Гепароїд Зентіва (Heparinoid) інструкція із застосування

Гепароид Зентива фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Гепароїд Зентіва мазь, 100 од/мг по 30 г у тубах
Виробник:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

мазь

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Зентіва, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Антитромботичні засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г мазі містить гепариноїду 2 мг (100 Од/мг);допоміжні речовини: парафін, олія мінеральна, спирт цетостеариловий, кислота стеаринова, віск білий, моногліцериди дистильовані, спирти етоксильовані синтетичні С12-С14, пропіленгліколь, триетаноламін, метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), вода очищена, ароматизатор філігран.Біла мазь, що відноситься до емульсій типу олія - вода.

Лікарська форма:

мазь

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Зентіва, ТОВ

Фармакотерапевтична група:

Антитромботичні засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Лікування запалення поверхневих вен (зовнішній тромбофлебіт), ділянок запалення навколо вен (перифлебіт), для пом’якшання затверділої шкіри при хронічній венозній недостатності, запалень сухожиль (тендовагініт), післятравматичних набряків та гематом, контузій та вивихів, з метою покращання рубцювання після травм чи операцій, а також при лікуванні свіжих гіпертрофічних та келоїдних рубців.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до гепариноїду та до будь-яких інших компонентів препарату. Геморагічний діатез, різні форми пурпури, тромбоцитопенія, гемофілія, різноманітні стани зі схильністю до кровотеч. Діти до 14 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Мазь не можна наносити на мокнучі ділянки шкіри, рани, виразки та пухирі, очі та на ділянки навколо очей.У разі випадкового потрапляння мазі внутрішньо у дитини може виникнути нудота або навіть блювання. У такому випадку необхідно зробити промивання шлунка. Терапія симптоматична.У разі розладів зсідання крові мазь не рекомендується наносити на великі ділянки шкіри.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

У період вагітності та годування груддю препарат можна застосовувати лише короткочасно за умови обґрунтованих показань, за винятком останніх 3-х місяців вагітності, коли застосовування препарату протипоказане через можливий вплив на перебіг пологів (ризик кровотечі).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат застосовують дітям старше 14 років.

Спосіб застосування та дози:

На уражене місце та навколо нього наносять 2–3 рази на день шар мазі товщиною близько 1 мм і злегка втирають її в шкіру.Курс лікування 1–2 тижні.При захворюваннях вен можна накласти венозний бандаж. У випадку надмірного та болісного крововиливу на місце, натерте маззю, можна накласти повітронепроникний бандаж, найкраще на ніч. У випадку варикозної виразки мазь слід втирати в шкіру навколо неї.

Передозування:

Небезпека передозування при місцевому застосуванні відсутня. Завдяки низькій концентрації активної речовини та її мінімальному всмоктуванню значної системної дії не передбачається.У разі випадкового приймання внутрішньо можливі поява нудоти та блювання. Необхідно зробити промивання шлунка, подальше лікування – симптоматичне.

Побічні дії:

Зазвичай препарат переноситься добре, лише в поодиноких випадках може виникнути легке подразнення шкіри (почервоніння), яке через деякий час спонтанно зникає. Протягом курсу лікування може розвинутись реакція підвищеної чутливості до деяких інгредієнтів препарату. До ознак такої підвищеної чутливості належать свербіж, почервоніння, припухлість шкіри, відчуття печіння, шкірні висипання, геморагії, іноді – виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції.

Лікарська взаємодія:

Гепариноїд не можна застосовувати разом з деякими лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому місці при температурі 10–25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 30 г мазі в тубі; по 1 тубі в упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Додаткові дані

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.