Гербіон Ескулус (Combined drugs) інструкція із застосування

Гербион Эскулус фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Гербіон Ескулус гель по 40 г у тубах

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гель

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 г гелю містить:рідкого спиртового екстракту насіння кінського каштана (1 : 0.4 – 0.9) - 0,35 г (що відповідає 10,5 мг есцину), рідкого спиртового екстракту трави буркуна у співвідношенні (1:1) - 0,02 г допоміжні речовини: карбопол 940, етанол 96 %, триетаноламін, вода очищена.

Лікарська форма:

гель

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Порушення периферичного венозного кровообігу і венозний застій;варикозне розширення вен і поверхневе запалення вен;синці і набряки;стомленість ніг після тривалого перебування на ногах або тривалої ходьби.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента, що входить до складу цього препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Обмеження при місцевому застосуванні цього препарату у період вагітності або годування груддю невідомі. Активні речовини не всмоктуються такою мірою, щоб спричинити системну дію.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі  з іншими механізмами. Невідомо, чи впливає препарат на здатність керувати автомобілем та іншими механічними засобами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Дітям не рекомендується застосовувати гель Гербіон® Ескулус.

Спосіб застосування та дози:

Невелику кількість гелю наносять на уражену ділянку кілька разів на добу. Кількість нанесеного препарату залежіть від розміру ураженої ділянки. Його не слід втирати у шкіру. При варикозному розширенні вен гель рекомендується наносити на уражені кінцівки вранці, а потім накласти еластичний бинт або надягти еластичні панчохи. Тривалість лікування визначається тяжкістю і перебігом захворювання.

Передозування:

Не було повідомлень про жоден випадок передозування.

Побічні дії:

У деяких випадках можуть спостерігатися реакції підвищеної чутливості у вигляді свербежу, почервоніння та погіршення стану одразу після нанесення препарату. У такому разі слід припинити застосування препарату.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні препарату з нестероїдними протизапальними лікарськими засобами для місцевого застосування (диклофенак, кетопрофен, піроксикам тощо) підсилюється протизапальний і протинабряковий ефект.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25° С в оригінальній упаковці.Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 40 г гелю у тубі; 1 туба в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Гель Гербіон® Ескулус не слід наносити на відкриті рани. Гель призначений лише для зовнішнього застосування. Необхідно уникати потрапляння гелю на слизові оболонки або в очі. При венозних виразках гель не слід наносити на рану або ділянку шкіри, що ії оточує. Гель містить етиловий спирт. Часте нанесення на шкіру може спричинити подразнення та сухість шкіри.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.