Гербіон Шлункові (Combined drugs) інструкція із застосування

Гербион Желудочные фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Гербіон Шлункові краплі д/перор. заст. по 30 мл у флак.-крап.

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

краплі

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 мл (30 крапель) містить водно-спиртовий екстракт (1 : 5) таких лікарських трав:Gentianae radix (коріння тирличу жовтого) - 0,05 г;Centaurii herba (трави золототисячнику) - 0,05 г;Chamomillae flos (квіток ромашки лікарської) - 0,05 г;Carvi fructus (насіння тмину звичайного) - 0,05 г;допоміжні речовини: 96 % етиловий спирт, вода очищена.

Лікарська форма:

краплі

Основні фізико-хімічні властивості:

жовтувато-коричневий розчин з запахом алкоголю та суміші трав’яних екстрактів. В розчині можливе невелике помутніння та випадіння осаду;

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що стимулюють рецептори слизових оболонок, шкіри та підшкірних тканин

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Препарат “Гербіон® шлункові краплі” виготовлений з лікарських трав, що містять в основному гіркоти.Коріння тирличу жовтого та золототисячник містять гіркоти, які рефлекторним шляхом викликають підсилення секреції слини та шлункового соку. Крім цього, вони безпосередньо впливають на слизову оболонку шлунка і сприяють посиленню перистальтики шлунка та кишечнику. Це призводить до підвищення апетиту і кращого засвоєння їжі. Вони позитивно впливають на еритропоез і опосередково чинять гіперемічну дію.Ромашка лікарська має протизапальну та спазмолітичну дію. Крім того, виражену спазмолітичну дію чинять флавони, особливо аглікони, наприклад апігенін та його похідні.Разом з тмином ромашка лікарська зменшує спазми травного тракту і жовчних протоків, сприяє відходженню газів і зменшує відчуття здуття живота.Фармакокінетика. Дані про фармакокінетику гіркот відсутні.Ефірні олії за рахунок своєї ліпофільної природи добре всмоктуються у шлунково-кишковому тракті. В організмі вони в основному зв'язуються з глюкуроновою кислотою і відносно швидко виводяться нирками і у меншому ступені – через шлунково-кишковий тракт. Частина ефірної олії, яка не зазнала метаболічного розпаду, виводиться легенями, а менша кількість – через шкіру.

Показання до застосування:

Знижений апетит. Розлади травлення. Здуття живота (метеоризм).

Протипоказання:

Препарат “Гербіон® шлункові краплі” не слід приймати, якщо раніше спостерігалася підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів, при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки.Препарат містить 70 % об. етанолу, у зв’язку з цим його не варто давати людям, які повинні утримуватися від алкоголю (наприклад, хворим на алкоголізм), при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, епілепсії, а також людям з порушенням функції або захворюванням головного мозку.Вагітним жінкам та матерям, що годують, препарат не призначають. Препарат не призначають дітям та підліткам, оскільки він містить алкоголь.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

В краплях міститься 70 об. % етилового спирту. В кожній дозі (30 крапель) міститься 0,5 г алкоголю, тому передозування може вплинути на здатність керувати автомобілем або працювати з механізмами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

У разі недостатнього апетиту та порушенні травлення слід приймати 20 - 30 крапель тричі на день.Розвести краплі у столовій ложці води та приймати за півгодини до їди.У разі відсутності апетиту краплі слід приймати протягом 3 - 4 тижнів, при порушеннях травлення краплі можна приймати за необхідністю.

Передозування:

Великі дози препарату можуть викликати ознаки сп'яніння.

Побічні дії:

При прийомі доз, що рекомендовані, побічна дія не спостерігається. Іноді може спостерігатись підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з інгредієнтів препарату.

Лікарська взаємодія:

Оскільки до складу крапель входить етиловий спирт, препарат може змінювати або посилювати дію інших ліків.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25°С в недоступному для дітей місті.Термін придатності – 3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Скляний флакон з крапельницею 30 мл в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Краплі для перорального застосування.

Адреса

Ново место, Словенія.

Додаткові дані

Дозування:
Гербіон Шлункові краплі д/перор. заст. по 30 мл у флак.-крап.
Реєстрація:
№ UA/3846/01/01 від 09.11.2005. Наказ № 589 від 09.11.2005
МНН:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.