Дата оновлення: 29 May 2020

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

плитки

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Натур+, ТОВ, м. Ірпінь, Київська обл., Україна

Фармакотерапевтична група:

Різні речовини, які впливають на травну систему і метаболізм.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючої і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: альбумін чорний харчовий;1 плитка містить альбуміну чорного харчового 2,5 г;допоміжні речовини: молоко згущене з цукром, патока крохмальна, сахароза, ванілін.действующее вещество: альбумин черный пищевой; 1 плитка содержит альбумина черного пищевого 2,5 г; вспомогательные вещества: молоко сгущенное с сахаром, патока крахмальная, сахароза, ванилин.Лекарственная форма. Плитки.Основные физико-химические свойства: рельефные плитки коричневого или темно-коричневого цвета, разделенные вдоль и поперек черточками на пластинки, сладкого вкуса, со слабым запахом ванилина.Фармакотерапевтическая группа. Различные вещества, влияющие на пищеварительную систему и метаболизм.

Лікарська форма:

плитки

Виробник:

Натур+, ООО, г. Ирпинь, Киевская обл., Украина

Фармакотерапевтична група:

Різні речовини, які впливають на травну систему і метаболізм.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Гематоген – засіб корекції метаболічних процесів. Джерело повноцінного білка, жирів, вуглеводів та мінералів, що містяться у пропорціях, близьких до складу крові людини. Препарат стимулює кровотворення, сприяє всмоктуванню заліза у кишечнику, підвищує вміст гемоглобіну у крові, регулює окисно-відновлювальні процеси в організмі.Фармакокінетика. Не вивчалася.Фармакодинамика. Гематоген – средство коррекции метаболических процессов. Источник полноценного белка, жиров, углеводов и минералов, которые содержатся в пропорциях, близких к составу крови человека. Препарат стимулирует кроветворение, способствует всасыванию железа в кишечнике, повышает содержание гемоглобина в крови, регулирует окислительно-восстановительные процессы в организме.Фармакокинетика. Не изучалась.Клинические характеристики.

Показання до застосування:

Як допоміжний засіб при анеміях різного генезу, особливо постгеморагічній і залізодефіцитній; станах, що супроводжуються гіпотрофією, кахексією; у період реконвалесценції після різних захворювань.Как дополнительное средство при анемиях различного генеза, особенно постгеморрагической и железодефицитной; состояниях, сопровождающихся гипотрофией, кахексией; в период реконвалесценции после различных заболеваний.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату; анемії, що не пов’язані з дефіцитом заліза;порушення вуглеводного обміну.Повышенная чувствительность к компонентам препарата;анемии, не связанные с дефицитом железа;нарушения углеводного обмена.Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействий. Не установлено.

Особливості застосування:

Рекомендується дотримуватися режиму дозування препарату.Оскільки до складу препарату входить сахароза, пацієнтам зі спадковими формами непереносимості фруктози, недостатністю сахарази-ізомальтази не можна застосовувати цей препарат. Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет.Застосування у період вагітності або годування груддю.Застосування препарату у період вагітності або годування груддю можливе тільки після консультації лікаря, який визначить співвідношення користь/ризик.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Немає даних щодо негативного впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Рекомендуется придерживаться режима дозировки препарата.Поскольку в состав препарата входит сахароза, пациентам с наследственными формами непереносимости фруктозы, недостаточностью сахаразы-изомальтазы нельзя применять этот препарат. Препарат следует с осторожностью применять пациентам, больным сахарным диабетом.Применение в период беременности или кормления грудью.Применение препарата в период беременности или кормления грудью возможно только после консультации врача, который определит соотношение польза/риск.Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.Нет данных относительно негативного воздействия препарата на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами.

Спосіб застосування та дози:

Гематоген приймати внутрішньо. З профілактичною метою призначати дітям віком від 2 років, підліткам і дорослим – по 1-2 пластинки 2-3 рази на добу протягом 1-2 місяців. У період реконвалесценції після перенесеної залізодефіцитної анемії препарат призначати по 2 плитки на добу протягом 2 місяців.Діти. Данну лікарську форму призначати дітям віком від 2 років.Гематоген принимать внутрь. С профилактической целью назначать детям с 2 лет, подросткам и взрослым – по 1-2 пластинки 2-3 раза в сутки на протяжении 1-2 месяцев. В период реконвалесценции после перенесенной железодефицитной анемии препарат назначать по 2 плитки в сутки на протяжении 2 месяцев.Дети. Данную лекарственную форму применять детям с 2 лет.

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялося.О случаях передозировки не сообщалось.

Побічні дії:

Травний тракт: нудота, діарея.В осіб з підвищеною чутливістю можливе виникнення алергічних реакцій.Пищеварительный тракт: тошнота, диарея. У лиц с повышенной чувствительностью возможно возникновение аллергических реакций.

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

1 рік.1 год.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.В оригинальной упаковке при температуре не выше 25 °С. Хранить в недоступном для детей месте.

Форма випуску / упаковка:

Плитки по 50 г у плівці.Плитки по 50 г в пленке. Категория отпуска. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Код АТХ

А16A X.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючої і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.