Гербіон Ниркові (Combined drugs) інструкція із застосування

Гербион Почечные фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Гербіон Ниркові краплі д/перор. заст. по 30 мл у флак.-крап.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в урології. Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 2,8), виготовлений на основі лікарських рослин:Petroselini radix (коріння петрушки) - 0,1 г;Equiseti herba (трава хвоща польового) - 0,1 г;Uvae Ursi folium (листя мучниці звичайної) - 0,08 г;Betulae folium (листя берези) - 0,04 г;Ononidis radix (коріння вовчуга колючого) - 0,04 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

темно-коричневий розчин з запахом алкоголю та суміші трав’яних екстрактів, можливе невелике помутніння та випадіння осаду;

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що застосовуються в урології. Засоби, що сприяють розчиненню сечових конкрементів.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат “Гербіон® ниркові краплі” містить лікарські рослини, що мають діуретичну та антисептичну дію. В листях мучниці звичайної містяться фенольні глікозиди, арбутин і метиларбутин, які гідролізуються з утворенням гідрохінону і метилгідрохінону у лужній сечі. Ці аглікони чинять бактеріостатичну дію в сечових шляхах і сечовому міхурі.Ефірна олія, яка міститься у корені петрушки, подразнює епітелій нирок для посилення кровотоку та діурезу. Флавони та сапоніни, які містяться в березі та хвощі, діють як слабкі діуретики, і разом з коренем вовчуга колючого вони застосовуються для усунення інфекцій нирок та сечового міхура. Комплексно ці лікарські рослини збільшують потік сечі, забезпечують кращу перфузію сечових шляхів та усувають симптоми захворювання.Фармакокінетика. До сьогодні не проводились фармакокінетичні дослідження для цих крапель і окремих лікарських рослин у їх складі, оскільки це практично неможливо через складний склад препарату і окремих рослин, але існують дані про фармакокінетику його активних інгредієнтів.Флавони і флавоноли з діуретичною активністю дуже погано всмоктуються з шлунково-кишкового тракту. Арбутин швидко виводиться з організму. Гідрохінон з'являється у сечі вже через 1-2 години після перорального введення. Ефірні олії за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються у шлунково-кишковому тракті. В організмі вони в основному зв'язуються з глюкуроновою кислотою і виводяться нирками, у меншому ступені – через шлунково-кишковий тракт. Неметаболізована частина препарату виводиться через легені і в меншому ступені – через шкіру.

Показання до застосування:

Гостре та хронічне запалення нирок та/або сечового міхура бактеріальної природи (нефрити, пієлонефрити, цистити).

Протипоказання:

Препарат “Гербіон® ниркові краплі” не варто приймати, якщо раніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів, при набряках, викликаних серцевою або нирковою недостатністю, при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, захворюванні печінки, епілепсії, а також людям з порушенням функції або захворюванням головного мозку.Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають. Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

В краплях міститься 75 об. % етилового спирту. В кожній дозі (30 крапель) міститься 0,65 г алкоголю, тому передозування може спричинити вплив на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

При легких формах запалення нирок та сечового міхура приймати 20 - 30 крапель тричі на день протягом 3 - 4 тижнів. Краплі слід розводити водою або чаєм. При тяжких формах запалення препарат застосовують у складі комплексної терапії.

Передозування:

Великі дози препарату можуть викликати ознаки сп'яніння.

Побічні дії:

При прийомі рекомендованих доз побічної дії не спостерігалося. Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів препарату.

Лікарська взаємодія:

Оскільки в краплях міститься етиловий спирт, то вони можуть змінювати або посилювати дію інших препаратів.Умови та строки зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Термін придатності:

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Скляний флакон з крапельницею 30 мл в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Краплі для перорального застосування.

Адреса

Ново место, Словенія.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.