Гемозоль (Salicylic acid) інструкція із застосування

Гемозоль фото, інструкція
Дозування:
Гемозоль мазь, 500 мг/1 г по 10 г у короб.
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ГЕМІ, ВФП, Польща

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби. Препарати кислоти саліцилової.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г препарату містить 500 мг саліцилової кислоти; допоміжні речовини: буркуновий пластир (Emplastrum Meliloti) (трава буркуну, каніфоль, віск жовтий, олія рапсова).

Лікарська форма:

мазь

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

ГЕМІ, ВФП, Польща

Фармакотерапевтична група:

Дерматологічні засоби. Препарати кислоти саліцилової.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Мозолі та змозолілості, ороговіння шкіри стоп.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Гострі запальні захворювання шкіри.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Не допускати потрапляння препарату в очі, не наносити на слизові оболонки.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає даних про негативний вплив препарату на плід через відсутність відповідних досліджень. У період вагітності або годування груддю застосовувати лікарський засіб лише на обмеженій поверхні шкіри, протягом короткого періоду та тільки після консультації з лікарем. У період годування груддю не слід застосовувати засіб у ділянці молочних залоз.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не виявлено.

Діти:

Не застосовувати дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Стопи розпарити і ретельно витерти. На мозоль нанести тонкий шар мазі і заклеїти пластиром. Нанесення повторювати вранці та ввечері протягом 3-4 днів. Потім стопи розпарити і обережно видалити мозоль. Не треба вирізати або зривати мозоль. У разі необхідності курс лікування повторити. Перед застосуванням мазь рекомендується трохи підігріти (не вище 40 °С).

Передозування:

Симптоми передозування при локальному застосуванні практично не відзначаються. При помилковому або навмисному застосуванні препарату внутрішньо спостерігаються симптоми отруєння саліцилатами (системна дія саліцилової кислоти - розвиток саліцилизму) виникають печія та біль у стравоході та у шлунку, повторне блювання, може бути з домішками крові, іноді – рідкі випорожнення з домішками крові. Стан збудження, ейфорії. З’являється запаморочення, шум у вухах, ослаблення слуху, порушення зору. Дихання гучне, прискорене. Лікування: промивання шлунка через зонд, форсований діурез, призначення значної кількості лужної рідини.

Побічні дії:

Реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, печіння, шкірні висипання, сухість, лущення, подразнення, контактний дерматит, кропив’янка.

Лікарська взаємодія:

Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів місцевого застосування і тим самим посилити їхнє всмоктування. Саліцилова кислота, що всмокталася, посилює побічні ефекти метотрексату та пероральних гіпоглікемічних лікарських засобів, похідних сульфонілсечовини. Не рекомендується одночасне застосування інших препаратів, що містять саліцилову кислоту та її похідні (саліцилати).

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºСу недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 г мазі у поліетиленовій коробці, у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Не наносити препарат на здорові ділянки шкіри, оскільки це може викликати її подразнення, спричинене кератолітичною дією препарату. Не слід наносити препарат на родимі плями, волосисті бородавки, бородавки у ділянці геніталій чи обличчя.З обережністю застосовувати препарат пацієнтам з порушенням функції нирок.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.