Геделікс Краплі Без Спирту (Hederae helicis folium) інструкція із застосування

Геделикс Капли Без Спирта фото, інструкція
Дозування:
Геделікс Краплі Без Спирту краплі ор., р-н по 50 мл у флак.-крап.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Кревель Мойзельбах ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Комбінації.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 мл (31 крапля) розчину містить листя плюща екстракту густого (Hederae helicis folii extractum spissum) (2,2 – 2,9:1) 0,04 г;допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, олія анісу зірчастого, олія евкаліптова, ментол, олія м’яти перцевої.

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Кревель Мойзельбах ГмбХ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Комбінації.

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування кашлю при застудних захворюваннях дихальних шляхів, хронічних запальних захворюваннях бронхів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або інших рослин родини аралієвих, дитячий вік до 2 років через ризик погіршення дихальних симптомів, бронхіальна астма та інші захворювання дихальних шляхів, які супроводжуються вираженою чутливістю дихальних шляхів, недостатність в організмі аргініносукцинатсинтетази (порушення обміну речовин у циклі сечовини).Схильність до ларингоспазму.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Якщо поліпшення стану хворого не наступає, симптоми зберігаються протягом тривалого часу (понад 4-5 днів) або у разі появи нападів задухи, відходження гнійного мокротиння або мокротиння з кров’ю, а також при підвищенні температури тіла слід негайно звернутися до лікаря.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Через відсутність достатніх даних не рекомендується застосовувати препарат у ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Припускається, що лікарський засіб не чинить дії при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти:

Протипоказаний дітям віком до 2 років через ризик погіршення дихальних симптомів.

Спосіб застосування та дози:

Геделикс® краплі без спирту слід застосовувати нерозведеним, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Дітям рекомендується давати препарат розведеним у фруктовому соку або чаї. Тривалість застосування залежить від виду та тяжкості захворювання, але навіть при легкому перебігу захворювань дихальних шляхів лікування препаратом необхідно проводити не менше одного тижня. Після зникнення симптомів хвороби лікування ще слід продовжити 2-3 дні.Тривалість застосування препарату без консультації з лікарем не повинна перевищувати декілька днів. Нижче наведено таблицю застосування препарату для різних вікових груп.

Вікова група Разова доза Кратність прийому Добова доза
Дорослі та діти віком від 10 років 31 крапля 3 рази/день 93 краплі
Діти віком 4-10 років 21 крапля 3 рази/день 63 краплі
Діти віком 2 - 4 роки 16 крапель 3 рази/день 48 крапель

Передозування:

Симптоми: можливі нудота, блювання, діарея, гастроентерит та збудження.Лікування: симптоматичне.

Побічні дії:

Імунна система.Алергічні реакції (переважно висипання та ін.), включаючи задишку, набряк слизових оболонок, набряк Квінке, диспное, екзантема та кропив’янка, свербіж, шкірні реакції (висипання на шкірі), купероз.Шлунково-кишковий тракт.У пацієнтів з підвищеною чутливістю іноді можуть виникати розлади шлунково-кишкового тракту, включаючи нудоту, блювання, діарею, біль у животі.

Лікарська взаємодія:

Невідома.

Термін придатності:

5 років.Термін придатності після розкриття флакона – 6 місяців.Утворення осаду та помутніння препарату, що може виникнути при зберіганні протягом терміну придатності, не зменшує активності препарату і не є перешкодою для його застосування.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °C. Не заморожувати.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 50 мл у флаконі-крапельниці; по 1 флакону-крапельниці у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Оскільки Геделикс® краплі без спирту не містить етанолу та цукру, його можна застосовувати хворим на цукровий діабет.Якщо поліпшення стану хворого не наступає або турбує задишка, гнійне мокротиння, а також при підвищенні температури тіла необхідно проконсультуватися з лікарем. Застосування у дітей 2-4 років потребує рекомендації лікаря. Не рекомендується без консультації лікаря одночасне застосування з протикашльовими препаратами, наприклад, кодеїн або декстрометорфан. З обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.