Грануфінк Феміна інструкція по застосуванню

Грануфінк Феміна фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Грануфінк Феміна капсули тв. №120 (10х12)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/16305/01/01 від 20.09.2017. Наказ № 1117 від 20.09.2017
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить: олія гарбузового насіння (Cucurbita pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb) - 227,3 мг, сухий нативний екстракт кори сумаха ароматного (Rhus aromatica Aiton) (5-7 : 1) (екстрагент – вода) - 56 мг, сухий нативний екстракт шишок хмелю (Humulus lupulus L.) (5,5-6,5 : 1) (екстрагент – вода) - 18 мг ; допоміжні речовини: all-rac-ɑ-токоферолу ацетат, олія соєва, частково гідрогенізована; бджолиний віск, жовтий; гліцерин, вода очищена, глюкози розчин, мальтодекстрин, лецитин. оболонка капсули: желатин, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171).

Виробник:

Омега Фарма Меньюфекчерінг ГмбХ і Ко. КГ для "Омега Фарма, ТОВ", Німеччина/Україна

Фармакотерапевтична група:

Урологічні засоби.

Фармакологічні властивості:

Насіння спеціально культивованих видів лікарського гарбуза C. pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb містить жирну рослинну олію зі специфічними неубіквітарними фітостеролами (дельта-7-стероли), які забезпечують активність олії, і велику кількість амінокислот (аргініну, лінолевої та олеїнової кислот), які беруть участь в регуляції функції сечового міхура як прямі та непрямі нейромедіатори. В сукупності фітостероли та амінокислоти забезпечують уродинамічну та протизапальну дію шляхом створення балансу між скороченням і розслабленням м'язів, які відповідають за сечовипускання, сприяють релаксації сфінктера сечового міхура, знижують тиск у сечовому міхурі та підвищують його тонус, зменшують набряк. Такий вплив додатково посилюється дією екстракту шишок хмелю та флавоноїдами, стеринами, дубильними речовинами і фенольними компонентами екстракту кори сумаха ароматного, що чинять протизапальну, антимікробну та сечогінну дію, впливають на скорочення м’язів, забезпечуючи спазмолітичний і заспокійливий ефекти при гіперактивності сечового міхура і нетриманні сечі. Цей комбінований лікарський засіб на основі гарбузового насіння, шишок хмелю та кори сумаха ароматного, так само, як і відповідні однокомпонентні лікарські засоби застосовується для лікування розладів роботи сечового міхура. ГРАНУФІНК® Феміна вважається традиційним рослинним лікарським засобом для застосування за визначеними показаннями.Фармакодинаміка.Спеціальні фармакодинамічні дослідження лікарського засобу ГРАНУФІНК® Феміна не проводились.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання до застосування:

Для полегшення симптомів, що виникають в нижніх сечовивідних шляхах у жінок внаслідок гіперактивності або слабкості сечового міхура, таких як нетримання сечі, невідкладні позиви до сечовипускання або часте сечовипускання.ГРАНУФІНК® Феміна застосовують для:підтримки і посилення нормальної роботи сечового міхура;сприяння спорожненню сечового міхура.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активних інгредієнтів цього лікарського засобу або до рослин родини гарбузових (наприклад до кавуна, кабачка тощо), арахісу або сої чи до будь-яких інших інгредієнтів цього лікарського засобу.Пацієнти з рідкісною формою мальабсорбції глюкози-галактози не повинні приймати даний лікарський засіб.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Вам необхідно звернутись до лікаря, якщо під час застосування цього лікарського засобу:Ви бачите кров у сечі, у Вас виникла гарячка, спазми,Ви відчуваєте біль під час сечовипускання,у Вас спостерігається затримка сечі.

Особливості застосування:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Клінічні дослідження щодо застосування лікарського засобу жінкам в період вагітності або годування груддю не проводились, тому не рекомендується його застосування вагітним або жінкам, які годують груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами та швидкість реакції під час роботи з механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Дорослі, у т. ч. пацієнти літнього віку: по 1 капсулі 3 рази на день.Капсули необхідно приймати, запиваючи достатньою кількістю рідини, бажано перед прийомом їжі.Можливий довготривалий прийом. Тривалість курсу лікування визначає лікар.Діти. Клінічні дослідження щодо застосування лікарського засобу дітям (віком до 18 років) не проводились, тому не рекомендується його застосування цій віковій категорії пацієнтів.

Передозування:

Випадки передозування не виявлені.У разі випадкового перевищення рекомендованої дози лікарського засобу ГРАНУФІНК® Феміна можливе посилення побічних реакцій.

Побічні дії:

Не встановлені.У виняткових випадках у осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату можливі реакції:з боку імунної системи – алергічні реакції, такі як шкірні висипи, свербіж та набряки;з боку шлунково-кишкового тракту – дискомфорт, нудота, блювання, діарея.Пацієнт повинен повідомити лікаря про виникнення симптомів шлунково-кишкового розладу для того, щоб лікар міг визначити ступінь тяжкості і необхідність терапії.Необхідно припинити застосування цього лікарського засобу і негайно звернутись за консультацією до лікаря у разі виникнення реакцій гіперчутливості.У разі виникнення будь-яких інших побічних реакцій пацієнту необхідно звернутись за консультацією до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Можливість взаємодії з іншими лікарськими засобами не вивчалась.

Термін придатності:

27 місяців.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25° С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовуйте цей лікарський засіб після закінчення терміну придатності, що зазначений на блістерній і картонній упаковках. Термін придатності визначається останнім днем місяця.Не викидайте будь-які лікарські засоби у стічні води або побутове сміття. Запитайте фармацевта про спосіб утилізації лікарських засобів, які Ви вже не застосовуєте.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 3 або 6, або 12 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Грануфінк Феміна
Виробник:Омега Фарма Меньюфекчерінг ГмбХ і Ко. КГ для "Омега Фарма, ТОВ", Німеччина/Україна
Форма випуску: По 10 капсул у блістері; по 3 або 6, або 12 блістерів у картонній коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/16305/01/01 від 20.09.2017. Наказ № 1117 від 20.09.2017
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить: олія гарбузового насіння (Cucurbita pepo L. convar. citrullina I. Greb. var. styriaca I. Greb) - 227,3 мг, сухий нативний екстракт кори сумаха ароматного (Rhus aromatica Aiton) (5-7 : 1) (екстрагент – вода) - 56 мг, сухий нативний екстракт шишок хмелю (Humulus lupulus L.) (5,5-6,5 : 1) (екстрагент – вода) - 18 мг ; допоміжні речовини: all-rac-ɑ-токоферолу ацетат, олія соєва, частково гідрогенізована; бджолиний віск, жовтий; гліцерин, вода очищена, глюкози розчин, мальтодекстрин, лецитин. оболонка капсули: желатин, заліза оксид червоний (Е 172), заліза оксид жовтий (Е 172), титану діоксид (Е 171).

Фармакотерапевтична група:Урологічні засоби.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Як заздалегідь діагностувати інфаркт міокарда
Інфаркт міокарда (ІМ) відбувається, коли кровотік ...
Як безсоння відбивається на темпі ходьби: дослідження
Шахтлива хода характерна для людей похилого віку з...
Реклама