацієнтів із порушенням функції нирок. У таких випадках необхідно визначити вміст електролітів у крові та провести відповідні терапевтичні заходи залежно від клінічного стану пацієнта.

Побічні дії:

У поодиноких випадках спостерігаються шлунково-кишкові розлади (нудота, блювання), інколи гіперкаліємія. Можливий розвиток алергічної реакції в осіб з підвищеною чутливістю.

Лікарська взаємодія:

У зв’язку з ризиком розвитку гіперкаліємії препарат не можна застосовувати з лікарськими засобами, що підвищують концентрацію калію в організмі (калійзберігаючими діуретиками, інгібіторами ангіотензин-конвертази).

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 4,15 г порошку у пакетику, по 15 пакетиків у коробці разом з інструкцією для медичного застосування.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереженняПрепарат містить калій, тому його з обережністю застосовують при олігурії.У зв’язку з вмістом натрію у складі препарату, його необхідно з обережністю застосовувати пацієнтам з підвищеним артеріальним тиском або серцевою недостатністю.Без призначення лікаря Гастроліт® не можна застосовувати пацієнтам із захворюваннями печінки.Дітям віком до 2 років необхідно перебувати під наглядом лікаря.У випадку діареї, яка триває понад 24-48 годин, пацієнтові необхідно проконсультуватися з лікарем.Дітям, яких годують грудним молоком або сумішшю, необхідно у подальшому отримувати таке ж саме харчування, якщо інше не зазначено лікарем. Дітям старше 1 року слід застосовувати дієту, яка відповідає їхньому віку, якщо інше не зазначено лікарем.У випадку блювання, відсутності сечовипускання протягом 6 годин після застосування препарату або при появі інших тривожних симптомів слід установити причину їх виникнення та вжити відповідні терапевтичні заходи.У зв’язку з вмістом глюкози препарат не рекомендується застосовувати пацієнтам із синдромом мальабсорбції глюкози/галактози та хворим на цукровий діабет.Препарат у вигляді приготовленого перорального розчину містить 12 ммоль натрію, що слід враховувати для пацієнтів із дисфункцією нирок і для пацієнтів, які контролюють вміст натрію у харчуванні.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A07CA:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Гастроліт
Виробник:Тева Оперейшнз Поланд, ТОВ
Форма випуску: По 4,15 г порошку у пакетику, по 15 пакетиків у коробці разом з інструкцією для медичного застосування.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8100/01/01 від 01.09.2010. Наказ № 750 від 01.09.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: натрію хлорид, калію хлорид, натрію гідрокарбонат, глюкоза безводна, сухий екстракт квіток ромашки (extractum siccum Matricariae flos).1 пакетик містить: натрію хлориду 0,35 г, калію хлориду 0,3 г, натрію гідрокарбонату 0,5 г, глюкози безводної 2,98 г, сухого екстракту квіток ромашки 0,02 г.

Фармакотерапевтична група:Антидіарейні препарати. Препарати електролітів з вуглеводами. Сольові суміші для пероральної регідра
Код АТС:A07CA - Сольові складові для пероральної регідратації
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама