Глікодин інструкція по застосуванню

Глікодин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Глікодин сироп по 100 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7808/02/01 від 13.12.2010. Наказ № 1094 від 13.12.2010
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 5 мл сиропу містять декстрометорфану гідроброміду 10 мг, терпінгідрату 10 мг, левоментолу 3,75 мг;допоміжні речовини: сахароза, гліцерин, карамель, натрію метилгідроксибензоат (Е 219), натрію пропілгідроксибензоат (Е 217), пропіленгліколь, кислота лимонна моногідрат, сахарин натрію, фруктова смакова добавка ВВА, вода очищена.

Виробник:

Алємбік Фармасютікелс Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що містять протикашльові засоби та експекторанти.

Показання до застосування:

Гострі і хронічні захворювання органів дихання, що супроводжуються сухим непродуктивним кашлем. У післяопераційний період для усунення кашльового синдрому.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів препарату. Хворі з ризиком розвитку дихальної недостатності, бронхіальною астмою. Одночасне застосування з інгібіторами моноамінооксидази (МАО), фуразолідоном, прокарбазином, селегіліном, муколітичними засобами. Дитячий вік до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

З обережністю призначають пацієнтам із порушенням функції печінки, пацієнтам з хронічними бронхітами, емфіземою та іншими захворюваннями, що супроводжуються рецидивуючим або хронічним кашлем. Препарат містить сахарозу, що слід враховувати при застосуванні хворим на цукровий діабет.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Оскільки досвід застосування у період вагітності або годування груддю відсутній, препарат не призначається.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

При появі ознак сонливості або запаморочення пацієнтам, які застосовують препарат, слід утриматися від керування автомобілем та роботи зі складними механізмами.

Діти:

Дітям до 2 років препарат не застосовують.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим: 1 мірна ложечка (5 мл) 3-4 рази на добу. Дітям віком від 2 до 3 років - ¼ мірної ложечки 2-3 рази на добу, дітям віком від 4 до 6 років - ¼ мірної ложечки 3-4 рази на добу, дітям віком від 7 до 14 років - ½ мірної ложечки 3-4 рази на добу, дітям з 14-річного віку - 1 мірна ложечка 3-4 рази на добу. Термін лікування зазвичай становить 3-4 дні, але залежно від характеру захворювання, ступеня тяжкості та локалізації може бути подовжений до 1 тижня.

Передозування:

Передозування Глікодину прогностично не є небезпечним. Випадки, які потребували медичного втручання, спостерігалися при застосуванні препарату дітям віком до 10 років, коли доза препарату перевищувала рекомендовану у 20-50 разів. Ці випадки характеризувалися збудженням ЦНС, диспептичними розладами, але не чинять седативний ефект і пригнічення центру дихання. Можливе запаморочення, порушення свідомості, зниження артеріального тиску, тахікардія, гіпертонус м¢язів, атаксія. Таким чином, імовірність появи побічних реакцій при випадковому передозуванні препарату дуже низька. Існує специфічний антидот Налоксон, який можна застосовувати при передозуванні у 100 і більше разів.

Побічні дії:

Випадки побічної дії при застосуванні препарату Глікодин спостерігаються у поодиноких випадках. При підвищеній чутливості до компонентів препарату можуть з'явитися алергічні реакції (висипання на шкірі), почервоніння, запаморочення, диспептичні розлади, ангіоневротичний набряк, зниження артеріального тиску. У такому разі необхідно терміново припинити приймання препарату і звернутися до лікаря. Іноді при вживанні препарату з молоком може спостерігатися легка сонливість, нудота, свербіж, кропив'янка.

Лікарська взаємодія:

Не було відзначено достовірної взаємодії декстрометорфану, що входить до складу препарату, з іншими препаратами, за винятком синергічної взаємодії з наркотичними протикашльовими препаратами та іншими лікарськими засобами, які пригнічують центральну нервову систему.Протипоказано застосування препарату з інгібіторами моноамінооксидази, фуразолідоном, прокарбазином, селегіліном. Аміодарон, галоперидол, пропафенон, флуоксетин, хінідин, інгібуючи систему цитохрому Р450, можуть підвищувати концентрацію декстрометорфану в крові. Тютюновий дим може призвести до підвищення секреції залоз при пригніченні кашльового рефлексу.

Термін придатності:

З роки.

Умови зберігання:

Зберігати у захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Форма випуску / упаковка:

По 50 та 100 мл сиропу у флаконах, мірна ложечка та інструкція у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Глікодин
Виробник:Алємбік Фармасютікелс Лтд, Індія
Форма випуску: По 50 та 100 мл сиропу у флаконах, мірна ложечка та інструкція у картонній пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7808/02/01 від 13.12.2010. Наказ № 1094 від 13.12.2010
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 5 мл сиропу містять декстрометорфану гідроброміду 10 мг, терпінгідрату 10 мг, левоментолу 3,75 мг;допоміжні речовини: сахароза, гліцерин, карамель, натрію метилгідроксибензоат (Е 219), натрію пропілгідроксибензоат (Е 217), пропіленгліколь, кислота лимонна моногідрат, сахарин натрію, фруктова смакова добавка ВВА, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Комбіновані препарати, що містять протикашльові засоби та експекторанти.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама