Гербіон Алліум (Allium sativum) інструкція із застосування

Гербион Аллиум фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Гербіон Алліум капсули м'як. по 270 мг №48 (24х2)

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Гіполіпідемічні засоби

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: одна капсула містить 270 мг олійного екстракту часнику (Allii sativi bulbi extractum oleosum) 1 : 1;допоміжні речовини: олія рапсова, желатин, гліцерин 85 %, сорбіт (Е 420), маніт (Е 421), крохмаль гідролізований гідрогенізований.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Гіполіпідемічні засоби

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Профілактика атеросклерозу та вікових змін кровоносних судин; у складі дієтотерапії при гіперліпідемії.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до екстракту часнику або до будь-якого іншого інгредієнта препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Оскільки препарати часнику збільшують час кровотечі, слід припинити застосування препарату за 7 – 10 днів до запланованих хірургічних втручань.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Хоча у результаті досліджень не виявлено небезпечної дії часнику на плід/дитину, капсули Гербіон Алліум не слід призначати в періоди вагітності та годування груддю.Сполуки часнику виділяються у грудне молоко і дають характерний запах.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Капсули Гербіон Алліум не впливають на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Діти:

Капсули Гербіон Алліум не рекомендовані для лікування дітей, оскільки вони в основному призначені для гальмування вікових змін кров’яних судин та зниження рівня ліпідів в крові.

Спосіб застосування та дози:

Рекомендована доза для дорослих становить 1-2 капсули 3 рази на добу. Капсули слід приймати під час або після їди, щоб уникнути подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Капсули слід ковтати, запиваючи рідиною.Тривалість лікування визначає лікар, залежно від досягнутого ефекту та характеру дієтотерапії.

Передозування:

Дотепер не повідомлялось про випадки інтоксикації екстрактом часнику у людини. При передозуванні може виникнути подразнення слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. При дозах 50 г часнику не спостерігалось жодного токсичного ефекту. Підраховано, що гостра токсична доза для дорослих становитиме приблизно 600 г часнику.

Побічні дії:

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту: у поодиноких випадках може спостерігатися печія, нудота, блювання, діарея.Порушення з боку шкіри: у поодиноких випадках можуть спостерігатися реакції підвищеної чутливості (запалення, набряк).У деяких людей вживання часнику, особливо у великих кількостях, може надати специфічного запаху шкірі та подиху.

Лікарська взаємодія:

Капсули Гербіон Алліум не рекомендовані особам, які застосовують варфарин. Супутній прийом варфарину може підвищити ризик кровотечі внаслідок подовженого часу коагуляції крові.Паралельне застосування Гербіон Алліум з антигіпертензивними засобами може посилити дію останніх, оскільки часник знижує артеріальний тиск.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С, в захищеному від вологи та світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 24 м’яких капсул у блістері, 2 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Хворим на діабет, незалежно від типу, можна застосовувати капсули Гербіон Алліум.Перед запланованою операцією пацієнт повинен припинити прийом препарату, оскільки час коагуляції крові може подовжитись. Спеціальні застереження щодо інших інгредієнтів. Препарат не застосовують особам зі спадковою непереносимістю фруктози. Це може спричинити розлади шлунково-кишкового тракту.Високі дози гліцерину можуть спричинити головний біль і порушення з боку травного тракту. Одна м’яка капсула містить 4,5 мг сорбіту. З кожною капсулою пацієнт отримує 4,5 – 9 мг сорбіту, якщо пацієнт приймає препарат згідно з інструкцією щодо дозування.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Полищук Ольга Вадимовна
Провизор

Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца - факультет фармации

Общая фармация - НМАПО имени П.Л.Шупика

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.