UA RU

Гербіон Женьшень (Panax ginseng) інструкція із застосування

Гербион Женьшень фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Гербіон Женьшень капсули по 350 мг №30 у конт.
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 капсула містить женьшеню кореня сухий екстракт стандартизований (4-6:1) з вмістом суми гінзенозидів у вигляді Rgl і Rbl 5-7 % – 350 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171), желатин.

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

КРКА, д.д., Ново место, Словенія

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Тривале та підвищене розумове і фізичне навантаження.Астенічні стани різної етіології.Підвищення опірності організму до стресових ситуацій та несприятливих факторів навколишнього середовища.Період одужання.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до екстракту женьшеню чи до будь-якого іншого компонента препарату. Зазвичай підвищена чутливість до препарату проявляється у вигляді набряку, висипів та утрудненого дихання. У разі появи симптомів підвищеної чутливості до препарату застосування препарату слід припинити.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Враховуючи відсутність клінічних даних щодо застосування женьшеню у жінок під час вагітності та в період годування груддю, застосування препарату таким жінкам не рекомендується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовані для лікування дітей, оскільки дані щодо застосування препарату пацієнтам даної вікової групи відсутні.

Спосіб застосування та дози:

Рекомендована доза для дорослих становить 1 капсула на добу під час сніданку. Капсули слід ковтати, запиваючи невеликою кількістю води. Тривалість лікування – 4-8 тижнів. За необхідності курс лікування повторити через 1 місяць.Максимальна рекомендована доза для дорослих становить 1 капсула. Максимальна тривалість лікування – 8 тижнів.

Передозування:

Про випадки інтоксикації екстрактом женьшеню у людини не повідомлялось. При передозуванні може виникнути порушення сну, нервове збудження, артеріальна гіпертензія, шкірні висипи, діарея. Побічні реакції спостерігались при застосуванні добових доз женьшеню ≥ 15 г.

Побічні дії:

Захворювання з боку імунної системи. У поодиноких випадках спостерігаються реакції підвищеної чутливості: набряк, висипи або утруднене дихання. Лікування: симптоматичне.

Лікарська взаємодія:

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовані особам, які застосовують варфарин.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці для захисту від дії вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

30 капсул у контейнері із засобом для поглинання вологи, 1 контейнер у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Капсули Гербіон Женьшень не рекомендовано застосовувати пацієнтам з артеріальною гіпертензією. Оскільки женьшень може впливати на процеси згортання крові, слід дотримуватися обережності під час прийому препаратів, що впливають на коагуляцію крові.Хворі на цукровий діабет повинні враховувати, що кожна капсула містить 19,95 мг лактози. Тому перед початком застосування препарату таким пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем через можливість зниження рівня цукру в крові.Не застосовувати засіб для поглинання вологи, який знаходиться у флаконі.Інформація щодо неактивних компонентів препарату. Гербіон Женьшень містить лактозу, тому пацієнти зі спадковою непереносимістю лактози, галактоземією чи синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не повинні застосовувати цей препарат.

Додаткові дані

Дозування:
Гербіон Женьшень капсули по 350 мг №30 у конт.
Реєстрація:
№ UA/10849/01/01 від 06.08.2010. Наказ № 655 від 06.08.2010
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарикова Юлия
Врач педиатр
неонатолог

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького

Донецкий Мед. Университет им.Максима Горького - педиатрический факультет

Знание английского

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.